Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Létezik-e fejtámasztó párna babáknak? fórum

Létezik-e fejtámasztó párna babáknak? (tudásbázis kérdés)


7. egypt (válaszként erre: 6. - Gagic)
2012. júl. 15. 16:49
Az enyém 20 hónapos, de még mindig látszik neki, ahol elfeküdte. Szerintem már így is marad, de a haja azért eltakarja.
2012. júl. 15. 16:48
Szia!Nálunk volt egy nyaki kényszertartás miatt, a gyógytornásztól kaptuk kölcsön, szerintem gyógyászati segédeszközös boltban kapsz.Amúgy nekünk annyira nem vált be, mert olyan ügyesen emelte a fejét már 3 hetesen, hogy kiemelte belőle..A kislányom is mindig csak az egyik irányba fordította a fejét, ha hanyatt feküdt.Most 3 hónapos, és már semmi nem látszik az egészből.
5. egypt (válaszként erre: 4. - Egypt)
2012. júl. 15. 16:47
Vagy csecsemő párna vagy nem is tudom, de van ilyen.
2012. júl. 15. 16:45
Igen, létezik, anatómiai párnának hívják, ha jól emlékszem. Orvosi segédeszköz boltban érdemes érdeklődni.
2012. júl. 15. 16:42
Mi szopipárnával támasztottuk ki a kislányomat hol az egyik, hol a másik oldalra. Párnát nem javasoltak nekünk.
2012. júl. 15. 16:27

Kis keresztfiamnak a hátát támasztottuk ki így forgattuk mint a sütit, hogy ne legyen elfeküdve a feje, de nem szoktak párnát a feje alá tenni, mert ha hány akkor baj lehet.

De egyébként létezik, nagyobb bababoltokban.

2012. júl. 15. 16:23

8 hetes kisfiam előszeretettel alszik a jobb oldalán, ezáltal elfeküdte a kis fejét. Próbálkozunk forgatni az ágyát, illetve megtámasztani a fejét több-kevesebb sikerrel.

A kérdésem az lenne, hogy lehet-e kapni olyan speciális fejtámasztó párnát, ami segítene ezen a problémán?

Jelenleg egy feltekert pelussal próbálom neki megtámasztani, de ugyanúgy ráfekszik, mintha ott sem lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook