Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Létezik bútorkárpit szagtalanító?Tudnátok ajánlani valamit ami semlegesíti a bútorból a cigaretta szagot? fórum

Létezik bútorkárpit szagtalanító?Tudnátok ajánlani valamit ami semlegesíti a bútorból a cigaretta szagot? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 21. 20:22
Látom eltelt egy kis idő az utosó hozzászólás óta :) Mik a mostani tapasztalatok? Whanis szőnyegtisztító vagy Denk mit DM-es ?
14. Gaby76
2011. ápr. 11. 13:55
whanis szőnyegtisztito por? :-) ez csak egy ötlet. 1x vettünk a szőnyegre, utána egy hétig nem bírtunk tőle megmaradni a szobában. Na az mindent elnyom, az biztos. :-)
2011. ápr. 11. 09:57
Köszönöm a többi ötletet is!:)Mindent kifogok próbálni,csak ez a szag tűnjön el:S...
2011. ápr. 11. 09:22
Denk mit Textilfrissítő 500ml A dm-ben kapható. Kipróbáltan tudom ajánlani. Akár dohányfüst vagy kisállat, kutya, macska stb. esetén, kárpit, ruházat, autó, szőnyeg frissítésére Szórófejes, nem hajtógázos.Bőrsemleges, bőrgyógyászatilag tesztelt.A hatóanyagok nem hagynak nyomot. Csak rá kell permetezni. Nekem bevált!
2011. ápr. 11. 09:14
Szórjál rá szódabikarbónát dörzsöld bele, hagy rajta majd porszívózd ki. Gyógyszertárakban olcsóbb mint a hagyományos étkezési a boltokban.
2011. ápr. 11. 09:10
Esetleg próbáld meg ecetes vízzel áttörölni, az ecet az eléggé semlegesítő hatású,hútőt is szagtalanít. Ártani nem árt az biztos, és sok-sok szellőztetés. Sajnos a dohányszag nagyon erősen beivódik :S
2011. ápr. 11. 08:33
Köszönöm,veszek ma olyan dm-es cuccot,remélem az segít:)!Azért még várok tanácsokat,hátha nem válik be és legyen egy két tartalék ötlet:).
2011. ápr. 11. 08:27

Régen volt coccolino és a jasa is ilyen flakonos pumpás cucc, de mondjuk azt jó ideje nem láttam már.

Az Avon-nak van még egy illatos cucca, de nem próbáltam még, így nem tudom, hogy milyen.

7. Pné Veronika (válaszként erre: 5. - Sirga)
2011. ápr. 11. 08:27
:-))
6. Pné Veronika (válaszként erre: 2. - Sirga)
2011. ápr. 11. 08:26
Azt hiszem, DenkMit-nek hívják. Valami csíkos kanapé vagy mi volt rajta, nem?
5. Sirga (válaszként erre: 2. - Sirga)
2011. ápr. 11. 08:25
Megvan: Denk mit a neve, és 750 ml.
2011. ápr. 11. 08:22
Én régebben a Jasa Szövetfrissítőt használtam, amíg cicáim voltak. 100 ml-es, pumpás kiszerelés volt.
3. suzanne7 (válaszként erre: 2. - Sirga)
2011. ápr. 11. 08:20
Köszönöm:),nagyon jó lenne.Hétvégén vettünk egy használt sarokülőt,szép állapotban van,nem foltos,de valószínű dohányoztak ahol volt,mert iszonyúan cigiszagú:(.Ezt csak "itthon" zárt térben lehetett csak érezni:(
2011. ápr. 11. 08:10
A DM-nek van egy saját márkás kárpit-szagtalanítója, olyan 750 Ft volt, szórófejes flakonos.(Ha rábukkanok a flkaonra, megírom a nevét.)Nálunk tökéletesen bevált, pedig penésszel kellett megbírkóznia.
2011. ápr. 11. 08:07
Létezik bútorkárpit szagtalanító?Tudnátok ajánlani valamit ami semlegesíti a bútorból a cigaretta szagot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook