Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felmondás után fórum

Felmondás után (beszélgetős fórum)


2022. febr. 28. 20:38
meg itt vagyok de vègre most lett valaki🙏🙏 ket hettel korabban szabadulok vegre
25. Csillagszem38 (válaszként erre: 24. - Csillagszem38)
2022. febr. 3. 08:41
*fel
24. Csillagszem38 (válaszként erre: 23. - Babyapocakban)
2022. febr. 3. 08:41
Koztisztviselok lemondani tudnak, nem fél 😃😃😃 lemondtam a koztisztviseloi jogviszonyomrol 😛 attól mert vki nem ismeri ezt a kifejezést, miért kell kijavitani...?! Mindegy 😆😆
2022. febr. 3. 08:35
Lemondtál? Az mit jelent?
2022. febr. 2. 12:28
amugy miert irjak at szinte az osszes forum cimet? 😱 en nem felmondtam, hanem "le". Nem benazasbol irtam igy, jogszabalyszoveg🙈🙈🙈
21. Csillagszem38 (válaszként erre: 20. - Birebora)
2022. febr. 2. 10:50
hat ja 😅😅 de ilyen baromsagot kitalalno, jo megertem, vedeni kell a munkaltatot, dehat bakker, ennel gazabb szitu nincs a foldon
20. birebora (válaszként erre: 1. - Csillagszem38)
2022. febr. 2. 10:49
Töltsd le és viszlát. Ne rugózz ezen.
19. Csillagszem38 (válaszként erre: 17. - Libikóka)
2022. febr. 2. 10:43
ja nem, semmi ilyesmirol nincs szo, csak meg van zavarodva mert meg van gyozodve rola h minden f.sza itt
18. Napsugár8 (válaszként erre: 15. - Globus)
2022. febr. 2. 10:41
Ja, én nem mondhattam az ismerősömnek mást, mint amennyit én kaptam azonos végzettséggel és azonos szakmai gyakorlattal. Költségvetési intézmény volt, szigorú bértáblával.
17. libikóka (válaszként erre: 13. - Csillagszem38)
2022. febr. 2. 10:35
Ez már legyen az ő gondja,,,te tudod mi van.Amíg ebben hisz addig talán nem akadékoskodik,,vagy nem nagyon.Te pedig a biztos tudatban ,,elengedheted a füled mellett ha okoskodik.
16. Csillagszem38 (válaszként erre: 15. - Globus)
2022. febr. 2. 10:32
sztem sem!
15. globus (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2022. febr. 2. 10:26

Múlt héten segítettem valakinek, hogy legyen alkalmazottja. Optimálisnak tűnőt ajánlottam, szakmabeli, nyugdíj mellett dolgozna, közel lakik stb. Tegnap tudtam meg, hogy olyan irreális fizetésigénnyel jelentkezett, hogy ismerősöm majdnem hanyatt esett. Többet akart, mint amennyi az övé :)

Nem érdemes belenyúlni, sokadszor állapítom meg.

14. Csillagszem38 (válaszként erre: 12. - Napsugár8)
2022. febr. 2. 10:21
igen, en is ezen vagyok h szerezzek vkit, de ismerost biztos h nem! nem akarok rosszat senkinek!
13. Csillagszem38 (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2022. febr. 2. 10:20
nem, itt tenyleg kellemetlen a szitu, mert fonokom meg volt gyozodve rola h soha nem fogom megtenni es minden happy
12. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Csillagszem38)
2022. febr. 2. 10:20

Nem rétestészta ez, ne húzd a végtelenségig. Segíts a főnöködnek, hogy mielőbb legyen utódod. :)


Volt egy munkahelyem, ahol nekem is 2 hónap volt a felmondási időm, de az új helyre már mehettem volna akár másnap. Azt mondta a főnököm, meghirdetik a helyemet, és annyival enged el hamarabb, ahogy az új munkatársat betanítom. Ha egyáltalán lesz jelentkező a hirdetésre.


Besegítettem neki! Velem azonos végzettségű, hasonló szakmai gyakorlattal rendelkező ismerőst befűztem. Tudtam, hogy akkor éppen kevesebbet keresett, mint az én helyemen kapott. Két héttel később már munkába állt, + egy hét alatt tudott mindent az új munkahelyén elvégzendőkről... Azt a 3 hetet röhögve kihúztam. :))

11. Csillagszem38 (válaszként erre: 9. - Channa*)
2022. febr. 2. 10:20
itt nehez, mert most sok a munka...🙈
10. libikóka (válaszként erre: 8. - Csillagszem38)
2022. febr. 2. 10:17

Akik kedvelnek ,,azokkal rendben.A többieket meg szerintem nem érdekli.Ilyen aggály inkább csak a felmondó félben alakul ki ,és furán érzi magát.Pedig legtöbbször nincs semmi, csak te érzed:)))

Inkább örülj,,sok sikert:))

2022. febr. 2. 10:11

Volt többféle felmondásom.


Ahol szerettem dolgozni ott én szívesen voltam a felmondási idő alatt is, bár sokat sírtunk a kollégákkal:(


Volt olyan hely, ahol nem szerettem amúgy dolgozni, itt úgy oldottam meg, hogy kértem a felmondási idő elengedését és meg is kaptam.

8. Csillagszem38 (válaszként erre: 5. - Babyapocakban)
2022. febr. 2. 10:09

koszonom a kedves szavaidat :)


egy kollegano van aki hulye, de o vegig hulye volt es agressziv... annyira nem veszes a szitu, megkonnyebbultem h megtettem, csak kinos....

7. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Lilabika)
2022. febr. 2. 10:07

ket ho felmondasi ido van sajnos igen, ez egy sz.patos koztisztviseloi allas. (amibe biztos nem megyek soha tobbet)



mar feladtak a hirdetest a helyemre, ha jon vki, elengednek egy hot, most kaptam az infot ;)

6. babyapocakban (válaszként erre: 4. - Lilabika)
2022. febr. 2. 10:06
Ez azért nem ilyen egyszerű ám! A szerződésben leírtakat be kell tartani mindkét félnek. Maximum úgy lehetne, hogy kiíratja magát betegnek. De 2 hónapra? Az nagyon sok. Meg benne legalább van gerinc és nem hagyja cserben a kollégáit sem.
2022. febr. 2. 10:05

Az jó! Az ember a hibáiból tanul. 😊


Gondolj arra, hogy most hatalmas terhet hagysz magad után. Aki kedves veled, azzal legyél te is, aki érezteti a rosszallását, azzal ne foglalkozz. Lehet, hogy kellemetlen így mászkálni ott, hogy tudod és mindenki tudja, hogy te elmész, de szerintem most te vagy nyeregben.

2022. febr. 2. 10:04
Úristen ! Azon nyomban jöttem volna nem méghogy 2 hónap ! Az egy kínszenvedés , ( szerintem ) . Oldják meg a pótlást az már nem a te dolgod , vagy 2 hónap felmondási időd van ? Van azonnali hatályú is
3. Csillagszem38 (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2022. febr. 2. 09:57
jaja, sajnos barom vagyok, de mar valtozom:)
2. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Csillagszem38)
2022. febr. 2. 09:44
Tudd le a kötelezőt és intsél pát nekik. Nagyon szeretik a munkáltatók a hozzád hasonlókat, mert lehet zsigerelni, de nem mond fel. Te megtetted és lépj is tovább egy szebb jövő felé! 🍀
2022. febr. 2. 09:41

Sziasztok!


Hosszu gondolkodasok utan a het elejen vegre felmondtam a munkahelyemen. Jott egy jobb lehetoseg, amit nem akartam kihagyni es amugy is nagyon rosszul ereztem mar itt magam, tovabb is birtam, mint kellett volna. Nem akarom sz.rban hagyni oket, itt maradok meg ket honapot...a masik hely megvar.


Nem szoktam felmondani, nagyon elhivatott tudok lenni a munkahelyem irant, ezert ez most megvisel, bar lelkiismeretfurdalasom nincs.


Ti, hogy veszeltetek at a felmondasi idot? Olyan kellemetlen. 🙈 bar meg a kolleganoim is azt mondtak h jol tettem, ok is mennenek ha tudnanak xd

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook