Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetséges, hogy egyenlőre negatív tesztekkel, előjelek nélkül mégis csak terhes vagyok? fórum

Lehetséges, hogy egyenlőre negatív tesztekkel, előjelek nélkül mégis csak terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 24. 18:35
Előfordulhat! :) Az első terhességemet sem a teszt nem mutatta ki, sem pedig az orvos nem vette észre. már 7 hetes voltam, amikor a doki egyszer csak meglátta a babát.
2011. okt. 24. 16:46
simán lehet, hiszen nem tudjuk, hogy mikor volt peteérésed
2011. okt. 24. 13:12
Nem sok esély van arra,hogy terhes vagy.Régebben nekem is volt,hogy csak a 43.napon jött meg.A stresz is befolyásolja a havi ciklust,meg minden más is.:-(
2011. okt. 24. 12:18
szia ezek mellett hogy menj el orvoshoz nekem a 33. Napon negatív lett 1héttel később már pozitív most 2és fél éves. De inkább ne éld bele magad!
2011. okt. 24. 11:00
Ettől félek én is, hogy a gyógyszer felborított mindent... vagyis az abbahagyása. Most már úgy vagyok vele, hogy csak jöjjön már meg, félek, hogy ilyen problémáim lesznek nekem is.
9. Vigyorex6 (válaszként erre: 8. - Sziszi1988)
2011. okt. 24. 10:53

Azért kérdeztem, mert a fogamzásgátló is csinál ilyet. Abbahagyás után néhányszor megjön időre, aztán egyre inkább kitolódik.

Sokaktól olvasom, és én is így jártam.

5 évig szedtem, aztán abbahagytam. Mindent felborított. Kiderült, hogy PCOS-es vagyok.

Mára legalább már van peteérésem, és 31-33 napokra megjött az utolsó 2 hónapban, remélem be is áll.

Viszont nekem is voltak 40 napon túli ciklusaim, és volt olyan is, hogy hónapokig nem jött meg.

2011. okt. 24. 10:46
Igen, szedtem 5és fél évig. Tudom, hogy ti nem láttok belém, csak gondoltam, hátha járt így más is és tapasztalatokat várok. Ha a héten nem jön meg, elmegyek dokihoz. Várjuk már a babát, de nem vagyok rágörcsölve a témára.
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Sziszi1988)
2011. okt. 24. 10:38
Egyénként szedtél fogamzásgátlót?
2011. okt. 24. 10:37
Vagy csak simán rástresszelt a témára és ezért késik.Ezért még nem kell dokihoz sem rohanni.Késik.Van ilyen,lesz is ilyen.
2011. okt. 24. 10:35

Egyet értek Ropimamival.

+ ha egyszer 29, egyszer 33 napra jön meg, most pedig még mindig nem jött meg és a 38. napon vagy és mégsem vagy terhes, akkor nem ártana elmenned orvoshoz.

4. Narancsika (válaszként erre: 1. - Sziszi1988)
2011. okt. 24. 10:34
38.napon már ki kellett volna mutatni.Lehet,h terhes voltál,de nem ágyazodott be ekkor szokott késve megjönni-Czeizelt olvastam sokat.Probálkozzatok tovább,he nincs hormon probléma,fél éven belül sikerülnie kell.Ha nem,menj el hormonvizsgálatra.Sok szerencsét!
2011. okt. 24. 10:31
hívd fel az orvosodat időpontot kérni és akkor majd kiderül mi van, mi nem fogunk tudni neked semmitse mondani. van aki 4 hónapig negatívat tesztel és mellette terhes, de van akinek ciszta van és azért nem jön meg, vagy bármilyen más betegség miatt. annyira felesleges a kérdésed, mert senki nem tud itt erre választ adni, nem mellesleg van vagy 500 ilyen fórum.
2011. okt. 24. 10:27
Sztem nincs :(((( de drukkolok,hogy tévedjek és ott legyen a baba :)))
2011. okt. 24. 10:25
3. hónapja próbálkozunk, az első hónapban 29. napon, a második hónapban 33. napon jött meg, most meg a 38. napon tartok és semmi jele annak, hogy megjönne. 5 napja éreztem mindjárt megjön érzést, azóta semmi. 17. dpon vagyok, 3 napja tesztelek, az összes negatív volt eddig. (25-össel) Nincs mellfeszülés, nincs émelygés, nincs mindjárt megjön érzés. Van még remény pozitív tesztre? Ma veszek 10-eset. Kérlek írjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook