Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! fórum

Lost-kedvencek, filmes rejtélyek, minden ami Lost! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
706. mandy (válaszként erre: 705. - Álommanó)
2009. júl. 28. 20:51
Hát azt még elvileg csak a készítők tudják. Most forgatják, és az ABC-n is csak valamikor 2010 januárjában kezdik játszani.....rossz belegondolni, hogy az AXN-en vajon mikor :-/
2009. júl. 28. 20:45

Sziasztok!


Tudja valaki mi lesz a 6. évadban?:)

Tegnap megnéztem az 5. évad utolsó részét az axnen, és már most hiányzik a Lost...:(

704. 46665861ad (válaszként erre: 703. - Mandy)
2009. jún. 27. 14:26
Lehet én is elkezdnem nézni a legelejéről....mert van pár dolog amire már nem emlékszem:D
703. mandy (válaszként erre: 702. - 46665861ad)
2009. jún. 27. 10:26

Hát én lehet hogy elkezdem előről :))

Bár bevallom igaziból csak azóta vagyok nagy rajongó, amióta nem az van, hogy csak éldegélnek a szigeten, és közben egy-egy emberke múltjáról tudunk meg infókat. Én azóta szerettem meg nagyon, amióta az Oceanic6 kijutott, meg van ez az időutazósdi :)

2009. jún. 26. 22:24
Valahogy csak átvészeljük ezt a 200 napot:P :S :D:D
701. mandy
2009. jún. 26. 18:23

Én sajnos nem vagyok olyan jó angolból, hogy az eredeti angol szöveggel nézzem. Amiket előre letöltök azok nem szinkronosok nyilván, de a felirattal meg az a bajom, hogy ha azt olvasom, akkor nem tudok annyira a képi dolgokra figyelni - ez pedig a Lostnál azért elég fontos lenne :)


K.K, én azt se tudom, ADDIG hogy bírom ki. Amíg Amerikában elkezdik játszani. Szörnyen hosszú lesz ez a 200 nap még.

700. 46665861ad (válaszként erre: 696. - Mandy)
2009. jún. 26. 17:12

Hát ha Amerikában elkezdik játszani,akkor én is elkezdem letölteni vhonnan:D Nem bírok várni addig,amíg szinkronizálják:D Amúgy a magyar szinkron lehet nem olyan jó a Lostnál-lehet azért mert én angolul néztem eddig és tényleg eszméletlen jó akcentusuk van némely szereplőknek, amit magyarul nem tudnak olyan jól visszaadni.

De ennek ellenére még mindig imádom a magyar szinkront.... Pl.: a Szívek szállodája....Michel magyar hangja valami fantasztikus. De ha a disney meséket is megemlítem,akkor valami eszméletlen jó szinkronja van a Szépség és szörnyetegnek:) Vagy a Szex és New Yorknak:) stb. stb. stb.:D

699. Mrs. Lovett (válaszként erre: 698. - Mandy)
2009. jún. 26. 16:34

Hú, én nemrég megpróbáltam nézni az AXN-en, de nem bírtam 5 percnél tovább. Borzalmasan rosszak a szinkronhangok (mint minden magyar szinkron az utóbbi időben), szerintem egyáltalán nem illenek a szereplőkhöz, legalábbis a legtöbbje.

Ráadásul én az eredetiben azt is annyira élvezem, hogy mindegyikük más-más akcentussal beszél, és ezt a szinkron akkor sem tudná átadni, ha történetesen jóra megcsinálják... na meg azt sincs türelmem kivárni, míg elkezdik magyarul vetíteni, én egyből töltöm le a részeket :)))

Egyébként olvastam olyasmit, hogy lesz majd egy mozifilm is belőle a sorozat után, de nem tudom, hogy ez mennyire igaz...

698. mandy (válaszként erre: 697. - Mrs. Lovett)
2009. jún. 26. 08:24

Igen! :(((

A lost.hu-n van egy ilyen visszaszámláló.

A 6. évad 219 nap múlva kezdődik az ABC-n.

Viszont az RTL most fogja kezdeni az 5. évadot. Szerintem megnézem újra, hogy addig se maradjak Lost nélkül :-/

697. Mrs. Lovett (válaszként erre: 696. - Mandy)
2009. jún. 25. 23:08
Csak augusztusban kezdik a 6. évadot forgatni, és valamikor 2010 elején kezdik vetíteni az USA-ban. Én már annnyira várom, de tök rossz, hogy vége lesz! Életem végéig tudnám nézni ezt a sorozatot :)
696. mandy (válaszként erre: 695. - Álommanó)
2009. jún. 25. 21:06

Nem, a 6. lesz az utolsó. Az ötödikből még van 4 vagy 5, nem is tudom pontosan.

Viszont én olyan türelmetlen voltam, hogy letöltöttem a hátralévőket, és már meg is néztem....ami azért durva, mert a 6. évadot még csak most forgatják, gondolom legalább egy év mire eljut Mo-ra :-/

2009. jún. 25. 20:20

Sziasztok!


Nemrég olvastam egy cikket a Lost befejezéséről, a Jack-et játszó színész ezt mondta: Szomorú, de nagyon szép befejezés lesz!


Jó, azért picit még messze van a befejezés...vagy az 5. évad az utolsó?

694. álommanó (válaszként erre: 693. - Napforduló)
2009. jún. 1. 20:19

Igen, igazad van:))

Ma lehet, hogy kiderül vmi...lehet visszaállnak a régi felállásba: Jack-Juliet, Sawyer-Kate

(bár, lehet hogy csak én szeretném így és ezért vagyok ennyire bizakodó)


Biztos hallottátok ezt az eltűnt repülős tragédiát, amikor én meghallottam azonnal a Lost jutott eszembe...

693. napforduló (válaszként erre: 692. - Álommanó)
2009. máj. 28. 10:37

Én fordítva.. :) Kate nekem kicsit ellenszenves lett, amikor nagyon nem tudta eldönteni, hogy akkor most Sawyer vagy Jack. Úgy tűnt, végül Sawyer mellett köt ki, Jacknek meg lett ugye Juliet, és amint Jack végre kezdett volna kicsit boldog lenni, Kate azonnal féltékeny lett, mintha pusztán az, hogy Jacknek tetszik egy másik nő, kötelezővé tenné a számára, hogy ismét meghódítsa, annak ellenére, hogy remekül elvolt Sawyerrel (még arról az időszakról beszélek, amikor a szigeten voltak mind)... Szerintem ez kegyetlen volt tőle.

De ha mégis Sawyerrel jön össze, elfogadom. :)

2009. máj. 27. 20:07

Sziasztok!


Én valahogy azt szeretném, ha Jack Juliet-tel jönne össze, Sawyer pedig Kate-tel. Én kicsit csalódott voltam, amikor észrevettem, hogy alakul köztük valami, mondjuk Sawyert is meg lehetett érteni, hiszen úgy érezhette, sohasem látja többé Katet...

2009. máj. 27. 13:59
k.k., ezt - meg minden mást - azért nehéz eldönteni szerintem, mert a bizonyos történéseket mindig a különböző szereplők szemszögéből látjuk, ezért nincs "objektív" valóság, hanem minden esemény egy vagy egy csoportnyi szereplő számára valóság, másoknak pedig nem az. De van valaki, aki mindenen felül áll, akinek a nézőpontjából minden értelmet nyer és egy egésszé áll össze. Eddig azt hittem, ez Jacob lesz, de most nem tudom...
690. 46665861ad (válaszként erre: 689. - Napforduló)
2009. máj. 25. 10:29

Én is úgy drukkoltam nekik:)

Régebben nagyon bírtam Kate-t, de amikor kavart a Sawyerrel, ezzel megbántva Jacket, hát már kevésbé szeretem, bár jó lenne, ha összejönnének Jackkel:)

Amúgy én azt nem értem, hogy ha valaki most a Szigeten meghalt, akkor már a jövőben sem fog élni?

Próbálom találgatni, hogy mi lehet a köv. évadban,de nehéz:D Amúgy az utolsó rész egy nagy fehér villanással lett vége, ami azt jelentheti, hogy lehet újra a jelenben lesznek....

2009. máj. 25. 00:20
Úgy drukkoltam Julietnek és Sawyernek... :( Szerintetek összejöhetnek még a végén? (Nem hiszem, hogy Juliet meghal...)
688. 46665861ad (válaszként erre: 687. - Zsedeske)
2009. máj. 16. 18:17
az igaz, hogy voltak benne fura dolgok,meg lehetetlennek tűnő dolgok, de azért nekem tetszett:)
2009. máj. 15. 21:59

Megnéztem!!!


Ebben a részben szinte mindenki ember feletti erővel rendelkezik??? Amikor összeverekedett Jack és James, elég hamar fitten lövöldözgettek a Dharmásokra, majd Juliet túlélt egy akkora zuhanást koponyatörés nélkül, Jacket fejbevágta egy egész szerszámosláda, de ő kis szédülés után már rohant elhúzni Sawyert a beomló állványról....és még sorolhatnám. Szóval nekem elég meseszerü volt már.

És hogy Jacobot ilyen könnyen ki lehessen végezni a törrel....hááát....


Én most örülök, hogy várni kell a következő évadra, mert most kicsit kiábrándultam.


Ja, nem vagyok a fizikának-kémiának nagy tudósa, de tényleg nem robban fel egy akkora bomba egy óriási zuhanástól, de ha kővel "kocogtatja" egy gyenge női kéz akkor igen?

686. Mrs. Lovett (válaszként erre: 685. - Zsedeske)
2009. máj. 15. 11:32

:) meglátod, megéri!

Gratulálok a babához, nagyon aranyos! :)

2009. máj. 14. 23:27

Sziasztok Csajok!!


A babámtól alig van időm tévézni, de most nagyon felizgatott amit irtatok, muszáj megnéznem a filmet. :)

684. Mrs. Lovett (válaszként erre: 682. - 46665861ad)
2009. máj. 14. 23:23

Igen, a rész elején szereplő pasi vette fel valahogy John alakját. Nem szerepelt még előtte, bár nekem nagyon ismerős volt és egész végig ezen jártattam az agyam, aztán rájöttem hogy a Prison Breakben szerepelt :D

A 6. évaddal vége lesz (de hogy fogjuk addig kibírni?!), plusz elvileg lesz utána egy egész estés mozifilm, de arról nem tudok konkrétabbat...

Én Julietet nem kedveltem különösebben, de mikor lezuhant, bizony kicsordult a könnyem :(

2009. máj. 14. 23:01
Jah és előkerült Vincent, a labrador:) Ennek mennyire örültem:)- Bernardékkal volt:)
682. 46665861ad (válaszként erre: 681. - Mrs. Lovett)
2009. máj. 14. 22:17

Ez nagyon durva volt.....

Először fel kell dolgoznom ezt a részt és még magyar felirattal is végignézni,mert most angolul néztem,kicsit nehéz volt,de nagyjából értettem....

Megszólalni még nem tudok:D

Eszméletlen jó volt ez a 2 rész.... Csak megint mikor lesz újra Lost:S Addig várni:D :( Rengeteg idő:S

Jól tudom, hogy a 6. évad lesz az utolsó? :( ( na jó, kicsit örülök,mert már kiváncsi vagyok a végére)

Asszem most már meg tudok szólalni....De volt 1-2 infó,amit még fel kell dolgoznom.... Pl. hogy az utolsó részekben nem John volt John???A film elején ki az a pasi,akivel Jacob beszélget? Csak én nekem nem rémlik az arca,vagy tényleg nem szerepelt eddig egy részben sem?

ANnyi kérdésem lenne, de sajnos ezekre csak jövőre kapok választ:(

Remélem Juliett,és Sayid nem hal meg....Egyelőre csak ennyit bírtam irni:D

2009. máj. 14. 15:44
Én most néztem meg. Egész egyszerűen hihetetlen! Hát hogy lehet egy egész évre ÍGY itthagyni a rajongókat?! :(
680. RLindi
2009. máj. 14. 10:44

Ma befejező rész az 5.évadból:(

De legalább dupla rész lesz!:)

Remélem pár dologra választ kapunk, szerintem a Jacob kérdésre biztosan, az nagyon fel volt vezetve az előző részben.

Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz:)

679. 46665861ad (válaszként erre: 677. - 46665861ad)
2009. máj. 7. 22:23
Meg ne olvassa el..... bocsi a helyesírási hibákért,gyorsan írtam::D
2009. máj. 7. 22:23
nagyjából... akart lenni:D
2009. máj. 7. 22:22

Sziasztok! AKI AZ ELEJÉN TART ÉS MAGYARUL NÉZI,ANNAK EGY TANÁCS: NE OLVAS EL EZT A HOZZÁSZÓLÁST,MERT ELÉG SOK(KOLÓ:D) ÚJ INFÓT ÁRULTAM EL:D

Megnéztem a 15. részt.....Baromi jó volt.Nem csak Richardról volt szó,végre feltűnt Sayid is:)

Daniel tényleg meghalt:( Sawyer és Juliet már a tengeralattjárón vannak, hogy visszamenjenek a valós életbe, aztán csatlakozik Kate is,nem értem miért nem segítenek a hátramaradottakon,pl. Hugom,Yin,Miles...de van egy olyan érzésem, hogy valahogy még visszakerülnek a szigetre:D

John is újra feltűnik,imádom,annyira kétes szereplő ő is, és annyyira kétértelműen tud nézni:DA lényeg hogy el akar menni Jacobhoz,megölni.(Eddig úgy tudtam, Jacob Jack apja...amikor John beleesett a kútba, hogy a szigetről kijusson,és akkor jelent meg Chrispher,Jack apja...vagy ő nem Jacob?)Úgyhogy Ben nézett egyet,lehet itt még nagy baj lesz....

NAgyjábül ennyi:D

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook