Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikerülhet ezekkel a gyógyszerekkel a lombik? fórum

Sikerülhet ezekkel a gyógyszerekkel a lombik? (tudásbázis kérdés)


7. Alnisa (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2023. jan. 11. 07:46
Illetve ügye a véralvadási gond miatt kell a vérhigító. Azt a szülés után még 6 hétig kell majd szúrni. Nekem egy heterozigota mutáció van (protombin), de egy egészséges terhesség és baba kihordása után derült ki, a második vetélés után.
6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Adry3)
2023. jan. 11. 07:41

Ez attól függ mi a gond. A clexán szinte alap, ha volt vetélésed és nem tudják mi a gond. A prednozolont igazából immungyengítésre kapod, hogy ne lökje ki a babát a szervezet. Progeszteron pótlást nem kapsz? Mert az még igen fontos lenne.

Vitaminok nem csökkentik semminek a hatását.

5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Adry3)
2023. jan. 10. 18:25
Van akinek igen van akinek nem. 🤷‍♀️ 100%-os recept sajnos nincs.
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Adry3)
2023. jan. 10. 15:15

+ egy kis Iqos?


Viccet félretéve: ezek általános gyógyszerek, táplálékkiegészítők lombiknál, semmi extra. Ezeken kívül kell kapnod stimus szurikat is.


Nekem az inzozitol nem jött be, más meg esküszik rá.


Viszont a cigit abba kellene hagynod!

[link]

3. Adry3 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. jan. 10. 15:13
Igen a prednisolon az szteroid
2023. jan. 10. 15:05
A szteroidot is említsd meg. Gondolom számít.
2023. jan. 10. 14:56

Sziasztok!

Valakinek sikerült ezzel a gyógyszer kombival a lombik? Hányadik? Nekem rövid protokoll lesz. Nk funkció magas plusz 2 heterozygota mutáció, így kovács mónika ezt javasolta!


Asa protect, prednisolon és clexane injekció!


Asa protectet már szedem csak a leszívás előtt két nappal abba kell hagyni majd a leszívás napjától újra szedni. Clexane leszívás napjától. Prednisolon stimuláció kezdésekor 10 mg/ nap majd a leszívás napjától 20mg/nap.


Amiket szedek vitaminokat nem csökkentik a hatásukat?

C,D,E,magnézium, cink, folát,femibion 0, inozitol


Köszönöm 🥰

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook