Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetséges, hogy terhes vagyok? fórum

Lehetséges, hogy terhes vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2
27. M...Ó (válaszként erre: 26. - 9f98008a3b)
2012. okt. 25. 07:54

Képzeld, tisztában vagyok a dolgokkal ;) :) és olvasgattam abból a "franc se tudja hány" fórumból is elég sokat, jól utána néztem a dolgoknak. De minden eset egyedi, és kíváncsi voltam a véleményekre.

Viszont ha téged annyira zavar, hogy lett egy újabb "ilyen" fórum, akkor nem kell megnyitni, és nem kell hozzászólni :) ennyi az egész :) nem kell, hogy felesleges időt raboljon az életedből. :)

Azért köszi, hogy benéztél :) szép napot!

2012. okt. 25. 07:23

Mert aki szexel, az legyen tisztában dolgokkal....

És ez már a franc se tudja hányadik ilyen fórum. :/

25. M...Ó
2012. okt. 25. 07:19

Miért "Atya ég!" ? :) sok nőnek van a menstruáció alatt/közvetlenül előtte vagy utána peteérése. :)

Egyébként 23 éves vagyok.

2012. okt. 25. 05:14

Atya ég! :/


Lenni Te hány éves????

23. M...Ó
2012. okt. 25. 00:37
Ma este barnáztam egy kicsit. Lehetséges, hogy (másfél-2 hete) a menstruációm alatt volt peteérésem, és ez már a beágyazódás?
22. spinneli (válaszként erre: 1. - M...Ó)
2012. okt. 24. 22:02

Ha szexuális életet élsz, lehetsz terhes, igen.

:)

21. M...Ó
2012. okt. 24. 21:57

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.

Pár nap és kiderül, hogy van-e baba :)

Csak érdekelt mások véleménye is, mert én már teljesen össze vagyok zavarodva, annyi mindent olvastam már erről :S

2012. okt. 24. 17:49
Medve anyám....komolyan, nem hiszem el.
2012. okt. 24. 16:52
Igen, lehetsz terhes.
18. o.andi
2012. okt. 24. 16:41
akarsz még babát?
2012. okt. 24. 16:37

Lehetsz.

És csak hogy a sok hozzászólás mellett "ellenpélda legyek": az én fiam úgy fogant, hogy a mensim 3. napján (általában nálam az az utolsó előtti nap) voltunke együtt, megszakításos "módszerrel". Utána még 2x megjött rendesen, úgy, ahogy szokott.

A pici fiú két és fél éves múlt...:)

2012. okt. 24. 16:05

Nem akarok vitatkozni senkivel, de van olyan teszt ami kimutatja.Hiszen ha a következő mensturáció két hét múlva lesz, akkor feltehetően 1,5-2 hét telt el, tehát a beágyazódés megtörtén ( ha megfogant valami az utolsó mensi utolsó 2 napjában) mivel, megtörtént a beágyazódás elkezdett termelődni, a HCG. De ez csak egy feltételezés, mi lenne ha alapon.

És amit még kihagytam peteéréskor a legbisztosabb a teherbeesés DE lehet produkált ovuláció is, így majdnem, hogy bármikor képes egy nő teherbe esni, de a sok génmutáció miatt kevés megtermékenyülés marad életben. 25% esélye van annak genetikailag, hogy megtermékenyült petesejt meg is tapadjon kellő képen és pozitív terhességi tesztet produkáljon. Tehát mindezt összegezve többször termékenyül meg petesejtünk, csak mi erről éppen nem szerzünk tudomást,mert genetikai mutációk miatt nem beszélünk terhességről. Ilyenkor gondolom azt, hogy csodás ez az emberi test, hiszen javarészt kivédi az életképtelen, vagy beteg utódok beágyazódását. Persze néha ez is kivédhetetlen, mert a szervezet és tévedhet, mint akármi más. Nem vagyunk gépek.

2012. okt. 24. 15:46

Szia M...Ó


Ha 2 hét múlva nem jön meg a mensid, akkor tesztelj. Most még szerintem korai lenne.


kiegészítésnek őt ajánlanám:

[link]


Ne görcsölj rá, nem érdemes. 2 hét és kiderűl a dolog.


Szép napot.

2012. okt. 24. 15:37

Elsőre hogy megszakításosan védekeztetek és mégis jött azt mondom nem lehetsz.Viszont hogy mensikor beléd ment az már más mert akkor is teherbe tud esni az ember.


Tünetek nem nevezném terhességi tünetnek mert premenstruációs tünet is lehet.

Teszt?-még korai legfeljebb a következő menzesz ha késik akkor érdemes csinálni.


Minden esetre ha még nem akartok babát ki kéne egészíteni a védekezést mással is.

13. M...Ó (válaszként erre: 12. - Ac5c9014c6)
2012. okt. 24. 15:02
Köszönöm szépen a tanácsaidat! :) És meg fogom írni a teszt eredményét ;) :)
12. ac5c9014c6 (válaszként erre: 11. - M...Ó)
2012. okt. 24. 14:54

Ha ajánlhatok valamit a felfázásra, akkor megteszem. Igyál tőzegáfonyát, valamit az Urogin nevű tinktúra 125ml-es és még a zsurlófű is igen hatásos. A teákban lehet ülőfürdőzni, de ami a legfontosabb, hogy MIN. 2 liter folyadékot igyál meg, hogy "kitakarítsa a vesédet a folyadék"-konyhanyelven fogalmazva!

Mihamarabbi gyógyulást, és kíváncsian várom majd a teszt eredményét!

11. M...Ó (válaszként erre: 9. - Ac5c9014c6)
2012. okt. 24. 14:48

Nem szedek semmit a felfázásra, a náthámra is csak C-vitamint. Egy hete fáztam fel, azóta néha előjön...néha fáj is, máskor nem. Egyszerűen csak sokat kell kijárnom.

Nem lenne gond, ha terhes lennék, sőt örülnék is neki. Lehet, hogy csak ezért produkálok tüneteket :S Majd hamarosan kiderül :) köszönöm a válaszodat! :)

2012. okt. 24. 14:45

Lehetsz terhes, persze:) MOndjuk a kétely képes olyan tüneteket produkálni vag yészrevetetni, amelyek jól megijesztenek, pedig mégsem vagy terhes. A másképp szúrkál, másképp görcsöl, rövidebb volt... és hasonló dolgok megmosolyogtatóak kicsit, mert 90%-ban semmi másra nem utalnak, mint hogy a nő tart a terhességtől, vagy nagyon szeretené azt.


Én mindig azt mondom az ilyen jellegű kérdésekre: ha valaki évek óta nagyon szeretne babát, akkor ennyitől biztos, hogy nem jön össze neki (túl gyakori szex = kevés sperma; előnedv = kevés sperma, stb.), ha viszont nem szeretne, akkor ennél akár kevesebbtől is sikerül:)


Az a lényeg, hogy nálatok ez sem gond és az sem.

2012. okt. 24. 14:43
De ne aggód túl, lehet, hogy az izgalom a felfázás a rákapott antibiotikum hatása mutatkozik Nálad. Persze tudom,jobb félni, mint megijedni, de azt ajánlom, hogy térjetek le erről a "megszakításos" módszerről, mert eléggé kétséges.
2012. okt. 24. 14:42

Kedves Topic indító!


Igen lehetsz terhes,de az is lehet, hogy az izgalom miatt magadnak bebeszélve produkálod a tüneteket. Gyorsan szaladj vegyél egy tesztet és csináld meg, azt hiszem az hasznosabb választ tud adni, mint a világháló, hiszen, mi itt tőled "n" kilométer távolságra nem tudjuk észlelni, hogy a szervezetedben vajon ott van-e a megemelkedett HCG. Hama egy teszt és máris megtudod a választ;)

7. M...Ó (válaszként erre: 5. - Sunny026)
2012. okt. 24. 14:41

Holnap vagy holnap után tudok csak tesztet venni, és fogok is :) A topicot pedig nem azért indítottam, hogy kedves szavakat kapjak, hanem véleményeket szerettem volna, és tudom ,hogy ehhez a kritikák is hozzátartoznak :)

Egyébként köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2012. okt. 24. 14:37
Igen,lehetsz terhes.
2012. okt. 24. 14:37
Szerintem időt és energiát spóroltál volna magadnak, ha nem topicot indítasz, hanem veszel egy tesztet... arról ne mis beszélve, hogy most olvashatod a kritikákat is.
2012. okt. 24. 14:32
Tudom ,hogy az előnedvben is vannak spermiumok. Egyébként nem lenne gond, ha terhes lennék.
2012. okt. 24. 14:30
Még szép, hogy lehetsz. Ne haragudj, de ha nem szeretnél gyereket, akkor nagyon felelőtlen vagy. A megszakítás pedig szerintem nem is számít védekezésnek. Az előnedvben is vannak spermiumok.. FŐleg hogy beléd is élvezett, mielőbb vegyél tesztet
2012. okt. 24. 14:29
Persze!
2012. okt. 24. 14:28

Múlt hónapban szinte minden nap együtt voltam a barátommal, megszakításos védekezést alkalmaztunk, nem élvezett belém soha, viszont sok előnedve van. A menstruációm előtt egy héttel teljesen máshogy görcsölt a hasam, mint eddig. Szúrkált, és a méhemben is éreztem ezt a szúrkálódást, nem csak a petefészkeknél. Az étvágyam is megnőtt, szinte egyfolytában csak ennék azóta is.

A menstruációm egy nappal hamarabb jött meg és csak 5 napig tartott, pedig általában 7-8 napig szokott. Lehetséges, hogy ez csak az aktív szexuális élet miatt volt?

A menstruációm utolsó 2 napján is szeretkeztünk a barátommal, és belém is élvezett. Azóta néha hányingerem van, görcsölget a hasam alja, viszont most kb egy hete fel vagyok fázva, és náthás is vagyok. 2 hét múlva kellene megjönnie a következő vérzésnek.

Lehetek terhes?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook