Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » LG telefon az írja ki, hogy nincs elég memória, mi lehet a gond? fórum

LG telefon az írja ki, hogy nincs elég memória, mi lehet a gond? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 7. 11:26

Annyit megtaláltam közben, hogy a közös belső memória olyan része van tele, amin mms-ek, e-mail, jáva és egyéb rendszerfájlok vannak. Mms-eket nem szoktam küldeni, letölteni semmi jávát (azt se tudom, mi az, az alkalmazásokban csak az Opera Mini van, amin internetezem), e-mail már alig van... Az egyéb rendszerfájlok nem tudom, mik lehetnek, azt se, hol tudom törölni őket. Meg vagyok különben elégedve a telefonnal, csak elkeserít, hogy lehet így a felhasználó kezébe adni, hogy így leblokkolja a használatot. Nem vagyok szakember, és érzésem szerint nem is kell annak lennem ahhoz, hogy telefont használjak.

Az összes többi memória több mint 90%-ban szabad.

Ja, és nem androidos, de azért okostelefon (tudtommal).

így tud esetleg valaki segíteni?

2014. jan. 24. 15:09
Pont ez az, hogy a telefonmemóriának és a memóriakártyának a fele sincs tele. A használati útmutató meg szinte semmire nem jó (bár ez minden telefonra jellemző).
2014. jan. 21. 10:25
Lehet a memóriáját kéne bővíteni SD kártyával.
2014. jan. 21. 10:19

hát ha azt írja ki, hogy nincs elég memória, akkor nincs elég memória. :) vagy rossz (hibás). vagy vírus.


én a helyedben újratelepíteném az egész telefont. ha akkor sem működik, akkor szerviz.

2014. jan. 20. 18:19
Senki?
2014. jan. 20. 17:28
Ha valaki ért hozzá, légyszi, segítsen! Van egy LG T385-ös telefonom, nagyon szeretem. Viszont egy ideje az a bökkenő, hogy ha nagyobb (de még 1 megabájt alatti) fájlt akarok fogadni vele, nem hajlandó letölteni, kiírja, hogy nincs elég memória. Közben meg rengeteg hely van a belső memórián és a kártyán is. Már ezer dolgot töröltem, majdnem üres a készülék, és még mindig ezt írja ki. Pár hónappal ezelőttig nem volt probléma, simán letöltötte (elvileg 2 megabájtig tud fogadni). Most már csak a kis fájlokat tölti le. Már beleőszülök, nagyon akadályoz, mi lehet a baj?
2014. jan. 20. 17:25
Lg telefon - nincs elég memória?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook