Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik ilyen kapcsolat? fórum

Létezik ilyen kapcsolat? (beszélgetős fórum)


17. 2caf8744b6 (válaszként erre: 16. - Db7139323a)
2011. nov. 25. 17:05
Talán szeretted azért csorog a nyálad utána. Nem lehetetlen ez. Más szeretni és más másik nőkkel ágyba bújni.
2011. nov. 22. 18:23

Én 19 év boldog (nak hitt) házasság után 1ik napról a másikra maradtam 1edül, na ekkor vadultam el rendesen. Hál’ Istennek +tapasztalhattam: legalább annyi sexuális őrült van nőben, mint mi férfiak vagyunk, a közel 10 évnyi „ámokfutás” nem múlt el minden tapasztalat nélkül.

Nálam 2 évvel idősebb, elég dekoratív, de kőszívű, és számító nő szedett fel a munkahelyemen. Ez az ágybetét tényleg nem volt 1 óriási durranás. Korához képest eléggé silány produkciót nyújtott, undorodott a spermától,és csak néhány pozitúrában volt elképzelhető az 1üttlét! Különösebben nem zavart, mert futott mellette még 2 lányka, így csak a társasági életre szorítkozott a vége felé a kapcsolatunk. Na ez a satrafa dobott engem, és jó 1/2 évig nem tudtam túltenni magamat rajta. A munkám miatt muszáj volt beszélni néha vele, és én kis hülye csorgattam utána a nyálam rettenetesen. A mai napig sem tudom +magyarázni, miért ragaszkodtam hozzá annyira, mint koldus a nagykabáthoz. Biztos van benne némi hiúság is, de tényleg nem tudom:mivel fogott + ! Nem nagyképűség, de tényleg nem tudom, hogy hány nő volt az utolsó 10 évben. A 16 évestől az 55 évesig bezárólag eléggé színes volt a felhozatal. Minden adott volt: saját ház, kocsi, jó +jelenés és az átlagot picit +haladó jövedelmem. A tapasztalataim alapján simán, zokszó nélkül az érettebb nőket hajtottam, (és ők engem ) Nekem soha nem sikerült olyan huszonévesbe belebotlanom, aki 2 - 3 alkalom után érdekelt, igazán odaadó, izgalmas, varázslatos lett volna! Nagyon találó a túlkoros kiscicákra az "érett" kifejezés, igazán ők azok, akik 1 férfit le tudnak nyűgözni a végtelenségig, ezért maximálisan 1et értek azokkal a fiatal srácokkal, akik 5 - 10 évvel idősebb nők mellett találják + a boldogságot! Arról nem is beszélve, hogy sok-sok 40 - 50 környéki nőnek olyan a teste, hogy márványba lehetne faragni, sok fiatal a saját méhszájával csókolózna, ha fele olyan jól nézne ki!

2011. nov. 13. 12:01

nem ahhoz kell jó farok, hogy jó nőt d..jon meg az ember, hanem ahhoz, hogy rosszat ;-) Lehet, hogy csak a teljesítőképességét tesztelte ;-)

:-D

14. virus2008 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. nov. 8. 16:04

Szerintem ezek a nők jöttek be neki igazából, csak mások előtt szégyellte,és azért mondott róluk rosszat.


Azért 34 évesen nem lehettek olyan rossz nők, ha meg.ugta őket...na mindegy.Gondolom felállt neki :)

2011. nov. 8. 15:56
Vagy,,,,, Nem akarok senkit meg sérteni de nem lehet, hogy ez a fiú élősködöt ezeken a nőkön és akkor persze, hogy ragaszkodott hozzájuk. Lehet, hogy én tévedek de sajna ez nem is olyan furcsa
12. air
2011. nov. 8. 15:01
Tiszta beteg :))))
2011. nov. 8. 06:31
Miert kell embereknek ilyesmikkel fogalkozni nem ertem.:D
10. 6f4ed91892 (válaszként erre: 7. - Kisj)
2011. nov. 8. 06:31
Igen?:D
9. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. nov. 7. 18:10
Mindegyik elküldte vagy megcsalta. Utólag a sértettség beszélt belőle.
2011. nov. 7. 18:02
hát látod,hogy létezik:D
7. kisj
2011. nov. 7. 16:57

Vagy semmi önbizalma nincs a fiúnak, vagy pedig valami perverz és obszcén módon undorodik a női nemtől.

Vagy pedig mazohista:P

6. Évi anyuka (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. nov. 7. 15:54

Nem volt véletlenül ennek a fiúnak az édesanyja hasonló karakter? Nagy bagós, züllött...

Esetleg anyakomplexus szemszögből vizsgálnám meg a dolgot ...

Nem tudom.

Lehet anyukája ilyen volt és nem szerette őt eléggé? Ő meg ragaszkodik az ilyen típusú nőkhöz tudat alatt. (természetesen nem tudatosan)

5. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. nov. 7. 15:28

létezik, de minek?

Talán mert "ilyen jutott" és nem jött rá, hogy ennél még a "semmi" is jobb. Nem ezt hívják társfüggőségnek? /nem értek hozzá, de egyből ez ugrott be/

4. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. nov. 7. 14:58

Én is ismerek egy egészen jó adottságokkal rendelkező 31 éves ffit,aki éveken keresztül seveledsenélküled-ezett egy nála 10évvel idősebb nővel,akinek 1 nehzéz kamaszfia is volt.A ffinak fontos volt a szex-alig jutott hozzá.A nő féltékeny volt paranoiáig,keserítette az életét.Nem volt közös érdeklődés,a nő otthonülős,maga mellől mindenkit elmaró volt,se rokona,se barátja,a srác a társaság középpontja,közvetlen,társaságkedvelő..mégis a nő dobta ki,többször is.A srác belegebedt,lefogyott,dülledtek lettek a szemei..

haverok voltunk,sokat mesélt..végén már azt mondtam:ha iylen hülye vagy,megérdemled..

Lehet,h ezek karmikus kapcsolatok,mert azért sok furaság megesik.

2011. nov. 7. 14:53
En ezt ugy tudnam jellezni hogy a srac kihivasnak erezte a nok elutasitasat es ezert vonzodott hozzajuk. Maganak akarta valahol talan bebizonyitani hogy dogos srac vagyok en, majd megmutatom nektek , es akkor majd futtok utanam . Talan ez allhat a dolog mogott.
2. 93bb0fbb94 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. nov. 7. 14:44
Nem lehet hogy te szereted ezt a fiút véletlenül?:)
2011. nov. 7. 14:35

Van nekem egy aranyos fiú barátom. Jóba vagyunk, társaságba és neten is tartjuk a kapcsolatot. Van egy dolog vele kapcsolatban ami sem én sem a közös ismerőseink nem tudnak hova tenni. Ennek a fiúnak volt két komoly (közel 1 éves) kapcsolata, nála 10 évvel idősebb nővel. (Ő 24)

Mindkét nő nagy bagós, zülött életet élő és kicsit sem dekoratív nő volt. Ezt nem mi, hanem ő mondja mi csak nyugtáztuk a látottak alapján. Szóval elmondta: utálta a cigijüket, a szex nem volt velük jó és meg akarták fogni maguknak. Úgy illette őket, hogy nem értjük miért is volt velük akár egy napig is. Mindkettő elküldte őt vagy megcsalta. Ennek ellenére Ő még hónapokig ragaszkodott hozzájuk ???? és kijelentette, hogy élete szégyene, hogy egy ilyen ronda nővel volt.(a családja is bántotta miatt, ők sem tudták hova tenni) Ezek után végképp nem értem, hogy miért volt velük és miért ragaszkodott.

Általában ahhoz kötődünk akivel jó aki kell, akkor, hogy lehet olyasvalakikhez is kötődni akik nem kellenek nekünk?

Szerintetek?

Köszönöm! ♥

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook