Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki béke?! fórum

Lelki béke?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lelki béke?!

1 2
6. a284cbe523 (válaszként erre: 5. - 9896a91eb9)
2011. ápr. 14. 13:19
Ha olvastad a cikket, akkor láthattad, hogy járt már szakembernél. Valószínűleg nem neurológiai, hanem pszichés problémája van.
2011. ápr. 14. 13:17
Irány a legközelebbi neurológus!!!!
2011. ápr. 14. 12:39
Elovastam a cikkedet.Nagyon meglepodtem mindha csak en magamat olvastam volna....nekem is boldog hazassagom ket gyonyoru gyermekem es bennem is van egy nagy ur,amit nem tudok betomni valamivel.Nallam most egy kicsit azis gond,hogy nem igazan tudok orulni semminek se.
2011. ápr. 14. 11:31

Szia! :)

Veled egy idős vagyok. Nem rég küzdöttem pánik betegséggel. Aztán letettem a "fegyvert". Miért harcoljak önmagam ellen? Magamért tennem kell, hogy másért is tudjak. Sosem valami/valaki ellen kell lenni, hanem érte. Megélni minden pillanatot, még ha bele is őrülsz. Legyél mindenkor tudatos. Élvezd az életet és örülj, annak is, ami most történik veled. Akármilyen kellemetlen. Ne félj. Légy Egész(séges). :) Minden, mi Utadon történik, érted van. A Most is. :) A lelki béke ott van a káoszban, amit te teremtettél. S minden békében ott a káosz. Hiszen minden változik. :)

Arra koncentrálj, amit akarsz, amit elfelednél töröld. Mindig azt vonzzuk be, amire az energiánkat és figyelmünket szenteljük. S még ezen is lehet változtatni. :)

Sok Sikert! :)

2011. ápr. 14. 10:57

Szia!


próbáld meg a jót látni magad előtt... írtad, hogy a szerelmi és a családi életeddel minden rendben. meríts erőt ezekből. A szerelmednek csak vannak barátai, vagy akikkel összejártok. így azok a te barátaid is. a cikket olvasva, te meglátod a jó dolgokat, tudsz örülni. Nyílj meg a világnak ne csak itt a neten, mozdulj ki, járj programokra, tanulj, utazz. mindenhol találkozhatsz emberekkel és ne hagyd hogy az elméd eluralkodjon, ne szorongj.

Remélem sikerül felülkerekedned ezen a lelki űrön és nagyon boldog lesz az életed . :) minden jót neked :)))

2011. ápr. 14. 10:08
Történetem nem lesz örömteli, sem meglepő, főleg nem egyedülálló.
24 éves nő vagyok, és ahogyan mostanában még be szoktam mutatkozni: pánikbeteg.
Már egy ideje keresem a lelki békémet, egyelőre sikertelenül, és igazából nem tudom, mi ennek az oka.

Ugrás a teljes írásra: Lelki béke?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook