Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lökéshullám terápia fórum

Lökéshullám terápia (beszélgetős fórum)

2015. febr. 8. 12:04

Akinek ilyesmi problémája van, azt tanácsolom, hogy minél előbb kezdje kezeltetni és kérjen a háziorvosától beutalót az Orfi-ba. Ott értenek a fizioterápiához és TB-re megy a kezelés.

Az Orfi-ban amúgy nincs lökéshullám terápia. De van sok más fajta kezelés.

2015. febr. 7. 16:33

Ínhüvelygyulladásra ajánlották nekem a lökéshullám terápiát. Csuklónál lévő, De Quervain típusú.

Bánom nagyon, hogy bíztam benne. Sokáig jártam, nem javult tőle.

Nagyon sok pénzem ráment.


Utána műtét mellett döntöttem, ami megoldotta.

3. summer40 (válaszként erre: 1. - Eliza68)
2012. szept. 14. 17:42
Sziasztok! Én is sarokfájdalom miatt járok erre a kezelésre.Eddig 4 alkalommal voltam,a kezelés igen fájdalmas,kb.5-6 percig tart,elég drága is.De én nagyon bizom benne,mert az interneten nagyon sok jót olvastam róla és mert helyileg oda hat ahova kell.Nagyon sokat javult a sarkam,tompult a fájdalom és nem állandó már,inkább terhelésre jelentkezik és cipőfüggő.Amúgy 2 hónapja van ez a panaszom.Ti voltatok már?
2. henkoki (válaszként erre: 1. - Eliza68)
2010. szept. 14. 16:22
Nekem is ezt írták fel, de két kisgyermekem miatt nem tudtam megoldani, hogy heti 3* eljárjak. Osteoheel nevű homeopátiás szert szedtem, egy hónap után enyhült a fájdalom és már tudtam járni, 2 hónap után pedig minden fájdalmam megszűnt. És még csak nem is volt drága (össz 4e Ft a két havi adag).
2010. szept. 14. 16:18

Sziasztok!

Sarokfájdalom,sarokcsontkinövés miatt kezdtem járni lökéshullám terápia kezelésre.Nem ismerek senkit, aki részt vett ilyen kezelésen.

Ha van közületek, akit kezeltek evvel a módszerrel örülnék,ha megoszthatnám vele a tapasztalatokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook