Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Libidó szülés után fórum

Libidó szülés után (beszélgetős fórum)


2021. nov. 5. 09:58
Szia! Pontosan tudom mit érzel, nálunk is ez volt a helyzet. Boldogan vártuk a babát, probléma mentes várandósságom és könnyű szülésem volt. Azzal szembesültem én is, hogy abszolut nem kívántam az együttlétet, pedig imádtam a férjem, aki végig türelemmel fordult felém. Bárhogy próbálkoztunk, egyszerűen nem ment, ördögi körré pedig a kudarcoktól való félelem tette. Nagyon fájt, hogy meghitt együttlét helyett csak nyűglődés volt az egész. Mikor újra lett rendes ciklusom, olyan lett minden, mint régen, sőt sokkal jobb. Én igény szerint szoptattam, úgyhogy nekem másfél évig meg se jött. Szóval kitartás.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Bichi)
2021. júl. 15. 10:15

Te jó ég, de rendes. Remélem férj esetén nem mondaná ezt. 😂

De tényleg senki más sem mozgat meg.

Hát ez van, akkor rá kell jöjjek hogy fejben keressem a gondot vagy a hormonok hülyítenek.:)

20. Bichi (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 15. 08:20

Igazából azért mindegy, hogy ki mit mond, mert mindenkinek más oka van rá, de sok választál nincs, vagy hormon, vagy fej, semmi egyéb nem lehet.

Nekem mikor egyszer ilyen gondom volt a nőgyógyász közölte, hogy új pasit kell keresni, szóval roppant segítőkész volt :o

2021. júl. 15. 04:28

A férjem bújik hozzám, mindig mondja hogy jól nézek ki, tetszik neki a "mami testem" (ezt viccből szoktuk mondani, szerencsére nem látszik meg, hogy szültem).

Nem hanyagolom el magam, nyárra vettem csinos nyári ruhákat pedig azelőtt szoknyát sem igen hordtam. Mondhatni szinte több időm van a külsőmre most.:D


Mint mondtam próbáltuk úgy is, hogy majd közben megjön a kedvem de nem jött.


Ezek szerint csak fejben van a gond, vagy a hormonjaimmal.

Még várok hátha van itt olyan akinek van tapasztalata ilyen libidócsökkenéssel. Nem lehetek én az egyetlen szerencsétlen.

18. Bichi (válaszként erre: 17. - Channa*)
2021. júl. 15. 00:28

Hol olvastad itt a kurvának öltözést. Te is az a nő vagy, akinek mindenki ku.va, aki nála csinosabb és ápoltabb?

Sajnos sok feleség és főleg újdonsült anyuka van, aki hajlamos elhanyagolni otthon magát (kinyúlt póló, zsíros haj, stb). Persze lehet, hogy ő pont nem ilyen...

Ennek ellenére egyszer kipróbálhatnád, hogy egy neccharisnyában várod a férjed (ha van, és a korod megengedi), hát amint meglátod a reakciót, biztos lehetsz benne, hogy nem tart ku.vának...

17. Channa* (válaszként erre: 16. - Bichi)
2021. júl. 14. 14:26

"Talán ha kicsinosítanád magad egyik este mire a férjed hazaér"


Ezen mindig háborgok...

Miért kellene azért k.urvának öltözni vagy nem tudom minek, hogy a férje megkívánja?


Miért gondolják sokan azt, hogy a férj nem kívánja a feleségét, ha az otthoni cuccában van?

Tényleg azt gondoljátok, hogy csak nagy estélyiben néz ki valaki jól/kívános, stb.?


Hát nem.


Na, a lényeg, hogy nem azon múlik, hogy neccharisnyában van e vagy sem...

16. Bichi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 14. 13:17

És a férjed mit szól mindehhez, neki sincs semmi igénye? Mondjuk ettől a te problémád nem oldódik meg.

Sajnos fejben csak te tudod összerakni magad, hiába írunk mi bármit, de sokan mondják, hogy az étkezés meghozza az étvágyat. Talán ha kicsinosítanád magad egyik este mire a férjed hazaér, nem a fáradt anyukát látná, akkor neki annyira lenne kedve hozzá, hogy az rád is átragadna.

Lehet csak rád kéne vetnie magát, és akkor te is megfeledkeznél mindenről :)

15. Channa* (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 14. 12:15
Azt hittem, hogy manapság már egy kötelező vizsgálat a terhességnél.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Channa*)
2021. júl. 14. 12:08
Nem nézik csak ha indokolt.
13. Channa* (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 14. 11:02

Szerintem kezdj egy vérvétellel, ahol nézik a pajzsmirigy működést. Ezt kérheti a háziorvos és nőgyógyász is. Nőgyógyász az összes többi hormonodat is megnézetheti.


Nekem valamikor kardiológus nézette meg.


A pajzsmirigy alulműködés nagyon gyakori terhesség után és ha nincs szembetűnő tünet, akkor sajnos a dokik eszébe sem jut, sőt még akkor sem, ha van olyan tünet.

És sajnos ez a betegség a libidót is piszkálja.


Ha nem ez a gond, akkor nyugodtan kérdezd a nőgyógyászodat. Reméljük, hogy alapos és lesznek ötletei.


Terhesség alatt kellett nézni a pajzsmirigy működést én úgy tudom...

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Channa*)
2021. júl. 14. 06:49

Pajzsmirigy működést soha nem nézték még.

Nem történt nagy változás a súlyomban sem. Maximum a depressziót lehetne ráhúzni a jelenlegi állapotomra.

Nem mondanám, hogy fel tudnám idézni mikor voltam utoljára boldog.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - F.frezia)
2021. júl. 14. 06:48
Én is ettől félek, hogy mire nem a gyerek körül forog majd minden, addigra túl sok idő eltelik. Sőt addigra visszamegyek dolgozni. Nem hinném, hogy az segít majd a helyzeten.
2021. júl. 13. 23:27

Pajzsmirigy működésedet mikor nézték?

Hízás? Fogyás? Feszültség? Depresszió, hajhullás, száraz bőr?

Minden rendben van? Nincs semmi tüneted, ami esetleg utalhat ilyen problémára?

9. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 22:58

Szerintem idővel jobb lesz. Te is lazább leszel, nem fogsz készenlétben állni a baba miatt, nem agyalsz előre azon, hogy beoszd az időd, nézegesd az órát, mikor van evésidő, alvásidő, mikor van időd főzni, mosni, mit akarsz vele ma játszani, mit kell betenni a pelenkázótáskába a délutáni sétához, hogyan ejtsd útba a drogériát, mikor szedd ki a szemöldököd, stb.

Szóval.. ha már a fejed nem lesz tele ezekkel, lazább leszel, jobb lesz a helyzet. A kérdés, hogy addigra mennyire lesz mélyen a kapcsolatotok..

Emlékszem, annó bármikor felcseréltem volna a szexet egy alvásra..

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 22:54

Hát akkor tényleg lehet hogy szaki kellene,,de tudom hogy ez is nehéz elindulás.Talán először hormon vizsgálaton indulnék.

Ne mond magadnak hogy gond van veled,mert elhiszed és akkor ráteszel egy lapáttal.Drukkolok mindenesetre:))

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2021. júl. 13. 22:43

A reggelt hagyjuk, nagyon felületesen alszik már akkor a kicsi. 😄

Este megoldható, nem azzal van gond csak velem...

6. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 22:23

:DDD Komplikált egy helyzet:))Bort iszol és vizet prédikálsz?:)))

HÁt akkor bukta a lazulós este,bár csodát azért nem tett volna.Igaz egy jó alvás,,:))


Bár így nem is csoda hogy nehezen jön össze ,, talán reggel ?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2021. júl. 13. 22:15

Sajnos nem, messze laknak. Mióta megszületett kb egyedül vagyunk, apukája is késő estig dolgozik szóval mire hazajön nekem sok kedvem nincs már.:/


De én is tudom, hogy el kellene engednem valahogy magam, még nem jöttem rá hogyan. A pohár bor még jó is lenne, de akkor meg a férjem alszik be. Talán úgy kéne, hogy én iszok bort, ő csak vizet. 😄

4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 20:45

Ne koncentrálj:))Ha érted mire gondolok:))csak valahogy meg kell oldani egy kis lazaságot:))Na az sem kis munka ,szerintem neked is menni fog ám:)

Azt nem próbáltad hogy a kicsit rábízod pl.nagyszülókre és 1 oldottabb estét, neadjisten 1 pohár borral ,,hogy ne ilyen rákészülős íze legyen hanem csak úgy...:))

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. júl. 13. 20:20
Köszönöm! Jól mondod, mikor próbálok a férjemre koncentrálni, akkor is ezt a "készenléti állapotot" érzem és azt hiszem ez is hozzájárul rendesen. A vad pásztoróra helyett is a babámon jár az eszem. 🤦‍♀️😅
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 13. 18:49

Hú szegény Ti! Nem lehet egyszerű.

Emlékszem én néha úgy éreztem hogy nem lehet elengedni magam,mindent kapkodva csináltam ,még az evés is olyan lett hogy le sem ültem csak bekapkodtam valamiket,,mert bennem volt ez a, mindíg készenléti állapot,na ennek sem lett jó vége.Pedig nagyon nyugodt jó gyerekek voltak :)))Mindenre jutott időm::)


Szakember kellene hogy kiderítse mi a bajod,akár hormonális,akár a "plafonban":)))Biztos van megoldás:))

2021. júl. 13. 17:44

Sziasztok!


El vagyok keseredve...

Férjnél vagyok, 30+ éves, egy éves múlt a lányunk.

Terhesség alatt sem igazán kívántam az együttlétet, de azóta egyre rosszabb a helyzet.

Szülés után mikor a vérzés elmúlt akkor már nagyon vártam, de utána ahogy egyre rosszabb lett a baba alvása, egyre inkább csak nyűgnek éreztem a szexet.

Ez mostanra odáig fajult, hogy abszolút nem érzem azt, hogy valaha is újra fellángolnék. Nem a férjem a hibás, másra sem vágyom és magamhoz nyúlni sincs kedvem.

Azért jutott eszembe írni ide, mert ma néztem egy filmet amiben a friss házasok éppen egymásnak estek nászúton és arra gondoltam, hogy biztosan nem ezzel pazarolnám az időt, ha Hawaii-on lehetnék. Ezek után úgy gondoltam már tényleg baj van velem.


Mi történik velem? Fog ez változni? Lehet hormonális? Vagy mindenképpen lelki oka lenne?

Próbáltuk már többször "éves közben jön meg az étvágy" alapon, de nem jött meg az étvágyam...

:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook