Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik olyan ember, aki nem vágyik társra, kapcsolatra? fórum

Létezik olyan ember, aki nem vágyik társra, kapcsolatra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. szept. 22. 17:13
Kérdeztem már, de az volt a válasz, hogy ő is szeretne kapcsolatot. Félre ne értsétek, én nem ítélkezem, természetesen úgy él, ahogy akar. Csak érdekel a téma, mert tulajdonképpen nem értem...
2012. szept. 22. 17:11

Kérdezd meg tőle...

Mindenki maga dönt afelől, hogy kíván-óhajt élni.

Kinek mi köze hozzá???

4. babyyy (válaszként erre: 2. - Lara1984)
2012. szept. 22. 17:11
De azért a szex vagy bárminemű érintkezés a másik nemmel? Azért az csak hiányzik...
2012. szept. 22. 17:09
Egy ismerősöm miatt gondolkodtam el a témán. Ez az ismerősöm 31 éves, férfi. Mióta az eszemet tudom, nem volt barátnője. (Na jó, én csak 6 éve ismerem, de több haverja mondta is). Egyébként kellemes ember, intelligens, vicces is, dolgozik, helyes (bár nem adonisz), teljesen normális. Sőt, szerintem nem is rossz parti. Egyébként nem gátlásos és ami a legfurcsább, hogy egészen magabiztos. Lányokkal gördülékenyen kommunikál, szóval nem arról van szó, hogy félénk lenne. Még sincs senkije és nem is érdeklődik. Más facér ismerőseim is vannak, de rajtuk látom, hogy érdekli őket a téma, ismerkednek, próbálkoznak. Ő viszont, még mikor lehetősége is lenne rá (ez is előfordult már egy buliban), akkor sem lép. Ja, és nem meleg. Ismertek ilyet? Miért lehet?
2012. szept. 22. 17:08
Persze, hogy létezik. Miért kellene minden embernek egy általánosan elfogadott/beszuggerált "norma" szerint élnie - értsd: társas kapcsolatban?!
2012. szept. 22. 17:05
Létezik olyan ember, aki nem vágyik társra, kapcsolatra?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook