Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lush, The Body Shop termékek fórum

Lush, The Body Shop termékek (beszélgetős fórum)


2023. jan. 29. 10:26
Lush bármelyik arctisztitojat probalta valaki?
7. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 29. 05:45
Nekem van Body Shopból testvajam. Szeretem.
2023. jan. 28. 23:34

Lush szappant vett az egyik ismerősöm és egyáltalán nem vált be neki.

A Body Shop-os krémek közül pedig néztem párnak az összetételét de egyáltalán nem voltak olyan jók, szóval ár/érték arányban semennyire sem találtam őket megnyerőnek.

Szerintem a design-juk jó és a reklám is, hogy ilyen-olyan természetesek de egyet értek Simple-el, hogy nem kiemelkedő minőségűek (az áruk pedig magas).

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2023. jan. 28. 21:05
Tudom, csak valahogy lehet pont az illat miatt, nemtudom, annyira tetszenek!
2023. jan. 28. 17:47
Lusht en se hasznaltam, de annyira jo illat van a boltok környekén 😁😁
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 17:21

A Body Shop-os kézkrémek nagyon jók, a Lush termékek nekem túl "illatosak", ezért nekem még az üzletbe bemenni is "fáj" :DDD

De az is igazság, hogy ezeknél jóval alacsonyabb árkategóriában lehet kapni ugyanilyen jókat...

2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 14:40
Lush-t még sosem használtam. Body Shop-tól rengeteg mindent próbáltam, kevés dolog vált be, viszont van egy két állandó dolog onnan, amit folyamatosan megveszek, és használok. Összeségében azt mondanám, teljesen átlagos termékek, nem kiemelkedő minőségűek.
2023. jan. 28. 14:10
Nem nagyon ismerem egyiket sem, de jókat olvastam róluk, viszont elég drága, foleg az előbbi,aki ismeri es használja őket, kérem irja le a tapasztalatait!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook