Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehetséges volna?! fórum

Lehetséges volna?! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
65. 40163fd81d (válaszként erre: 64. - 3e0ba54fb8)
2009. nov. 4. 11:00
Szerintem az,sokkal nagyobb bűn önmagunkkal szemben!:)))
64. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 57. - Spinneli)
2009. nov. 4. 10:57
Igen. Vajon nem prostitúció-e egy lapos, megunt házasságban, borzalmas kapcsolatban egy pasival, akit az ember látni sem bír, de fenntartva a látszatot, mert úgy könnyebb? Vagy illendőbb? ;)
63. Christine1979 (válaszként erre: 61. - 874eb11dfd)
2009. nov. 4. 10:55

Nekem sem hiszik el :) pedig ha normálisan belegondolnának, hová-mire szülnék úgy, ha nincs munkám??? Meg nyilván nem fogok két hónap munkaviszony után szülni :)


Amúgy az a baj, hogy amibe akarnak, abba kötnek bele.

Pl törvényileg büntethető, ha tőled olyanokat megkérdeznek, van-e gyermeked, meg a magánéleteddel kapcsolatban, - és hát meg is tagadhatod a válaszadást, -csak szerintem ha az embert behívják interjúra, nem tolja el azzal, hogy az első alkalommal összerúgja a port a Hr-essel, vagy adott esetben a főnökkel. :( úgyhogy kiszolgáltatott egy helyzet.


Nálam volt már gond a korom, a képzettségem, mikor suliba jártam, akkor a suli (pedig levelezőn, szombatonként volt csak)...

62. 874eb11dfd (válaszként erre: 53. - 2a033963fa)
2009. nov. 4. 10:54
én is ugyanezt csináltam!! :( Valahol el se vették, azt mondták,hogy nem lesz itt felvétel...
61. 874eb11dfd (válaszként erre: 58. - Christine1979)
2009. nov. 4. 10:52

velem meg az a baj,hogy pont olyan korosztályban vagyok,hogy gyerek,stb.

És hiába mondom ,hogy neeem ( kamuzok), hova akarnék gyereket, nem hiszik el, vagy nem tudom,de nem kellek nekik.. :S

2009. nov. 4. 10:48

Egyáltalán nem ítélem el őket, lehet, h én is oda jutok egyszer-DDDD

Jó móka lenne!-:):)

59. a74de3d08a (válaszként erre: 49. - Ff36256613)
2009. nov. 4. 10:25
Az egész más, az alkoholizmus betegség.
58. Christine1979 (válaszként erre: 53. - 2a033963fa)
2009. nov. 4. 10:24

Megértem, mert nálam uez van.

Én is küldök cégekhez, ahol nincs kiírva perpill pályázat, de hátha....

Hihetetlen nehéz. Sok helyen pl oda sem írom, hogy van felsőfokúm, mert volt már olyan, hogy abba kötöttek bele, hogy túlképzett vagyok.

Azt meg már le sem írom, hogy megkaptam pár helyről, hogy öreg vagyok!! :DDD (30 éves vagyok) :))))

57. spinneli (válaszként erre: 52. - Christine1979)
2009. nov. 4. 10:24
igen az is érdekes kérdés, hogy kinek mi számít prostitúciónak.
56. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 49. - Ff36256613)
2009. nov. 4. 10:23
Igen, ez egy elég elcsépelt önigazolás. Néha tényleg jó lenne azt hinni, hogy valami gonosz külső erő teszi velünk ezt vagy azt. De a szomorú igazság, hogy minden helyzetet az életünkben saját magunk idézünk elő. De könnyebb valaki mást utálni, mint felelősséget vállalni a saját döntéseinkért.
55. Christine1979 (válaszként erre: 49. - Ff36256613)
2009. nov. 4. 10:23
Vagy prostituált :DDDDDD
2009. nov. 4. 10:22
bár nem nagyon értem mi alól kéne felmenteni őket, ha valamire van kereslet, akkor vannak akik ezt kiszolgálják, ez téged miért zavar?
53. 2a033963fa (válaszként erre: 44. - Christine1979)
2009. nov. 4. 10:22

Sajnos így van.

Szegény barátnőm is nagyon szenved már emiatt.Minden összekuporgatott pénze bélyegre,borítékra és feladásra megy.Ő nem csak álláshirdetésekre jelentkezett,hanem nyakába vette a várost és ha kérték-ha nem,ő mindenhova letett egy példányt az önéletrajzából hogy hátha.És nem csak a képzettségének megfelelő helyekre hanem mindenhova:éttermekbe konyhalánynak,boltokba,ruha üzletekbe,amit csak talált.És SEMMI! :(

52. Christine1979 (válaszként erre: 48. - Spinneli)
2009. nov. 4. 10:22

Hát igen, nyilvánvaló, hogy ha a környezetében is ezt a mintát látja, akkor ezt fogja ő is választani... arról nem is beszélve, hogy az utcán állók nagy %-a általános iskolát, vagy még azt sem végzett...


Igen, van ilyen is, olyan is... Kinek mi az indíttatása arra, hogy belevágjon.


De amúgy meg ide vehetnénk a szeretőket is :DD akik ugyan úgy eltartatják magukat egy adott pasival :)) az is valahol prostitúciónak számít. :)


De hát mindegy... a lényeg, az élet jó, a világ szar! :DDDD

2009. nov. 4. 10:21

Folytassátok csajok, nekem most mennem kell, délután jövök.


Az én melóm sem irigylésre-méltó: télen-nyáron, hidegben-forróságban, esőben-hóban, lucsokban, járom az utcákat, mert villanyóra-leolvasó vagyok:)

De ezt dobta a gép, kisgyerek mellett, Gyes-en vagyok, de kell a munka, és csak ez volt!!!

50. spinneli (válaszként erre: 49. - Ff36256613)
2009. nov. 4. 10:21
ez nem felmentés, hanem ok és okozat lehet.
49. ff36256613 (válaszként erre: 46. - Christine1979)
2009. nov. 4. 10:19

Lehet, most megköveztek, de ez olyasmi védekezés, mint az alkoholistáké: Azért iszik, mert kitaszította a társadalom, nincs munkája, nem szereti senki,kilátástalan a helyzete, stb.

Az egész ország lehetne ennyi erővel alkoholista is nemde?!

48. spinneli (válaszként erre: 42. - Christine1979)
2009. nov. 4. 10:18

szerintem sem a legjobb megoldás, de ezeknek a lányoknak nem túl "felkészült" az eszközrendszere, ha mintákat is látott maga előtt, akkor ez az ami egyedül kézzel fogható számára, ettől persze még nem biztos, hogy feltétlen jó is neki.

ahogyan eddig is írtam, van ilyen is, olyan is.

47. ff36256613 (válaszként erre: 45. - Russodebby)
2009. nov. 4. 10:16
Ez is egy álláspont, és tudod, neked is igazad van!!
2009. nov. 4. 10:15

Ja, és amit elfelejtettem:

Ne feledjük el, hogy ez egy ősi mesterség! :) Már mióta léteznek, gondoljunk csak vissza. :)


Szerintem amúgy meg kell különböztetni azokat, akik ezt azért csinálják, mert ez a legkönnyebb pénzkereset a számukra, és mert ki tudják használni a szépségüket (itt gondolok azokra, akik lakáson csinálják, és az elitebb réteget "szolgálják ki"), és vannak azok, akik a nyomorúságosabb, utcai poszton vannak. Szerintem nekik teljesen más a "miért"-jük erre.

2009. nov. 4. 10:12
Sziasztok! Én nem őket ítélem el,hanem azokat a férfiakat akik ezért fizetnek!
44. Christine1979 (válaszként erre: 35. - 2a033963fa)
2009. nov. 4. 10:11

Amúgy az szerintem sem igaz, hogy aki akar, az kap. Marha nehéz találni, és nagyon kevés a normális álláshirdetés is. Főképpen ismerősök által lehet a legjobban elhelyezkedni, sajnos...

Arról nem is beszélve, hogy a kiírt álláspályázatoknál sok van olyan, aminek a fele sem igaz (tehát amit meghirdetnek, annak a töredéke valós,- pl a fizu, munkakör).


Nehéz, és ezt tapasztalom naponta.

43. ff36256613 (válaszként erre: 39. - 3e0ba54fb8)
2009. nov. 4. 10:11
Nem néztem a nőverős topicot, nem tudom, miről van szó..
2009. nov. 4. 10:09

Lehet, hogy sarkos, de nem úgy írok véleményt, hogy ne olvastam, láttam volna interjúkat, riportokat ezzel kapcsolatban.

Biztos rohadt nehéz, ha az ember gyerekekkel marad egyedül, segítség nélkül, családi háttér nélkül... de szerintem akkor sem ez a legjobb megoldás, hogy kiáll az utcára...


Amúgy meg amit leírtak előttem, iszonyat sok fősulis lány él ebből, csak ők éppen lakáson csinálják. Bnőm volt lakása mellett is éltek ilyen csajok, ők azt mondták, semmi kedvük melózni, heti pár ilyen "munkából" összejön neki a szükséges pénz, amivel fedezni tudják a kiadásaikat.... Szóval, szerintem ez egyénfüggő is, persze, hogy ki miért áll ki. És legtöbbször azért csinálják, mert ez a könnyebbik út (ebben az esetben legalábbis, számukra, hisz fiatalok, dekoratívak).

2009. nov. 4. 10:05

Szóval, szerintem nehéz állást találni (tapasztalatból írom, ugyebár), de aki az utcai pénzkeresetet választja, annak szerintem ez annyira nem is nagy áldozat



Hát azért ez is elég sarkos, van ilyen és olyan is.

2009. nov. 4. 10:03

Én egy jó ideje már munkát keresek, voltam több interjún is, és sok helyről vissza sem írnak, pedig megfelelek az adott munkára. Van felsőfokú sulim, értek jópár dologhoz, mégis nehéz,- pedig olyan munkákra is jelentkezem, ami nem igényel, csak pl általános iskolát.

DE nekem soha nem jutna eszembe kiállni az utcára, mert most nehezebb! Valami csak akad majd, keresni kell, utána járni! Az szerintem a könnyebb megoldás, ha valaki kiáll, és azt mondja, erre "kényszerítette" az élet.

Már láttam pár interjút prostikkal, ment több tv-n is, és ők mondták, hogy az a prosti, aki azt mondja, hogy kényszerből csinálja, hazudik, mert aki kiáll, és évekig ebből él, az igenis szereti ezt a fajta munkát. Több fiatal lány is nyilatkozta, hogy nekik ez a legkényelmesebb, mert könnyen sok pénzhez jutnak.


De elég a tegnapi Mokkát megnézni újra... egy többgyerekes anya is inkább kiment Olaszo-ba rúdtáncolni, mert hogy az milyen jó pénz, most meg hazajött sírva, hogy jaj, de szar, mert erre meg arra akarták kényszeríteni... Hmmm... érdekes.


Szóval, szerintem nehéz állást találni (tapasztalatból írom, ugyebár), de aki az utcai pénzkeresetet választja, annak szerintem ez annyira nem is nagy áldozat.

39. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 33. - Ff36256613)
2009. nov. 4. 10:00

Ha a tegnap esti nőverős fórumra gondolsz, ott tényleg többen azt mondták, hogy nincs segítség. Akkor most mindig van segítség, vagy nincs segítség?


Ne mondd, hogy ne kötekedjek, nem teszem. De ez egy kicsit kettős mércének tűnik ;)

38. 40163fd81d (válaszként erre: 24. - Ff36256613)
2009. nov. 4. 09:59

Oké:)))

Értettem.



Én úgy gondolom ,minden ember éli az életét valahogyan.

Lehet ,hogy hibát követ el ,lehet hogy sokan lenézik és ítélkeznek felette,de soha senki nem tudhatja ,mit miért tett ,vagy tesz ,csak ő maga.

Ezért mielőtt bárkiről rosszat gondolnánk ,vagy ítélkeznénk,gondoljunk bele abba,hogy ha rólunk ,mások rosszat vélekednek,akkor vajon tudják-e ,hogy bennünk ,mi van,mit miért teszünk,vagy gondolunk?

37. spinneli (válaszként erre: 34. - 3e0ba54fb8)
2009. nov. 4. 09:58
így van, ez legalább annyira általános, mint aki az út szélén áll, csak nem annyira feltűnő.
36. Zizisicc (válaszként erre: 26. - Ff36256613)
2009. nov. 4. 09:58
Te fújjolsz! :o)))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook