Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetne máshogy is? fórum

Lehetne máshogy is? (beszélgetős fórum)


26. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Ldetti7)
2017. febr. 11. 14:32

szerintem nem az az altalanos hozzaallas, hogy szakitas utan vegleg le kell zarni minden kapcsolattartast es el kell felejteni. senki sem felejti el a kapcsolatait :D


de ket embert egy kapcsolatban az egymas iranti erzesek kotnek ossze, ha ez elmulik, nincs ami osszetartson. azok kozott, akiknek peldaul kozos gyerekuk van, ritkabban fordul elo, hogy nem beszelnek tobbet egymassal, nem tudnak egymasrol


miutan veget er egy kapcsolat, es tuljutnak a felek rajta, mindenkinel megy tovabb az elet, uj kapcsolatok, uj eletkorulmenyek, termeszetes, hogy nem egymason lognak. az is ritkan fordul elo, hogy ket embernel egyszerre egy egyforma mertekben mulik el a szerelem, altalaban az egyik fel meg erez, csalodott, remenykedik. nem jo ilyenkor ugyanolyan intenziv kapcsolattartas

25. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Ldetti7)
2017. febr. 11. 13:41

[link]


Ha van időd, nézz bele ebbe a video-ba. Szerintem klassz.

2017. febr. 11. 13:41
De lehetne máshogy is.
23. 8a65af67ce (válaszként erre: 1. - Ldetti7)
2017. febr. 11. 13:38
Mert ilyenek az emberek...
22. andi6020 (válaszként erre: 20. - Ldetti7)
2017. febr. 11. 11:41
Dehogy vagy :)
21. bc681dac13 (válaszként erre: 20. - Ldetti7)
2017. febr. 11. 11:39
Ha hullámzó, akkor még nem vagy túl rajta.
20. ldetti7 (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2017. febr. 11. 11:31
Igazából még hullámzó, de tudom, hogy már túl vagyok rajta. :)
19. andi6020 (válaszként erre: 13. - Ldetti7)
2017. febr. 11. 11:08
Ha túl lennél rajta, nem rugóznál ezen.
18. ldetti7 (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2017. febr. 11. 11:00
Jó ilyeneket olvasni. :)
17. michelle.r (válaszként erre: 1. - Ldetti7)
2017. febr. 11. 10:31

Nem tudom. Számomra ez elképzelhetetlen. Én jóban vagyok az exeimmel, sőt az új párjaikkal is. Egyikük éppen nálunk adja le a gyerekét megőrzésre a tavaszi szünetben néhány napra, hogy kettesben elutazhassanak néhány napra. Ez nyilván azt feltételezi, hogy párjával is jóban vagyok, és eléggé bízik bennem ahhoz, hogy rám bízza a lányukat.


Persze mi nem harmadik miatt szakítottunk. Tudom, hogy ez a többségnek természetellenes, de én csak így tudok működni ;)


Egyetlen exem van, aki gyakorlatilag letörölt a térképről, úgy megsértődött. De még ő is magához térhet ;)

16. bc681dac13 (válaszként erre: 13. - Ldetti7)
2017. febr. 11. 10:24
Ha az exed is eljut ide, és kiváncsi rád, akkor semmi akadálya annak, hogy beszéljetek.
2017. febr. 11. 09:00

Nagyon nem egészséges kapcsolatot tartani a másikkal, mert az érzelmek nem múlnak el egyszerre mindkét emberben, és általában az, aki a kapcsolatot tartani akarja, még érez valamit. És ha a másik néha udvariasan válaszol is, már ebbe képes belelátni olyat, ami nincs, azaz esélyt az újrakezdésre.

Engem mindig idegesített, amikor az ex néha megjelent és írogatott a "páromnak."

Időt kell hagyni, néhány hónap és elmúlik ez a hiányérzet, és jöhet valaki más.

14. csikil4ny (válaszként erre: 13. - Ldetti7)
2017. febr. 10. 21:58
Nem, nem vagy túl. Mert ha túl lennél, akkor új szerelmet és új társat keresnél s nem akarnál a volt kedvesed új kapcsolatában harmadik lenni. El kell fogadni, hogy az ő lelke mással rezeg tovább, ahogy a tied is mással fog, ha hagyod.
13. ldetti7 (válaszként erre: 12. - Ina87)
2017. febr. 10. 20:35
Pont azért tettem fel a kérdést, mert már eljutottam abba a fázisba, hogy túlvagyok rajta, mint volt szerelem. :-)
12. ina87
2017. febr. 10. 20:26
vége lett lépj tovább úgy igen lehet máshogy de még ha ragaszkodsz hozzá úgy nem...
11. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Ldetti7)
2017. febr. 10. 19:18

Azért van egyszer csak vége, mert valami mégsem volt jó. Legalább az egyik félnek.

Nagyon ritka, hogy annyira megváltozzanak a dolgok, hogy egyszer csak minden előzmény nélkül vége szakad. Az van, hogy a sérelmek gyűlnek-gyülnek, végül szakadékká mélyítik a kis távolságokat, amiket az egymásba vágott sebek okoznak.

És nem kell, nem is egészséges benne maradni a másik életében. Az akkor elvarratlan szál, amibe bele lehet kapaszkodni, de sehová nem vezet.

10. ldetti7 (válaszként erre: 8. - Sanyinak)
2017. febr. 10. 18:57
parancsolsz? :-)
2017. febr. 10. 18:57

Volt már ilyen történet nemrég.


Nem tudom pontosan, de olyan sosincs, hogy egyszercsak vége. Az egy folyamat.

És ha vége, le kell zárni méltósággal.

8. sanyinak (válaszként erre: 1. - Ldetti7)
2017. febr. 10. 18:53
Már megint egy frissen regisztrált elhagyott topicja.
2017. febr. 10. 18:38
nem jó fenntartani a kapcsolatot a volt szerelemmel mert a másiknak mindenképpen sérülést okoz ez pld. annak aki még szereti a másikat és látja hogy az esetleg mással boldog. tényleg legjobb lezárni, mást találni és az idő úgyis megoldja ezt.
2017. febr. 10. 18:15
Le kell zárni, ami volt, elmúlt.
2017. febr. 10. 17:52
Lehet mashogy is, ha mindket fel hajlik ra.
2017. febr. 10. 17:51
Nem tudom. Nem volt ilyenben részem. Számomra elképzelhetetlen.
2017. febr. 10. 17:47
Ritka az, hogy egyik félnek sincs sérelme, és pont ugyanakkor, ugyanúgy, ugyanolyan fokozatokon áthaladva múljon el a szerelem.
2. Letti1126 (válaszként erre: 1. - Ldetti7)
2017. febr. 10. 17:47

Azért mert nem normális dolog. Szakítottatok, volt egy közös fejezetetek az életben és ennyi. Nincs közötök egymáshoz.

Gondolj bele, hogy a volt párod barátnőjének milyen érzés lenne az, hogy ti még jóban vagytok.. tapasztalatból mondom.

Nem kell a volt szerelmeddel rosszban lenni, de meglátod, köszöntök egymásnak és nem több. Nem kell bratyizni, semmi más.

Bocsi ha bunkó vagyok, de nekem ez a véleményem.

2017. febr. 10. 17:32
Miért van az, hogy két ember, akik szerelmesek voltak, akár évekig is együtt jártak, egymás minden rezzenését ismerték, aztán egyszer csak vége. Persze, a kapcsolatoknak nagyrészt az a sorsa, hogy egyszer vége legyen (tisztelet a néhány kivételnek, akik akár egy életet is leélnek egymás mellett onnantól, hogy összejöttek), de akkor is… miért kell ennek azt jelentenie, hogy odavesszen egy emberi kötődés, egy igazi kapcsolat, amikor mindent tudsz már a másikról, hogy aztán elkezdhess mindent elölről újra felépíteni… mi van, ha már a lelked is kitártad a másik előtt és vége…Mikor az volt az egyetlen „bűne” a kapcsolatnak, hogy elmúlt a szerelem. Aztán hónapok telnek el, és a másikról még csak annyit sem tudsz, merre éli világát, holott előtte évekig mindent együtt éltetek át. Ennek miért kell így lennie? Miért az az általános hozzáállás, hogy ha egyszer vége lett, azt örökre le kell zárni, el kell felejteni? Miért nem tudhatunk a másikról és lehetünk jóban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook