Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ma lett kész a fogpótlásom, de meg akarok zavarodni tőle!!! Mennyi idő alatt lehet megszokni? (nem a megzavarodást:D) fórum

Ma lett kész a fogpótlásom, de meg akarok zavarodni tőle!!! Mennyi idő alatt lehet megszokni? (nem a megzavarodást:D) (tudásbázis kérdés)


7. Panka78 (válaszként erre: 6. - 6208ad5eaa)
2009. dec. 16. 15:30
:) LEgalább elmarad a nagy Karácsonyi evészet:)) Legalábbis nekem nagyon rossz vele enni:)
2009. dec. 16. 15:23
nekem 3 hónap volt mire azon kaptam magam, hogy jé!! hiszen ez nem is saját :D :D addig nehéz volt elviselni, az első egy-két hét az nagyon borzalmas volt :S kitartás!!!!
2009. dec. 16. 15:01

Rágás a legidegesítőbb.

olyan mintha kopogna, hangos lenne.-de nem

Magasnak is érzem, de az sem. Fogdoki 3x is megnézte:D

2009. dec. 16. 15:00

Csak annyi, hogy nagyon zavar ez az idegen valami a számban, pedig csak 2db fog!

1korona

1 pótlás

2009. dec. 16. 14:54
Szopogassál cukrot, próbáld elterelni a figyelmedet róla. Attól is függ, hogy ha ideges tipus vagy akkor több idő kell amig megszokod. A másik tanács ha kivehető, akkor éjszakára ne vedd ki hamarabb megszokod úgy. Egy jó hét kell amig szokogatod, meg enni is tudsz vele. Ha lehet két oldalasan egyél majd és lassan megrágva. Foglald le magad, most nem nehéz így karácsony előtt.
2009. dec. 16. 14:51
Szia! Implantátumod van?
2009. dec. 16. 14:50
Ma lett kész a fogpótlásom, de meg akarok zavarodni tőle!!! Mennyi idő alatt lehet megszokni? (nem a megzavarodást:D)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook