Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lelkes és kitartó fogyitársakat keresek!!! Segítsük egymást!!! fórum

Lelkes és kitartó fogyitársakat keresek!!! Segítsük egymást!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
299. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 298. - Uuuuhhhlala)
2009. dec. 18. 20:30

khm...hát ma kétszer jött rám a "roham" :)

először Én is mozogtam egy órát intenzíven.....de most leültem és végem volt :) nem baj. belefér....

298. uuuuhhhlala (válaszként erre: 297. - A6cd9cfa0c)
2009. dec. 18. 20:25

Én is inkább normális kajára vágytam, talán azért mert a héten nem nagyon főztünk, de arra is gondoltam, hogy lehet,hogy mostanra kicsit kiürült a szervezetem, és követeli vissza, amit eddig megkapott...de abból nem eszik:D

De most evés helyett tornáztam egyet, és elmúlt az éhségem is:)


Most próbáltam ki először Norbi kiképzését, jó volt nagyon, bár amiket olvastam róla, hogy mennyire kemény, nehezebbre számítottam, de így is átmozgatott rendesen:D

297. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 296. - A6cd9cfa0c)
2009. dec. 18. 20:15
most is eszegettem.....sajtot...paradicsomot, fokhagymát...savanyúságot.....tök jól esett... szóval nem arra vágyom hogy "tiltott" dolgokat egyek... csak szimplán éhes voltam.......eddzés után csak egy kefírt ettem..... az kevésnek bizonyult :) és mivel még éjjel is tanulnom kell...kellett vmi......
296. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 295. - Uuuuhhhlala)
2009. dec. 18. 20:13
szia...nekem is ehetnékem van ám :)
2009. dec. 18. 20:12

Halihó!


Hát lányok nem tudom mi van velem, de ezen a héten valahogy olyan éhes voltam, eddig semmi bajom nem volt, de ezen a héten áhhh, nem kevés erőfeszítésembe került, hogy tűrtőztessem magam...ma így is lecsúszott egy pici süti, de csak egy darab 20g, remélem nem lesz baj belőle...:)


Daisy** üdv itt!

294. ybag (válaszként erre: 281. - Uuuuhhhlala)
2009. dec. 18. 19:30
Sziasztok! Dehogy pártoltunk el.Én minden nap olvaslak titeket,csak írni nem tudok,ha dolgozom.Azért ilyenkor az ember jobban el van kapva,mint máskor.Itt a Karácsony,egy csomó elintézni való.Na sziasztok!
2009. dec. 18. 12:48

na szóval...


az a lényeg,hogy most jól érzed magad!:)


Az a 90 kilós ember is Te voltál,de a sok kűzdés és kitartóerő meghozta a gyümölcsét és ezáltal még több tapasztalatot is szerezhettél.

Az ember csak akkor érthet meg igazán dolgokat,ha a saját bőrén tapasztalja.


El fogod érni a 65 kilót is,hisz lehet érezni a jókedvet és biztosságot,pozitiv sugárzást az irásaid mögött!:)

és ez nagyon jó!!


nagyon drukkolok Neked!:)

2009. dec. 18. 12:43

basszus irtam egy csomót és véletlenül kitöröltem

:/

291. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 290. - 303f124d53)
2009. dec. 18. 12:11

fene se tudja... persze csak attól nem hízunk amit nem eszünk meg, szóval biztosan többet ettem... de a hormonrendszerem totál felborult... mikor abbahagytam akkor sem tudtam fogyni... pedig akkor is küzdöttem! végül egy természetgyógyásznál kötöttem ki, csinált íriszdiagnosztikát....és kaptam egy komoly diétát meg jártam 2 hónapig heti 2X akupunkturára... a cél a méregtelenítés volt....

röviden ezek a hormonok a zsírban érzik jól magukat...a zsírszövetben! és hát most nagyon leegyszerűsítve.... egyre több zsírt szeretnének maguk körül, amit azután nem szívesen engednek el.... nahhhh, ehhez kellett nekem a természetgyógyász, ezeket is Ő mondta.... és most lás csodát, ha akarok tudok fogyni!!! biztos h soha többé nem fogok ilyesmit szedni!!!! szerencsére a menzeszem beállt legalább a gyogyótól és az úgy is maradt..... mert azért kezdtem el szedni!!! no, röviden ennyi a story....:) amúgy, rémálmaimban ne jöjjön elő az a 90kg-s szörny ami voltam..... mert annak éreztem Magam..... meg mindennek csak NŐ-nek nem.... előtte meg ugye 57-55kg voltam a 175cm-hez (ominózus 2003-s képen) gyengén anorexiásan....akkor is kövérnek láttam magam... szóval azért olyan nem akarok lenni.... de a 65-67kg a cél!!!!! de már így is nagyon boldog vagyok és elégedett de az lesz a tuti.... :))))

290. 303f124d53 (válaszként erre: 289. - A6cd9cfa0c)
2009. dec. 18. 11:14

igen azt hallottam már több embertől,hogy hizni lehet a fogamzásgátlótól...de azért mert a gyógyszer miatt többet esznek,vagy nem eszel többet hanem csak a gyógyszer hizlal?

bocsi,hülye kérdés,de fogalmam sincs!


minden esetre,nagyon szépen lefogytál és hajrá továbbra is ilyen kitartóan:)

289. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 288. - 303f124d53)
2009. dec. 18. 10:45
elkezdtem fogamzásgátlót szedni...:(
2009. dec. 18. 09:17

huuu Anyecs!


láttam a 2003-mas képedet...

ne haragudj,ha pofátlan amit kérdezek,és nem is fontos válaszolni ha nem szeretnél,de hogy hogy meghiztál???csak mert van a képeid között ahol elég duci vagy,2003 ban meg nagyon nagyon vékony voltál!


Remélem nem vagyok pofátlan!!:)


mégegyszer szép napot

pussz

287. 303f124d53 (válaszként erre: 286. - A6cd9cfa0c)
2009. dec. 18. 09:12

de rendes vagy...KÖSZIII!:):)


próbálok figyelni a folyadékra,1 liter szerintem minden nap megvan,bár lehet,hogy többet kéne...


nagyon határozottan eldöntöttem,hogy nem lesz Karácsonykor nagy zabálás!!

otthon nekem is van szobabicajom,ahogy látom Te is tekered rendesen,szerintem arra majd rápattanok!:)


Mindig csodálom és tisztelem az ilyen embereket akik tényleg megmutatják és képesek lefogyni akár 20-30 40 kilót is.ez tényleg tiszteletre méltó!!

Nekem soha nem kellett ennyit fogyni,max legtöbb 60 voltam...most meg 55-56-57 körül,de nagyon szeretnék min 50 lenni..de már 53nak is örülnék.


a legfőbb bajom,hogy nem tudom megtartani.

lefogyok gond nélkül,de eddig nem sikerült tartani,valószinű a rendszertelen étkezés miatt!


Puszzi,szép napot!:)

286. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 285. - 303f124d53)
2009. dec. 18. 08:48

itt leszek :)


nem baj ha nem tornázol sokat... minden nap egy picit... és minden nap egy perccel többet....!

Te iszol eleget?????? Nekem akkor szokott ez a fülzúgásos dolog lenni....


és hidd el... nagyon büszke leszel Magadra ha ügyes leszel Karikor..... ehetsz sütit is, de ne százat és ne este... reggel kv, tea mellé egyél meg egyet vagy kettőt... semmi bajod nem lesz, csak tarts mértéket!!!!!! ne feledd életmódot és szemléletet kell váltani... :)))


pusziii :)

285. 303f124d53 (válaszként erre: 284. - A6cd9cfa0c)
2009. dec. 18. 08:41

irigykedve olvasom a határozottságod

:D:D:D


akkor Tőled fogok erőt és példát venni!!:)


Légyszi légy itt Karácsony napján,és öntsd belém az erőt és kitartást!:D


de igen ez tényleg igy van!

a zabálással,csak tönkreteszek mindent...


Nekem is sportolnom kéne,de v.hogy mindig azt érzem,hogy nincs hozzá erőm.

Nagyon gyorsan elfáradok.

Múltkor Rubint Réka popsiját se tudtam befejezni,mert annyira gyenge voltam és zúgott a fülem amikor abbahagytam.

Szerintem nagyon alacsony a vérnyomásom...


de tényleg az utolsókat rúgom a fogyiban,szóval csak pár kiló felesleg,ami talán nem is felesleg,csak feszesedni kell.

na de persze az sport nélkül nem megy akármenyire is szeretném:)

284. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 283. - 303f124d53)
2009. dec. 18. 08:21

szia, és kösziiii :)


Nekem ma reggel megmoccant a mérleg, kb. 3-4 hét után......:))) nagyon boldog vagyok..! :)


Hát igen, Nekem is nehezen megy le az utolsó néhány kg... de most bekeményítettem.... tegnap lénapot tartottam....:)


Ellipszisezni fogok ma amennyit bírok.... meg újra tornázok rendszeresen... odafigyelek a folyadék fogyasztásra, rostbevitelre.... mindenre!!!


Karácsonytól nem félek! Úgyanúgy fogyni fogok mint most.... nem fogok többet és mást enni... mert nem azért küzdöttem hogy ezt pár napi zabálással tönkretegyem! Halászléből eszek majd, halat amúgyis szoktam... majonézes cuccokat nem fogok, sütit nem fogok.... ugyanazt eszem majd mint a többiek csak mondjuk párolt zöldséggel és csak picit.... sport megmarad akkor is..... szilveszterre 70kg alá megyek! ebből nem engedek!


szóval nekem hami szempontjából a karácsony olyan lesz mint a többi nap!!!!!! ennnyi :))))

2009. dec. 18. 08:11

sziasztok!:)


Anyecs nagyon nagy gratula Neked!!!

A képeid alapján,nagyon lefogytál!

:)


Kitartó és nagyon ügyes vagy!


én folyamatosan kűzdök 3-4-5 kiló ellen,de sehogyse akar lemenni.

Valószinű azért mert nem sportolok rendszeresen.

az étkezéssel is bajban vagyok,néha tól keveset eszem,néha talán átlagosan...de azt meg soknak tartom.


Ti hogy diétáztok és ki hogy halad?

A karácsonyhoz hogy álltok?:)

mert én attól egyenesen rettegek...nem akarok meghizni...eddig mindig meghiztam,de most elhatároztam,hogy nem fogok zabálni

remélem sikerül:)

282. genia
2009. dec. 18. 07:52
Jo reggelt, szemelyszerint en nem partoltam el csak az utobbi idoben elegge elvagyok kenodve ugyanis 22 jar le a 90 naposom es a hogy latom kemeny 5 kg ment le .Na a masok 10 15 kg kepest nagyon keves,de ez van ossze kell szednem magam megaztan jon a karacsony es k...vara kellesz vigyaznom ,hogy legalabb ne jojjon vissza semi ,lehet dietat is kell valtanom csak meg nem tudom hogyan tovabb,de azert olvaslak am beneteket mindennap!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 17. 17:10

Nah és hol van a többi lelkes fogyilány???????

Elpártoltatok innen?...:(

280. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 279. - Uuuuhhhlala)
2009. dec. 17. 12:55
na hát én a 3-ra vetemedtem tegnap :))) sajog is a hátam :)) olyan izomlázam van!!! :)
279. uuuuhhhlala (válaszként erre: 278. - A6cd9cfa0c)
2009. dec. 17. 12:46

A 2-es az tényleg durva, én még egyenlőre csak az 1-est szoktam csinálni, majd ha egy kicsit megedződöm jöhet a 2-es:D Csak ne rinyálna ott folyamatosan Bódi Szilvi...:DDD


Amúgy klassz lett a séród...;)

278. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 277. - Uuuuhhhlala)
2009. dec. 16. 17:59

szióóóóó

hát én eszegettem ezt azt.....és most vezekelni fogok.... capoera 2!!!!!!! ajjjjjj, az olyan nehéz :)

2009. dec. 16. 11:46

Hahó sehol senki?:(

Hát pont ilyenkor érek én is rá...


Amúgy nálunk szakad a hó, már túlvagyok egy adag hóseprésen, úgyhogy szerintem ezzel mára kiváltottam a tornát...:D:P

2009. dec. 16. 07:18

Jó reggel mindenkinek! Kinek hogy megy a fogyi? Remélem mindenki jó kislány volt, és nem bűnözött!


Anyecs neked egy kalappal mára!:)

2009. dec. 15. 10:52

sziasztok! nah, akkor Én is megcsinálom! :)

Ha Ti is, akkor Én is ;)


Szép napot......megyek tanulni, holnap vizsga!

274. uuuuhhhlala (válaszként erre: 273. - Ybag)
2009. dec. 15. 09:23
Nah ez az igazi harcos szellem!:)
273. ybag (válaszként erre: 272. - Uuuuhhhlala)
2009. dec. 15. 08:45
Gratulálok!Nekem is ez a legközelebbi kívánságom,hogy 7-tel kezdődjön.Szerintem jövő héten meglesz nekem is.Nagyon bízom benne és magamban.Szóval a lényeg a kitartás,én most nagyon elszánt vagyok..Meguntam a kövérséget!
2009. dec. 15. 08:10

Jajjj lányok annyira boldog vagyok! Végre elhagytam a 80-as zónát!!!

Most teljesen feltöltődtem, és érzem, hogy mefogom tudni csinálni!:)


Csajok kitartást mindenkinek! Megcsináljuk!


"A győzelem csak azoké lehet, akik soha nem adják fel!"

2009. dec. 14. 20:35

Nekem megállt a fogyás! :(


Tapasztalt fogyisok tanácsára ma kicsit többet ettem.... meglátjuk... majd hétvégén mérem magam, addig valahogy kibírom.......

de már akarok Én is 69 lenni! 31-re meg kell legyen! nincs mese!

2009. dec. 14. 20:30

69? De jó...:) Én szerintem soha nem leszek annyi:D:D

Egyébként most mennyi vagy, ha nem vagyok túl indiszkrét:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook