Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Logopédiai szakrendelésre SZTK alapon csak 18 éves korig lehet menni? Utána csak a magánút létezik?! fórum

Logopédiai szakrendelésre SZTK alapon csak 18 éves korig lehet menni? Utána csak a magánút létezik?! (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 26. 18:22

Nem volt túl nagy érdeklődés a kérdést illetően de hátha valaki mégis "idetalál" hasonló problémákkal... Tehát a helyzet az, hogy ez valóban így van! Akinek 18 éves kora után van szüksége logopédusra az készítheti a pénztárcáját! Nem igazán látom a dolog miértjét, de nem ez az egyetlen érthetetlen dolog a magyar egészségügyben...

Köszi annak aki próbált segíteni! :)

6. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 5. - Csehe)
2008. okt. 14. 09:19

Nem annyira vészes a helyzet, csak van akinek erre van szüksége van akinek másra! Azért köszi!

Gondoltam hátha tud valaki valamit mondani akinek volt hasonló problémája!

5. csehe (válaszként erre: 4. - GabCSIGAbcsi)
2008. okt. 14. 09:13
Ó. akkor te igazán bonyolult eset lehetsz, nem irigyellek. konkrétat sajnos nem tudok mondani. Viszont, ha egy szakértőt kérdeznél, ő biztosan tudna neked infót mondani. Több oldalon is vannak logopédusok, nyugodtan lehet tőlük kérdezni.
4. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 3. - Csehe)
2008. okt. 14. 08:31

Köszi a választ! Elsősorban nem a fogszabályzóval kapcsolatban kérdeztem, ezt csak megemlítettem! Nekem sem a fogszabályzó miatt kell a logopédus, hanem kiegészítő kezelésként mint az írtam is! Ez is a kezelés része, mert az okot ami miatt kell a fogszabi csak így lehet megszüntetni!

Tehát ha valaki a logopédiával kapcsolatban tud segíteni továbbra is várom a hozzászólásokat! Köszi! :)

3. csehe (válaszként erre: 2. - GabCSIGAbcsi)
2008. okt. 14. 08:27

Ezt nem értem, miért kell fogszabályzóhoz logopédus?

nálunk a nagyobbik gyerek 14-15 évesen kapott fogszabályzót, de nem járt logopédushoz. Pár napig kicsit rossz volt neki, enni is csak pépeseket tudott inkább, de megszokta, és nem volt gond.

2008. okt. 14. 08:01
Sziasztok! Aki esetleg jártas ilyen ügyekben lécci adjon tanácsot! Logopédusra lenne szükségem a fogszabályzóm kiegészítő kezelésére, ami már önmagában is elég húzós összes és nem nagyon szeretnék még több 10ezer Ft-ot magánlogopédusra költeni! Jó lenne ha legalább ezt fizetné az állam, ha már a fogszabályzót egyáltalán nem támogatják... Köszi előre is! :)
2008. okt. 14. 07:58
Logopédiai szakrendelésre SZTK alapon csak 18 éves korig lehet menni? Utána csak a magánút létezik?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook