Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Létezik-e férfi és nő között barátság, és ha nem, miért nem?" fórum

"Létezik-e férfi és nő között barátság, és ha nem, miért nem?" (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
39. őszintelány (válaszként erre: 36. - Selena78)
2013. nov. 3. 16:43
Erre mondta a nagymamam, egy jó kapcsolatban az egyik legfontosabb, hogy mindent megtudjunk beszelni a masikkal!
38. selena78 (válaszként erre: 36. - Selena78)
2013. nov. 3. 16:43
vagy erösködik....
37. anonymus 25 (válaszként erre: 33. - Ca8f748537)
2013. nov. 3. 16:42
Igen.. amiből később jönni fog a többi probléma már most tudom.. irtó nehéz mert egyébként szeretem, tudom, hogy ő is volt már más kapcsolatom más személyiség, más ember, és nála éreztem eddig azt először hogy a legőszintébb a legjobban működő, és tessék akkor itt van ez.. ezért fáj nagyon.. nem tudom.. vagy túl teszem magam ezen vagy nem 50-50..
36. selena78 (válaszként erre: 30. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:41

Már megbocsáss, de tényleg van egy fal, amin belül magunk vagyunk, és nem szeretünk oda beengedni másokat. Még az aktuális szerelmest sem.

És nem szimpatikus, ha erőlködik.

35. anonymus 25 (válaszként erre: 34. - Selena78)
2013. nov. 3. 16:41
Teljesen igazad van, pont így gondolom, mai napig nem is néztem meg nem is akartam, soha nem voltam ilyen, ami ide vezetett (azért írtam hogy van elözmény) az pedig az hogy mostanában sokat figyelte kikkel beszélgetek, és úgy hogy én ezen rajta kaptam.. de hát tudtam hogy nincs félnivalóm, én pedig egész véletlen akadtam rá a beszélgetésre.. mondhatjuk úgy saját magát buktatta le..
34. selena78 (válaszként erre: 25. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:38

Hát azt én sem díjaznám, ha a párom el szeretné olvasni azt, amit a barátommal beszélgetek. Azt sem, amit a barátnőimmel. Mert nem rá tartozik.


Én sem vagyok kiváncsi arra, amit ő diskurál a saját baráti körével. Legyenek azok hím vagy nőneműek.


Dehát ez én vagyok.

33. ca8f748537 (válaszként erre: 30. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:37
Akkor választ nem kaptál tulajdonképp,és ez oda vezetett,hogy nem tudsz bízni benne?
32. anonymus 25 (válaszként erre: 29. - Krisz42)
2013. nov. 3. 16:36
Nincs neki, szingli.. fősulira jár Pestre onnan jár haza ahol élünk mi is vidékre. Ilyenkor futnak össze..
31. őszintelány (válaszként erre: 25. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:36
En sem ertettem mire a nagy titkolozas, az en parom amúgy a mai napig nem ismerte el szóban! Viszont így visszanézve: valasz ele allítottam, előszőr úgy gondolta a baratsag fontosabb, de rövid idő utan megkeresett es megszakította a kapcsolatàt a nővel! Szamomra ez egyfajta valasz! (Ráadásul a nőnek rossz volt a kapcs a ferjevel)
30. anonymus 25 (válaszként erre: 27. - Ca8f748537)
2013. nov. 3. 16:34
Csak tudod mi a baj? Próbáltam és nem engedi hogy őszintén beszélgessünk erről, ilyen olyan mellébeszélésekkel terelésekkel,haggyuk már a témát stb..úgy érzem van egy fal amin túl már nem mehetek.. elmondta a dolgokat részben, de csak részben...és erőltetni megint nem akartam megint nem vezet jóhoz!!!!
29. Krisz42 (válaszként erre: 23. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:34
Nekünk is vannak ellenkező nemű barâtaink a párommal,de nem ilyen szinten és nincsenek titkos sms-ek,râadásul max.véletlenül futunk össze,ha egyedül vunk,tehát olyannal,akivel momoyabb,ott sokkal több van,mert különben nem lenne szükség ilyen bizalmas talâlozgatásokra.Egyébként a barátnőnek van kapcsolata?Mert âlt.egyedülállók szeretnek így barátkozni.Fiatalon nekem is sok fiúbarátom volt,most közeli nincs,mert ott a férjem,vele is tudok beszêlgetni,bizalmasan főleg,azét vok vele.
28. selena78 (válaszként erre: 23. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:33

Tényleg nem tudom megmondani, hogy a párod és a "barátnője" kapcsolata pusztán barátság, vagy több annál.


De hidd el, nálam is hosszú időbe telt, ameddig a hozzám közelállók megértették, hogy ez tényleg barátság. Mert az emberek többsége nem hiszi, hogy van ilyen. Pedig van...

27. ca8f748537 (válaszként erre: 23. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:31
Tudod,ez még mindig nem jelenti azt,h szerelmes volna a lányba.Az is lehet,h a veled való párkapcsolata ügyében kért tanácsot,és félt,h megharagszol,mivel kibeszélt titeket.Csak akkor tudod meg,ha őszintén megbeszélitek.
26. őszintelány (válaszként erre: 20. - Selena78)
2013. nov. 3. 16:29
Szia! En ezzel nem ertek egyet, miert kell titkolozni? Pont hogy ez veti fel az emberben a ketsegeket es emiatt van a bizalom elvesztese is!
2013. nov. 3. 16:28
nekem is ez a gyanúm, mert ha én nekem szimplán csak barátom és arról tud a párom is miért kellene eltitkolnom és kitörölnöm pl a beszélgetéseket ha éppen akarná nyugodt szívvel elolvashatná.. de nem is tenném meg mert nem akarom a privát szférájába belemászni nem is szép dolog, de ennek is van előzménye hogy így alakult...csak érdekes nekem legyen bárki bármilyen barátom egyiket se titkolnom mert nincs miért..
24. őszintelány (válaszként erre: 1. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:25
Szia! En is voltam hasonlo helyzetben, es bizony nagy kerdest vet fel az emberben! Úgy gondolom letezik sokfele kapcsolat nő es ferfi között, de a baratsagban nem hiszek! Legalabbis ha ugyanarra gondolunk! Mert a baratsag figalma sokmindenkinek mast jelent ugye..szerintem ahol titkolozas van, ott mas is van!!
23. anonymus 25 (válaszként erre: 21. - Ca8f748537)
2013. nov. 3. 16:25
Szerintem itt mindkettő játszik, mert a legelső kérdése az volt mikor "lebukott" elolvastad miről beszélgettünk????? és olyan zavarba jött hogy nem volt nehéz kitalálni hogy itt valami nem stimmel ..
22. anonymus 25 (válaszként erre: 20. - Selena78)
2013. nov. 3. 16:22
Na ezért jó, ha megírjátok mert nekem valóban nincs ilyen az ellenkező nemből akivel ilyen szintű lenne a kapcsolatom.. nyilván nehezebben is érthetem meg..
21. ca8f748537 (válaszként erre: 7. - Krisz42)
2013. nov. 3. 16:22

Titkolózhatott azért is mert félt,hogy a barátnője féltékeny lesz ok nélkül.Akkor marhaságot csinált.Vagy titkolózhat okkal.Ezt nekik kell megbeszélni.

Amúgy az én hímnemű barátom a pótapámnak nevezhető.Tehát elfojtott szerelem egyik részről sem játszik

20. selena78 (válaszként erre: 1. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:20

Szerintem van olyan, hogy férfi és nő között barátság. Illetve, tudom, hogy van, mert nekem is van férfi barátom, akire bármikor számíthatok.


Ami nem jelenti azt, hogy a a te párodnál is "csak" barátság van.


Viszont az emberek többsége ezt nehezen érti meg. Ezért is hajlamosak az ilyen barátok a titkolózásra.

19. anonymus 25 (válaszként erre: 14. - Mafalda)
2013. nov. 3. 16:20
:D valami örömöm legyen benne igaz :D
18. anonymus 25 (válaszként erre: 15. - Maruszja)
2013. nov. 3. 16:19
hmm. elgondolkodtató...
2013. nov. 3. 16:18
Gondoltam én is rá de nem lenne gyerekes megoldás? ÉS én is igy gondolom, lehet akár gyerek kori akár régi akár új bármilyen barát az ellenkező nemből, nem érzek arra késztetést hogy azon kívül hogy mi újság hogy vagy, én kávézgassak találkozgassak rendszeresen és ezt el is titkoljam.. valami sántít nekem ebben..
16. Krisz42 (válaszként erre: 12. - Mafalda)
2013. nov. 3. 16:14
Nekem lehet bármilyen gyerekkori barátom,főleg,h belêm volt habarodva,biztos nem lennék partner ilyen találkozgatásokban,mert nem fer.
2013. nov. 3. 16:12

Valahol láttam egy nagyon szép képet, amelyre ez volt ráírva:

"Létezik férfi és nő között igazi barátság, csak közben az egyik fél nagyon szenved!"


Hát valahogy ezzel értek egyet. Sajnálom.

14. mafalda (válaszként erre: 11. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:12
Örülj neki,h nem a te szabadidőd rovására találkoznak!!!
13. Krisz42 (válaszként erre: 8. - Anonymus 25)
2013. nov. 3. 16:11
Ha semmi nem lenne,nem hiszem,h titkolózott volna.Ha van ideged:),és időd,akkor talâlj ki egy pasi barátot,akivel talâlkozol,ami utòlag derül ki.Megnézheted hogy reagâlja le.Vagy kérdezd meg,h miét titkolózott.Megint más,ha vannak közös barátok,de hogy szândékosan talâlkozgatni,sms-ezni úgy,h titkolja,törli,az már elgondolkoztatò.
2013. nov. 3. 16:11
ha ez gyerekkorból indul,akkor lehet a lány volt a "soha be nem teljesedett",akire még most is szívesen gondol,mintegy nosztalgiázva.Tudja h semmi nem lesz köztük,talán már nem is akarná,de ő egy emlék,akit nehéz elereszteni,mert talán a kedves gyermekkort idézi.Ő a múlt.Te meg a jelen,akit szeret.Nem lehet?
2013. nov. 3. 16:09
ráadásul kiderült az is hogy előszeretettel akkor találkoznak mikor én délutános műszakban nyomom. felemelő érzés :)
10. anonymus 25 (válaszként erre: 7. - Krisz42)
2013. nov. 3. 16:07
én sem értem mire volt jó ha azt is el tudta mondani régebben is hogy barátok találkoznak akkor most miért nem????? soha nem szóltam érte. erre a válasz az volt hogy ne legyek féltékeny mert nincs mire (duma..)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook