Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 10+ év kapcsolatban/házasságban szerintetek létezik szerelem, lángolás? Hogyan jellemznétek a kapcsolatotokat ennyi idő után? fórum

10+ év kapcsolatban/házasságban szerintetek létezik szerelem, lángolás? Hogyan jellemznétek a kapcsolatotokat ennyi idő után? (beszélgetős fórum)


2021. jan. 20. 21:25

11. évünkben vagyunk, az intim együttlétek még mindig olyan forróak, mint az elején, a szerelmes pillanatok is jelen vannak és a romantika is.

Szüleim 30+ éves házasságuk alatt minden percben imádták egymást. Apukám 70+ évesen is forrón csókolta anyukámat, édes feleségemnek hívta. Azt mondják a szerelem elmúlik, átalakul. Szerintem csak akkor, ha hagyjuk elmúlni.

2021. jan. 19. 10:09

Mi 18 éve vagyunk együtt a férjemmel, 3 gyerekūnk van.

Kettesben csak nagyon ritkán tudunk kimozdulni, ennek ellenére jól megvagyunk.:)

Mindennap oda kell figyelni a måsikra, éreztetni hogy fontos a màsik.

A humor is fontos, mi rengeteget nevetünk bohőckodunk , szívjuk egymás vérét'.😀

2021. jan. 19. 05:35

A szex ugyanolyan jó, mint az elején.

Ha sikerül kettesben kiszabadulni valahova, akkor a randi is jó, abból töltekezünk.

A mindennapok könnyen felőrlik az embert. Egy apró kis odafigyelés, gesztus a másik felé kell, hogy ne laposodjon el az egész.

2021. jan. 18. 22:00
Jellemzés: szeretet, biztonság, összhang, harmónia, kiegyensúlyozottság, béke, nyugalom.
2021. jan. 18. 21:07
10 után még nagyon is... 30 után megszokás, állóvíz. De az nem baj, az úgy jó. Nyugodtság, kiszámíthatóság.
2021. jan. 18. 20:27

Nagyon is létezik! 12 év után is van csábítás, randi, láng, szikra, kémia. Természetesen tenni kell érte mind a két félnek, de ha természetesen jönnek a dolgok, akkor a "kell" szócska erejét is veszíti és lehet a 12-ből amennyit az élet nekünk szánt...

Jellemezni??? Én nem jellemezném, nem akasztanék rá jelzőket, mert ami nekem tökéletes, az lehet másnak nem az. Ami nekem szerelem, másnak csak megszokás. Ami nekem intimitás, az másnak a rutin.

2021. jan. 18. 20:24

Igen ..létezik..példa erre az én szüleim és még valami: Édesapám az "utolsó" hetét élte,mégis igy szólt félig öntudatlanul,kinlódva/.../: De csinos vagy Anyukám !


Az ő szeretetük volt számomra mindig a példa.

4. papája (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. jan. 18. 20:12

Nálunk is pont így :)))

47 éve...

3. Channa* (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. jan. 18. 19:32
Pont így;)
2021. jan. 18. 19:22

Létezik.

Jellemzés:tökéletes.

2021. jan. 18. 19:11
Írjatok őszintén erről a kérdésről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook