Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Love story egy csalóval, kaland az interneten fórum

Love story egy csalóval, kaland az interneten (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Love story egy csalóval, kaland az interneten

1 2
23. dad1f54482 (válaszként erre: 5. - Anyagi)
2023. aug. 27. 11:18

Ilyeneknek idősebb (40+) nők szoktak bedőlni. Bár a többség egyedülálló.


Igazából nem lenne nehéz elkerülni az ilyet egyszerű józan ésszel sem, de ezek a nők tényleg elhiszik hogy egy jóképű stb fiatalabb pasi tényleg őket akarja. Személyes ismeretségi körömben is volt ilyen csalás áldozata.

22. globus (válaszként erre: 21. - Gigi>)
2023. aug. 27. 10:50
Jesszusom! Az a legrosszabb, hogy más hibájából nem tanulnak, sírás lesz a vége.
21. gigi>
2023. aug. 27. 10:46
Egy közeli ismerősömet is behálózták. Fél éve beszélget valakivel és állítja hogy nem kamu a pasi. Pár hete nagyon sürgős volt neki, hogy megtudja hogy kell utalni Amerikába. Addig nem nyugodott míg nem segitettek neki. Még mindig nem hiszi el, hogy lehuzzák és érzelmileg kihasználják. Pedig nagyon sokan figyelmeztették.
20. Banyaci (válaszként erre: 19. - Timycat)
2023. aug. 27. 10:23
Érzelmileg kiszolgáltatott helyzetben volt. Legalább felébredt. Talán ennyiből még hasznos is volt a tapasztalata. Egy tragédia után nem lehet könnyű talpraállni, főleg nehezített pályán.
2023. aug. 27. 10:15

Valahogy megtalálják a rossz passzban lévő, kétségbeesett embereket.


Egy kedves 50 körüli hölgy ismerősünk hirtelen megözvegyült, a gyereke ön- és közveszélyes pszichiátriai beteg és annyira magára maradt, annyira szeretethiánya volt, hogy teljesen bekajálta a magyar származású ortopéd orvos aki rommá kereste magát Szíriában de most hazajönne érte, miatta, hozzá sztorit. Hiába mondta neki mindenki, hogy gondolkodj ez kamu, nem hallgatott senkire.


Egyébként nem buta nő, tanult, sikeres, nagyon jó anyagiakkal rendelkezik, végül kapcsolt ő is, azt állítja nem károsították meg, mert időben észbe kapott. Ő tudja, az tuti hogy felébredt, mert ő is elkezdett terápiára járni.

18. Banyaci (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2023. aug. 27. 09:47
Sajnos vannak nagyon naiv emberek.
17. Banyaci (válaszként erre: 11. - Pipi57)
2023. aug. 26. 23:17
A csaló nekem pofátlanul a férjem profilja alatt szívecskézte a képemet. Amúgy a profilomon ott van, hogy házas vagyok. Valójában nem nézik meg rendesen. Áldozatot keresnek, mindegy kit. Férfiprofilhoz női áldozatot.
16. Banyaci (válaszként erre: 4. - 69fcad429e)
2023. aug. 26. 23:12
Leírtad amit még én is akartam, hogy nem az áldozatot kell hibáztatni. Igen, vannak nők akik egyszerűbbek, kevesbé tájékozottak, nem ismerik fel, hogy csalóval van dolguk. Ha átverik őket, áldozattá válnak. Hibáztatni őket ugyanolyan áldozathibáztatás mint más esetekben.
2023. aug. 26. 22:41
Engem amcsi katonák jelölgettek.
2023. aug. 26. 22:15
Nekem nincs a facen arckèpenm, ès álnèven vagyok amúgy is. Nem követek senkit, csak a messengert használom .
13. gigi>
2023. aug. 26. 22:08
Engem messengeren szoktak az ilyen emberkék meg találni, mert facebookon be jelölni nem tudnak. Szinte hetente van engedély kérés. Pár hete is volt egy jó vágású fickó, aki orvosi ruciban, sztetoszkóppal a nyakában pózolt a profil képén. Elolvastam a hülyeségét, de nem válaszoltam neki. Másnap bent a csajoknak meg mutattam a fura figurát. Egyik kollégám felkiált, hogy ez a pasi őt is kereste. Vissza nézte az üzenetet, és akkor röhögtünk egy jót. A kép ugyan az volt, de a név mind kettőnknél más. 😅
12. Amaunet (válaszként erre: 10. - Pipi57)
2023. aug. 26. 21:59
Hallottam, olvastam is a csalókról, ezért nem is vagyok rájuk kíváncsi.
11. Pipi57 (válaszként erre: 7. - Globus)
2023. aug. 26. 21:52
Nekem van , mégpedig családi fotó,mègis megkeresnek.
10. Pipi57 (válaszként erre: 8. - Amaunet)
2023. aug. 26. 21:50

Èn pusztán kíváncsiságból álltam vele szóba,mivel már hallottam a "Romantikus csalókról"

Mellesleg èn sem vagyok Facebook függő:)

9. Amaunet (válaszként erre: 5. - Anyagi)
2023. aug. 26. 21:45
És mi lett a történet vége? A nő lett a 8. asszony aki a koránál fogva már csak a konyhai mosogatás feladatát kapta?
2023. aug. 26. 21:39

Nekem van profilképem, de csak az. Nem élem a napjaimat a fb-on. Hetente 1-2x átlapozom mit osztottak meg az ismerőseim. Inkább a személyesebb videóchaten beszélek legtöbbjükkel.

Nem fogadok el senki ismeretlentől jelölést és ennyi.


Nagyon naivnak kell annak lennie aki elhiszi, hogy egy távoli országból Abdul szeme éppen rajta akadt meg és rögtön bele is szerelmesedett.

2023. aug. 26. 21:18
Én nem kapok ilyeneket. Nincs profilképem, ezzel nem tudnak mit kezdeni.
2023. aug. 26. 21:15

Én is kaptam már a facebookon ehhez hasonló ajánlatot ,nem is egyet.

Rettentő szerelmesek ezek az ifjú emberek,akik jó képű és sikeres embereknek a fotói mögé bújva udvarolnak,vallanak szinte azonos szöveggel szerelmet.Engem legutóbb egy Egyesült Királyságbelinek vallott újságíró,akit Szíriába küldtek ki tudósítónak ,keresett meg.

3 hónapig leveleztünk,feleségemnek nevezett, a fiamat fiának szólította.Különböző módokon akart pénzt kérni tőlem,aztán ITune kártyát ,meg sorolhatnám...,Velem is el akarta játszani,hogy adjam meg a telefonszámomat,hogy feltudja hívni a barátját,hogy pénzt kérjen tőle,mert utána jön hozzám....

Aztán én is besokalltam ,ő is, mert nem boldogult velem és letiltottam.

Volt olyan eset is,mert van a facebookon olyan blog ,hogy Romantikus csalók,és a delikvenseknek,mert ezek már kirafináltak ,több nevük és hivatásuk is van.Most a legtöbb Szíriában van:)))

Volt olyan hogy ismerős volt ,kikerestem és elküldtem neki ,hogy ez is te vagy:)))

Elkezdett magyarázkodni,de nem foglalkoztam vele ,tiltottam ....

Nem szabad nekik hinni,mert ők ebből élnek.

2023. aug. 26. 19:56

Ezt a csalási formát már többször is hallottam!


Volt olyan idősebb nő, aki úgy döntött egy ilyen befűzés hatására, hogy elhagyja a férjét, nem beszél többet a tiltakozó gyerekeivel és eladja a ház ráeső részét a "lelki társa" szerelméért!

4. 69fcad429e (válaszként erre: 1. - Banyaci)
2023. aug. 26. 14:35

Sajnos több tucat nőt próbálnak befűzni egyszerre és ha 100-ból 1 lépre megy, abból fényesen megélnek 🤬 Sokan tanyáznak egy bizonyos afrikai országban miközben teljesen másnak adják ki magukat online...

Az a szomorú, hogy sok nő akkora szeretethiánnyal él, hogy bedől még a netes csalóknak is. Nem mindenkinek jut a viszonzott szerelem érzéséből, van akit egész életében nem szeretnek viszont... Szóval csak óvatosan a "hülyelibaúgykellneki - ennyieszevanminekutalt " stb komment huszárkodással . Nem az áldozatot kell hibáztatni itt SEM.

2023. aug. 26. 13:51
Nagyon jó írás! Bárcsak minél több emberhez eljutna!!!!
2. Sirga (válaszként erre: 1. - Banyaci)
2023. aug. 26. 13:09
Imádom az írásod! :) Élvezet volt olvasni. Köszönöm!
2023. aug. 26. 12:51
Valós, rövid ideig tartó "nemszerelem" egy csalóval, aki nők hiszékenységéből él.

Ugrás a teljes írásra: Love story egy csalóval, kaland az interneten
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook