Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Levél a Mikulástól fórum

Levél a Mikulástól (beszélgetős fórum)


2010. nov. 3. 15:06
Helló, szétnéztem a levél a mikulástól témában. Az alább említett oldalakat találtam én is. a lurkonet.hu a többivel szemben sokkal ízlésesebb és jó, hogy megmondják mi az ajándék, legalább tudod mire számíts. De szerintem a levél a nagy durranás a gyereknek.
2010. okt. 28. 13:38

AZ ajándékot megveszem én, és tényleg nem lenne drága, ha már mást nem rendeltem volna, illetve nem rendelnék...

Viszont a csokimúzem is, meg az ablakba valók, plusz még ez is, kissé borsos lenne, és ott van még a karácsony is! :)

2010. okt. 28. 13:17
Lehet hogy nem olcsó a lurkonet, de itt több ajándékot is küldenek és a postaköltséggel együtt kerül ennyibe. Én már rendeltem máshonnan is de az így is sokkal drágább volt és az ajándék nem volt használható.Ez meg az egész családot összehozza.
2010. okt. 28. 13:04

Én a mikuláslevél.hu-ról akartam rendelni két gyereknek, de csak egyféle szabványszövegük van! :( Így hagyom a fenébe,mert hogy néz az ki, hogy mindkettőnek ugyanazt a sablonszöveget írják le?

A lurkonet meg drága. Így megyünk inkább a csokimúzeumba mikulás ünnepségre!

2010. okt. 28. 02:00

Sziasztok!


Igen ír a Mikulás és szerintem nagyon jó ötlet, én tavaly rendeltem, nagyon nagy volt az öröm és a meglepetés.

itt lehet megnézni, én már meg is rendeltem:

www.lurkonet.hu

16. anikko
2010. okt. 23. 11:11

ezt találtam

[link]

15. anikko
2010. okt. 23. 11:10

De jó!

Na akkor idén a Mikuli levelet ír a kereszt gyerekeknek, még asszem hisznek benne :)

Párom úgyis be akar öltözni :)

14. kitrákotty (válaszként erre: 13. - Cippora)
2010. okt. 23. 10:23
ma már mindenért fizetni kell.... sajnos még ilyenekért is :-((
13. Cippora (válaszként erre: 11. - Kitrákotty)
2010. okt. 22. 11:47
Miért,már fizetni kell érte?18 éve még nem kellett...
2010. okt. 22. 11:12

vagy:


[link]

2010. okt. 22. 11:11

mikulaslevel.hu


például :-))


de persze külföldre az igazinak is lehet írni és tőle várni a választ, jó borsos áron :-)

2010. okt. 22. 10:17
Én kaptam gyerekkoromban,de nem tudtuk elolvasni,mert finnül volt írva,ugyanis az "igazi" mikolás írta.Amúgy nagyon örültem neki :)
2010. okt. 22. 10:13

Egyszer olvastam, hogy külföldön működik valami ilyesmi vállalkozás. Lehet kérni, hogy a Télapó írjon levelet a gyereknek.

Jó ötletet adtál, keresztlányaimnak szerintem küldeni fogok idén. :)

2010. okt. 22. 10:09

ez engem is érdekel..:)

imádom a Mikulást.:)

2010. okt. 22. 10:04
A Mikulás megírja a gyerkőcnek, h 5-én este érkezni fog hozzá, addig még van idő jónak lenni, verset, éneket tanulni... Piszkosul tud örülni neki az aprónép:-)))
2010. okt. 22. 09:59

Nekünk sem szokott a Mikulás levelet írni. A lányaim lerajzolják mit szeretnének kérni, vagy lediktálják és mi is postázzuk. Mi sütit és tejet szoktunk előtte való este kirakni az asztalra, mind a két kislányom egyet-egyet. Ezt reggelre " megeszi " a Mikulás. :) Nagyon örülnek neki! :)

Tavaly a sógornőm nagylánya írt a Mikulás nevében a picinek levelet. Semmi különös nem volt benne, csak megdícsérte, hogy okos vagy ügyes volt, mert.... , leírta mikor viselkedett csúnyán stb.

2010. okt. 22. 09:45
Erről még én sem hallottam, viszont a kisfiam már megíratta velem a Mikulásnak, hogy mit szeretne, ő pedig rajzolt hozzá. :) Már fel is adtuk a postán. :D
2010. okt. 22. 09:39

Szerintem a Miku nem ír levelet...

a gyerekek írnak,vagy rajzolnak neki...

2010. okt. 22. 09:38

Én még nem is hallottam, hogy a Mikuli ír levelet :)

Arról igen, hogy a gyerek.

Erre én is kíváncsi vagyok.

2010. okt. 22. 09:33
Ja, és ha rendeltetek valahonnan ilyet, akkor a tapasztalatokat is szívesen venném: honnan, mennyiért, hogy tetszett a gyereknek, stb.
2010. okt. 22. 09:31

Sziasztok!


Van köztetek olyan, aki, vagy akinek a gyereke kapott már levelet a Mikulástól?


Tudni szeretném, hogy miket írnak bele (ha rendelt levél), vagy ha valaki írt már sajátkezűleg ilyet a gyerekének, megosztaná esetleg?


Szeretnék én is a gyerekeimnek, még nem döntöttem el hogy sajátkezűleg-e vagy rendelve, de érdekelne, hogy kb. miket szoktak bele írni, öteletekre volna szükségem... :-)


köszönöm ha segítesz :-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook