Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! fórum

Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2009. márc. 5. 15:08

Na, végre valahára kiderült, hogy a szigeten is a normális idő szerint zajlott az élet, vagyis tényleg eltelt a 3 év!

Hát ez a Juliet, mindenkivel összejön, nem? Mindegy hogy a múltban v a jövőben vagyunk-e :)


Sawyer-nek jobban állt a kócos haj szerintem :)

615. RLindi (válaszként erre: 604. - Mrs. Lovett)
2009. márc. 5. 11:22

Jujj,én meg nagyon nem akarom,hogy visszamenjen Des a szigetre. Szegény már annyit szívott ott.

Megérdemel/ne már normális életet.

Ha pedig visszamegy akkor Penny meg a baba is mejenek vele.

614. RLindi (válaszként erre: 607. - Zsedeske)
2009. márc. 5. 11:20

Szerintem arra céloz igen.

mert ha ugye akkor hisz neki nem kellett volna meghalnia.


Én mondjuk sejtettem,hogy Johnt fel fogja támasztani a sziget, de Ben biztos nem gondolt erre. majd meglepődik hihi.

613. RLindi
2009. márc. 5. 11:19

Valaki látta már az uj részt??

Én nemsokára megnézem.

Nagyon kiváncsi vagyok már rá!

Még anno a bevezető részben a készítők azt mondták,hogy a 8.rész nagyon ütős lesz!

nem mintha az eddigiek annyira langyosak lettek volna:p

Sawyert már én is nagyon hiányolom!! Ebben az évadban eddig nagyon hanyagolták:(

Ben nálam most azzal,h. megölte Johnt (még ha nem is..) totál elvágta magát. Bár eddig sem volt a szívem csücske.

2009. márc. 5. 01:07
Ma újra Lost! És biztosan lesz Sawyer is! :)
2009. márc. 3. 20:03

Én láttam. De arra én sem tudtam rájönni, hogy Eloise Hawking neve miért vágta ki annyira Bennél a biztosítékot (elvégre ha eleve meg akarta volna ölni Johnt, nem beszélte volna le az öngyilkosságról). Persze lehet, hogy csak meg akarta tudni, hogyan kell visszajutni a szigetre és újra ő akar a vezető lenni, de 1)szerintem eleve tudta, hogyan kell visszamenni (ha kiijutni ki tudott alapon) és 2) Eloise-on akkor is nagyon meglepődött.

Ceasar nyilván az egyik Dharmás bunkerben/házban kutatott, mivel Dharma logós mappák voltak nála.

Szerintem jó rész volt, csak Sawyert hiányolom már nagyon :D

2009. márc. 3. 15:50

Valaki látta a legújabb részt?

Én nem vágom, hogy végülis miért ölte meg Ben Lockot.... Mert "kellett"???

Szerintem ez a rész annyira nem sikerült jóra....:$

És nagyon nem vagyok azzal kibékülve, hogy vissza kellett menniük a szigetre.... Meg amikor a Hurley-ék lezuhantak a géppel megint a szigetre,akkor ugyan arra a helyre zuhant a többi utas is.... Az a fickó annyira ismerős volt,aki a most lezuhantak "főnöke" lehet,aki vmilyen irodában kutatott.... de hogy hol...az nem esett le,asszem hétvégén ismét megnézem...mert most nagyon nem áll össze a kép...:$

2009. febr. 25. 16:37

Úúúú! Nézegettem ma régebbi részeket, és csak most tűnt fel, hogy Ben anyját is Emilynek hívták! Na most akkor vagy 2 különböző szereplőnek ugyanaz a keresztneve (ami elég szokatlan lenne egy sorozattól), vagy Ben és Locke testvérek!

Vagy csak én vagyok olyan hülye, hogy ezt eddig nem vettem észre? :O

608. Mrs. Lovett (válaszként erre: 607. - Zsedeske)
2009. febr. 23. 10:35

Szerintem nem volt kamu, mert bár az eredeti gépen nem volt rajta Ben, de rengeteg más dolog egyezett: Sayid bilincsben (Kate), Hurleynél a gitár (Charlie), Jacknél a levél (Sawyer), koporsó, az eredeti gépet is Lapidus vezette volna, Sunnál ott volt mind a 2 gyűrű (Rose), stb :)


John a levélben meg szerintem arra célzott, hogy miután eljött a szigetről, hogy visszahívja a többieket, inkább hitt volna neki Jack, és akkor nem kellett volna megölnie magát...

2009. febr. 20. 21:44

Megnéztem most már magyarul is :)


Azt mondja Farady anyja, hogy mindennek majdnem úgy kell lenni-e,mint az első utazás alkalmával, mármint a O6-en, egyébként kiszámithatatlan hogy elérik-e a szigetet az "ablakon" át vagy sem. De hát akkor is ott volt Ben a gépen? De ha ott is volt, azóta ő már többször jött-ment a normális élet és a sziget között nem?? Szóval ez valami kamu szöveg volt szerintem.


Ráadásul Ben és John ugyanúgy kerültek el a szigetről mindketten, vagyis a kerék elforgatásával.


És mit jelent John levele? Mármint miért nem hitt neki Jack? Arra céloz, mikor az Orchid-nál mondta neki, hogy ne hagyják el a szigetet? Vagy valami más lehet?


-egyébként lehetett látni, hogy John szemhéja mozog a koporsóban :)) -

606. Mrs. Lovett (válaszként erre: 605. - 46665861ad)
2009. febr. 20. 14:19
Szerintem sem ölte meg, hanem elkapta Desmond és összeverte (vagy Sayid, és akkor már azt is tudjuk, mért tartóztatták le :) )
605. 46665861ad (válaszként erre: 604. - Mrs. Lovett)
2009. febr. 20. 09:01

NAgyon remélem hogy nem ölte meg Ben Pennyt. Nekem szimpatikus szereplő:) De nem én döntömel, hogy kivel mi lesz az évad folyamán:P:D

Amúgy igazad lehet,mivel Daniel anyja mondta Desnek, hogy nem végzett még a szigettel....

Ami érdekes, hogy Locke öngyilkos lett volna? Erre kiváncsi leszek:D De tuti ő lesz a következő "Jacob".

2009. febr. 20. 00:37

Én sejtem, hogy mi történt Bennel. Ugye még a 4. évad végén mondta Widmore-nak, hogy megöli a lányát... és mivel Pennyék egy hajón laknak, Ben meg a kikötőből telefonált, és közvetlen előtte mondta Jacknek a templomban, hogy elvarratlan szálakat kell elintéznie egy régi baráttal... hát ebből már elég szépen összeáll a kép, persze ez csak feltételezés :)

A fülbesúgós dolog engem is érdekel, de még nem volt róla szó ebben az évadban.

Én meg nagyon remélem, hogy Desmond visszamegy a szigetre! :D Én azt akarom, hogy mindenki menjen vissza, kivéve Kate-et, mert őt rühellem.

Danielékről szerintem még a köv. részben sem lesz semmi, mert az Lockeról fog szólni. Egyébként eddig is így csinálták, egyik részben a sziget volt, a másikban meg Az O6.

Ami még érdekes, hogy szerintem a szigeten megállt az idő (azaz megszűntek az ugrálások), méghozzá a múltban, mert ha még mindig lennének villanások, akkor miért állt volna be Jin Dharma-dolgozónak? Ez pedig megmagyarázza azt is, hogy mit keresett Daniel a barlangban. A kérdés már csak az, hogy ki fogja őket kimenteni a múltból... bár azt hiszem én már nagyon messze járok képzeletben :)

2009. febr. 20. 00:18

most fejeztem be a 6. részt....

nekem már túlzás volt ez a cipős dolog....de biztos meglesz majd a "miértje".én is kiváncsi vagyok, hogy hogy került a gépre Hurley,Sayid,meg mi történt Bennel.... és hogy hol van Aaron....Ami minden részben felmerül bennem és minden résztől várok, hogy hátha most benne lesz,az az, hogy mit súgott Sawyer Kate fülébe a 4.évad végén,amikor kiugrott a gépből....esetleg ezt vki nem tudja? Lehet vmi elkerülte a figyelmemet vagy nem emlékszem vmire:D

Amit most hiányoltam....az a Danielékről vmi infó.

És az utolsó: Remélem Desmond nem megy vissza a szigetre:$

602. Mrs. Lovett (válaszként erre: 601. - Zsedeske)
2009. febr. 19. 16:28
Hehe, ugyanezt a kérdést én is feltettem már egy másik oldalon egy fórumban, mert nekem is érthetetlen volt, hogy akkor 3 évig ugráltak az időben a Szigeten vagy mi? Erre annyi választ kaptam csak, hogy a Szigeten másképp telik az idő, és pont. Mondjuk ezt én is tudom, sőt még a Szigeten belül sem telik egyformán, de nekem ennyi magyarázat nem elég :)
2009. febr. 19. 16:24

Sziasztok!


Igen, tényleg jó volt ez a rész is :) Főleg hogy folyton előkerült John levele....már azt hittem Jack soha nem olvassa el.... :)


Azon gondolkodtam egyébként, hogy hogy telhetett el a normális világban 3 év? A szigeten a 3 év alatt alig történt valami, csak ugráltak az időben néhányszor, nem? Vagy félreértelmezem? Pl most találkozik gondolom majd Sun Jinnel, és kiderül hogy a gyerekük már 3 éves...ezalatt Jinnnel mi volt? Elvileg rövid időn belül kisodródott a tengerből és elkezdte ő is az időutazásokat... vagy hogy van most ez???

2009. febr. 19. 15:41
Ja, meg azt akartam még írni, hogy én tök örültem, hogy Lapidus újra feltűnt, mert őt nagyon bírtam, csak szakáll nélkül olyan furin néz ki :)
2009. febr. 19. 15:39

Sziasztok!

Most néztem meg az új részt. Gyáááh, nagyon jó volt, csak olyan hamar vége lett! :D

Persze megint egy csomó kérdést nyitva hagytak előttünk, pl. hogy mi történt Bennel, hova lett Aaron, meg a többiek a repülőről, és hogy került Sayid meg Hurley a gépre? Szóval k*rva messze még a jövő hét :D

2009. febr. 19. 15:38
Ma este letöltöm és mindenképpen megnézem:D Aztán majd irok:)
597. linksys (válaszként erre: 596. - Zsedeske)
2009. febr. 19. 11:44

Itt is LOST mindenki,eltüntek!:))

Még nem nézem a 5. évadot, majd később, de ha írtok róla és kitárgyaljátok, hogy ki mit és miért, azt szívesen olvasom.Ezzel is felkészülök az 5.-ik évadra :DDD

Különben is mindig bonyolultabb és rejtéjesebb, ezért nem árt informálódni előtte.De épp ezért szeretem, mert váratlan fordulatokkal van tele. :))

2009. febr. 19. 00:32

Ma újabb rész a LOSTból. :)

De innen meg minden LOSTimádó eltünt :(((

Remélem előbukkantok holnap, miután Ti is megnéztétek!!!!!

595. zsedeske (válaszként erre: 594. - 46665861ad)
2009. febr. 13. 00:28
Szerintem egyenlőre nem derült ki róla más.
2009. febr. 12. 23:45
Amit nem értek...Hogy a 3. részben ki volt az a nő,aki az ágyban feküdt, Theresa Spencer? Azaz arra rájöttem, hogy Daniel kísérleti alanya,de van valami más jelentőssége?
593. Mrs. Lovett (válaszként erre: 592. - Zsedeske)
2009. febr. 12. 20:29
Mert Ellie-nek hívták, Faraday anyja pedig Eloise Hawking (még a patkányát is róla nevezte el anno) :)
592. zsedeske (válaszként erre: 591. - Mrs. Lovett)
2009. febr. 12. 17:51
Micsoda?? Tényleg?? Az a fiatal lány az anyja volt? Ezt honnan deritetted ki?
591. Mrs. Lovett (válaszként erre: 587. - 46665861ad)
2009. febr. 12. 17:36

Hát szerintem baromira nem oldódott meg a Charlotte-kérdés, mivel csak az derült ki, hogy a szigeten nőtt fel, de engem az érdekelt volna, hogy kik voltak a szülei :) Szerintem nem létezik, hogy ne olyasvalaki lett volna, aki már feltűnt.


Az meg mekkora volt már, igaz az előző részben volt, mikor Dant a fiatal anyja kísérte oda a bombához, és azt mondta neki, hogy "olyan ismerős vagy" :DD


Zsedeske, először csodálkoztam, hogy láthattad tegnap este, mikor magyar idő szerint hajnali 4 körül megy, de most látom, hogy az USA-ban laksz :)

2009. febr. 12. 17:16

Jajj, már alig vártam hogy irjatok, hogy megnéztétek, én már este láttam :)

Igen, tényleg pont minden benne volt amiről beszéltünk tegnap :)

Des mondta a "szavát" mádá :)

Charlotte azzal a kék szemmel, úristen!!! Bocsánat, de én örülök hogy meghalt....


Lehet, hogy Ben tényleg jót akar? Viszont most akkor nem megy mindenki vissza egyszerre a szigetre? Lejár az idő és nincsenek ott a többiek a templomban!

589. linksys (válaszként erre: 588. - 46665861ad)
2009. febr. 12. 16:50
Ez a fekete füst számomra örök rejtély marad, hogy micsoda és mitől és honnan van....
2009. febr. 12. 16:40

Amit még kihagytam:P:D

A fekete füst megjelenik újra:D bár inkább a "múltban":D

2009. febr. 12. 16:38

Megnéztem a köv. részt:D

Angolul,angol felirattal,eddig mindig magyar felirattal néztem,de azt olyan estefelé rakkják fel netre.... De nem bírtam addig várni:P

Azt hittem,hogy nem fogom érteni angolul,de a felirat segítségével nem volt nehéz:) Mondjuk 4 évet tanultam középsuliba angolt. De sztem legközelebb is így nézem, hogy kicsit tanuljak is:D:D

Nos....Megint egy hetet kell várni:S:S

Amiről eddig beszéltünk,az mind előjött a filmben is:D

Jacob.... Sun(akit újra mgeszerettem:P:D:D),Rousseau,Jin és a Charlotte kérdés "megoldódik)Annyit elmondhatok, hogy tényleg a szigeten született:D.És Daniel Faraday édesanyja is feltűnik,plusz Desmond hangját megcsodálhattam egy mondat erejéig:)

Nem lövöm le a "poént".....

Csak annyit mondok, hogy teljen megint már el egy hét:P:D

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook