Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma megint arra gondoltam egy bizonyos szituációban, hogy... fórum

Ma megint arra gondoltam egy bizonyos szituációban, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. júl. 12. 19:24
Együtt érzek, én anyukámat vesztettem el, nagyon fáj, nem tudom elfogadni még négy hónap után sem, hogy nincs velem.
9. fc03b2622b (válaszként erre: 8. - Hanka101)
2023. júl. 12. 12:57

Köszönöm!


Kívánom, hogy sok örömöd teljék benne!

8. Hanka101 (válaszként erre: 6. - Fc03b2622b)
2023. júl. 12. 12:55

hello Banadek!!!


Nem írom, hogy részvétem , mert anno , amikor nekem uton utfélén mondták, a világból ki tudtam volna menni.

Adj hálát Istennek, hogy eddig veled volt, és segített.

Bár nem tudom hány éves vagy, de én alig 16évesen veszítettem el az Apámat: akivel a mai napig beszélgetek, ha ránézek a falon a képére, mintha válaszolna. És ennek nagyon sok ideje, mert 71éves vagyok.

Mindig veled lesz, és "kapcsolatot alakíthatsz ki vele", ha hiszel benne.

Egy apropó:Nem régen született egy tündéri kisunokám.

Anno még 19 évesen elveszítettem a babámat, aki őutána 1 évvel született. Most megjelent álmomban , és azt mondta "Visszaküldöm neked a kislányodat!!!

2023. júl. 12. 12:54

Köszönöm nektek is! ❤️


Tudom, sajnos sokan éljük át szeretteink elvesztését és borzalmasan tud fájni, főleg ha nagyon szoros kapcsolat volt közöttünk.


A családi ünnepekről nem is beszélve. Születésnap, névnap, ballagás, sorolhatnám. Vagy csak egy siker amit a gyerekem ért el. Neki már nem tudjuk elmondani. Pedig mennyire büszke volt az unokáira is. Amikor csak tudott, ott állt a pálya szélén és biztatta őket. Hiányzik mindenkinek 😭

6. fc03b2622b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 12:34
Együtt érzek. Én sokszor álmodom róla, aztán felébredek és belém nyilall, hogy ő már nincs. :(
2023. júl. 12. 12:30

Részvétem!

Bizony ez az élet rendje. Egyszer mindannyian elmegyünk. Addig kell a hozzátartozóinkat szeretni, amíg csak lehet.

Mert, sosem tudhatjuk, hogy mit hoz majd a holnap. De ne feledd, hogy őseink bennünk élnek tovább.

2023. júl. 12. 11:08

Köszönöm mindkettőtöknek. ❤️


Még mindig az van bennem, hogy felhívom, megkérdezem tud e jönni. Aztán rájövök, nem tud 😭 Egy csomó minden rá emlékeztet. Tudom, hogy idővel talán könnyebb lesz, de még nagyon nehéz.

2023. júl. 12. 10:02
Fogadd részvétem! Igen,segítenek odafentről is!
2023. júl. 12. 07:03

Fogadd részvétem.

De ne hidd, hogy nem segít. Segít, most is. Csak figyelj befelé.

Tedd fel a kérdést magadban: mit tenne a helyedben? És érezni fogod, mit kell tenned. Mert apa odaföntről is segít. Most is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook