Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felmondás után, "patás ördög" lettem, de miért? fórum

Felmondás után, "patás ördög" lettem, de miért? (beszélgetős fórum)


2020. dec. 3. 11:35
Sokminden lehet. Alapból ilyenek. Főnöknél jó benyomást kelteni vagy több meló lesz. Na meg a birkaszellem. Egy hülye százat csinál. Ha lenne egy normális azt is kiközösítenék.
2020. nov. 30. 13:52
Nekem a felmondásom kifejezetten pozitív emlék volt. A kollégák úgy viselkedtek, mintha ott se lennék. Szerintem ez azért volt, mert minek barátkozzanak olyannal, aki úgyse lesz a csapat része. Nem érdekelt, örültem, hogy elmegyek onnan.
15. levarosbukta (válaszként erre: 14. - Fisica)
2020. nov. 29. 18:26
Igaz! :)
14. Fisica (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
2020. nov. 29. 18:25
Nem mindegy, hisz csak kiírta a fórumot. :)
13. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 15:32

Ha idáig normálisan viselkedtek veled a kollégáid, és most, miután felmondtál, már köszönni sem hajlandók, elfordultak tőled, akkor rá se ránts! Viselkedésük őket minősíti.

Nyilván a főnök elvárja, hogy ha ő orrol rád, a többieknek is követnie kell őt. A jelek szerint abban a közösségben a nyájszellem uralkodik. Senki nem mond ellent, inkább fejet hajt a főnöknek. Akkor is, ha szíve szerint mást tenne.


Remélem, azért úgy hagytad ott a bagázst, hogy már van másik munkád. Ha több bérért sikerül elhelyezkedned, máris nyertes vagy. Erkölcsileg is.

12. Lávli* (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 15:13

Pontosan.

Ne törődj velük.

Kitartás!

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
2020. nov. 29. 15:06

"kit érdekelne már úgy is lelép"


pont ezért most már minden tét nélkül nyersen és ajtót törve is meg lehet kérdezni akárkitől hogy "te figyejjééé bammeg valami bajod van velem?? tegnap még együtt kávéztunk ma meg félrenézel ha köszönök?"


most már miért ne? direktbe bele a pofájába.

nem?

10. levarosbukta (válaszként erre: 8. - Babyapocakban)
2020. nov. 29. 14:53
Kérdezné a rossebb, kit érdekelne már úgy is lelép! Jó esetben többet az életben nem találkozik velük, akkor meg nem mindeg?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Lávli*)
2020. nov. 29. 14:50

"A főnök kedvében akarnak járni, ha ő bunkó, akkor a seggnyalóknak is bunkónak kell lenni."


én is pont erre gondoltam hogy csordaszellem, aki velem a "bukott" emberrel barátkozik maga is bukottá válhat... noha igazából nem s én buktam meg ha úgy nézzük hanem a főnök mert én mondtam fel neki és nem fordítva

2020. nov. 29. 14:40
Kérdezd meg, veszteni már nincs mit...
7. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 14:27
A főnök kedvében akarnak járni, ha ő bunkó, akkor a seggnyalóknak is bunkónak kell lenni.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 14:01
Lehet, hogy eddig is utáltak, csak nem állt érdekükben éreztetni veled.
2020. nov. 29. 13:48
Szerintem azért, mert mostantól több munkájuk lesz, amíg nem jön valaki helyetted addig biztos nekik kell elvégezni a te munkádat is. Lehet, hogy emiatt akár túlórázniuk is kell majd.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 13:27
Vagy irígyek, ahogy előttem levők mondják, vagy a főnök közölte velük, hogy nem fog a helyedre felvenni senkit, a te munkádat szétosztja közöttük, és az eddigi munkabért fogják továbbra is kapni. Ez esetben te is joggal lennél durci, bár nem terád kellene haragudniuk, hanem a főnökre.
2020. nov. 29. 11:58
irigyek.
2. beebanya (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 29. 11:56

Szia.

Gondolom a felmondási idődet töltöd azért vagy még ott.

Ne foglalkozz a volt kollégákkal ebből is látszik (meg én is tapasztaltam) hogy ennyit érnek sajnos. Lehet irigyek hogy te meglépted a felmondást, ők meg tovább szenvednek.

Kitartás. Mennyi idő van még hátra?

2020. nov. 29. 11:53

Felmondásom közlése után miért nem fogadják a köszönésemet s kollegák? kerülnek nem szólnak hozzám nem fogadják a köszönést, ebédlőben egedül ülök-na de mit tettem?



felmondtam. Ez a főnököt érzékenyen érinti most én lettem a patás ördög, kereshet új madarat a helyemre aki szar pénzért bohóckodik itt neki. AZ ő oldala érthető. (de magának köszönhet, adott volna rendes bért és nem megyek el)

Na de a kollegák? Őellenük mit vétettem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook