Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Létezik olyan erősítő, amivel a mobiltelefonok vételét lehet javítani? fórum

Létezik olyan erősítő, amivel a mobiltelefonok vételét lehet javítani? (tudásbázis kérdés)

2008. szept. 29. 11:08
Igen létezik gsm erősítő! Valóban működik! [link] Van más frekvenciára is ! Érd: inverterbolt@gmail.com
12. fe6fe7671f (válaszként erre: 11. - Szabeebabee)
2008. aug. 2. 14:16

"...kis műanyag egy zsinór végződése, ami korlátolja a beszélgetés közbeni fel-alá járkálást..."


Ez nagyon okos! És milyen ötletes! Oda vagy kötözve, és nem tudsz mászkálni!

Ezt olcsóbban és egyszerűbben is megteheted - ne járkálj! :)

2007. szept. 22. 15:27
IGEN,létezik!Az arany kártyásoknak ingyen kivisznek házhoz(és be is szerelik) a térerő erősítő antennát!Ezt bármilyen mobiltelefonhoz kérhetjük,és akkor olyan csatlakozót adnak a telefonhoz!Ez a mobilra csúsztatható kis műanyag egy zsinór végződése,ami korlátolja a beszélgetés közbeni fel-alá járkálást!De amúgy tökéletes vételt biztosít!Mobilszolgáltatóknál lehet érdeklődni!
2007. szept. 22. 15:16
Nekem volt ilyen. A szolgáltaó felé jeleztem,mert olyan helyen laktam. Kijöttek megmérétk, és fel is szereltek egy erősítőt.
2007. aug. 20. 22:34
en is ugy tudom , hogy van olyan ketyere amivel jobb a vetel, de ez csak az utcan mukodik, en is venni akartam mert a lakasunkban alig van tererom. de az elado lebeszelt rola, azt mondta csak arra jo ez a kis bigyo hogy az utcan jobb lesz a veteled tole, a lakason belul se nem art se nem hasznal..
2007. aug. 4. 06:46
Akkor rossz a telefon. (Ha olyan közel vagytok.)
2007. aug. 4. 05:03
Létezik. Lehet kapni, pontosabban a párom Panasonic telójához annak idején lehetett kapni külön antennát. Egy völgyben lakunk és a ".....GSM, az Élvonal" c. szolgáltatót nem lehetett fogni. Ez olyan 6 éve volt. De biztosan lehet ma is.
2007. jan. 9. 11:28

sziasztok!

Nem teljesen témába vág, de hátha nem lincsel meg senki..:))


Van valakinek tapasztalata a Nokia 6111-s illetve a Nokia 5300-s telefonokkal...?

Bármilyen tapasztalat.. pozitív, negatív egyaránt..

már elolvastam egy csomó teszt-oldalt a neten, de még nem tudtam eldönteni melyiket szeressem jobban...:)))

5. Jeannie (válaszként erre: 3. - Manó68)
2006. dec. 11. 16:55
Akkor a telefonnal lehet gond. Vagy ha telefonalsz ne az antenna reszenel fogd.
2006. dec. 10. 23:24

Na ez engem is nagyon érdekelne.Eddig 20 asok voltunk a férjemmel és 4 hónapja vettünk előfizetéssel 70 est mert igy ingyen beszélhetünk...nos igaz hogy ingyen van de alkalmanként legalább 3 szor ujra kell hivnunk a másikat mert vagy megszakad a vonal vagy szaggatottan lehet hallani vagy egyszerüen olyan gyenge a térerő hogy nem is lehet hivást kezdeményezni.

Visszavittem mindkét készüléket ...szervizelték és ugyanolyan sz..

mit lehet ilyenkor tenni???

3. manó68 (válaszként erre: 2. - Jeannie)
2006. dec. 10. 21:27
Itt lakunk másfél km-re!
2006. dec. 10. 20:12
Tudtommal nincs. koltozzetek az atjatszo kozelebe:)
2006. dec. 3. 21:50
Létezik olyan erősítő, amivel a mobiltelefonok vételét lehet javítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook