Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehet, hogy alkalmatlan vagyok egy kölyökkutya tartására? Mi ilyenkor a megoldás? fórum

Lehet, hogy alkalmatlan vagyok egy kölyökkutya tartására? Mi ilyenkor a megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. márc. 12. 13:58
Engem mondjuk a kutya jobban érdekelne, de mindegy :D
83. andi6020 (válaszként erre: 81. - Pasionella)
2021. márc. 12. 13:57

Ennek ellenére rendre még ugyanabban a percben válaszolsz, mint Lávi :D


Bocs, csak itt röhögök :D

82. Pasionella (válaszként erre: 80. - Lávli*)
2021. márc. 12. 13:57
Ne vedd a fáradságot, hogy bármit is küldj nekem, teljesen hidegen hagy. A rátermettséged és jóindulatod ma nagyon szépen bizonyítottad, szóval már ezért megérte ma felébredned :-D
81. Pasionella (válaszként erre: 77. - Lávli*)
2021. márc. 12. 13:55
Most már válassz ki magadnak mást akivel leállsz vitatkozni és okoskodni, nekem speciel van ennél jobb dolgom is.
80. Lávli* (válaszként erre: 78. - Pasionella)
2021. márc. 12. 13:55
Küldök neked búcsúzóul egy birka jelet, ne vedd zokon. 😘
79. Pasionella (válaszként erre: 77. - Lávli*)
2021. márc. 12. 13:54
Hát... ne lepődj meg rajta ha előbb-utóbb valakinél már kihúzod a gyufát, ezt nyilvánvalóan te is tudod nagyon könnyen eléred, örülhetsz neki, hogy ilyen képességeid vannak. Ha nem bántak maguktól az emberek előbb-utóbb úgy látom elég könnyed eléred, sőt szinte kiköveteled.
78. Pasionella (válaszként erre: 75. - Lávli*)
2021. márc. 12. 13:53
Annyira de annyira jót nevetek, köszönöm :-)
77. Lávli* (válaszként erre: 72. - Pasionella)
2021. márc. 12. 13:53
És én vagyok ideges. 😋
76. Lávli* (válaszként erre: 74. - Pasionella)
2021. márc. 12. 13:52
Anyám ...
75. Lávli* (válaszként erre: 70. - Pasionella)
2021. márc. 12. 13:51

Látod? Képes voltál a gyengét támadni, alázni, belerúgni, ebben lelted az örömödet.

Szégyelheted magad.

Nem haragszom.

74. Pasionella (válaszként erre: 69. - Lávli*)
2021. márc. 12. 13:51

Képes vagy ilyen dolgokon és fórumon ÍGY felhúzni magad, hogy még vissza is nézed pontosan melyik hozzászólásban voltam bunkó és még veszed is a fáradságot, hogy ide nekem leírd, hogy okuljak belőle? Pedig hát te magad írtad, annyira egyszerű vagyok és nem fogom fel... akkor minek erőlködsz? :-D most visszavágsz majd azzal, hogy a remény hal meg utoljára vagy mivel tudsz még?

Nyugodj meg egy kicsit mert árt a szépségnek ez a rengeteg ideg amit miattam nyelsz :-)

73. andi6020 (válaszként erre: 67. - Reverie)
2021. márc. 12. 13:50

Remélem nem okozok túl nagy csalódást, de szaporítótól vettél kutyát. Te is tudod.

Hamar lett elválasztva, gondolom törzskönyv nincs, szerintem chip sincs. Ha TK, és chip lenne, nem írnád azt, hogy "amennyire tudom, nem szaporító". Meg aztán az ár is elég árulkodó. Nem nekem, hanem számodra. Bár vannak az árral nagyon pofátlan szapik is.


Minden kutyánál van ilyen, nem véletlen foglalták törvénybe a 8 hetet, és főleg nem véletlen várnak sokan 10 hétig.

72. Pasionella (válaszként erre: 71. - Pasionella)
2021. márc. 12. 13:48

Na, csak kihúzod a gyufát, túl gyorsan írok már pedig meg sem érdemled és nem is akarom hogy megint sírj egy sarokba miattam amiért megbántottalak :-)

Szóval Neked sincsen az égvilágon semmi közöd, hogy én mivel töltöm az időm :-9

71. Pasionella (válaszként erre: 69. - Lávli*)
2021. márc. 12. 13:47
Nekem sincs semmi közöd, hogy én mivel töltöm az időm :-D
70. Pasionella (válaszként erre: 68. - Lávli*)
2021. márc. 12. 13:46
Mi volt a bunkó benne? :-D olyan kis szegény vagy, hogy ilyen érzékeny kis lelki világgal rendelkezel és így lelkedre veszel mindent. Ó ne haragudj, hogy megbántottalak, olyan kegyetlen voltam. Annyira sajnálom, hogy megbántottalak és így magadra vetted, hogy aztán így kikelj magadból és ne bírd magadban tartani ezeket a nagyon de nagyon okos szavaidat.
69. Lávli* (válaszként erre: 66. - Pasionella)
2021. márc. 12. 13:45

#21

#24

Csak hogy emlékezz.

Na menj a dolgodra.

68. Lávli* (válaszként erre: 65. - Pasionella)
2021. márc. 12. 13:43

Miért? Csak azért, mert pofátlan és bunkó sértegetés volt, és offoltad vele a fórumot.

Most mit csináljak, ha ennyire egyszerű vagy és nem fogod föl? 🤣🤣🤣 Máshogy már nem tudom mondani.

67. Reverie (válaszként erre: 63. - Andi6020)
2021. márc. 12. 13:42
Amennyire tudom, nem szaporító a hölgy. Facebook csoportban találtam, ahol kifejezetten tacsikat hirdetnek. Mindkét szülő tacskó és amennyire láttam, normális körülmények között élt. Ez a 7 hetes dolog nekem is furcsa volt, de már közelebb voltunk a 8 héthez, így ezzel nem vitatkoztunk. Volt már olyan menhelyről befogadott kutyám, akit korán választottak el az anyjától, láttam is ennek a következményeit, de a tacsinál nincs ilyen.
66. Pasionella (válaszként erre: 64. - Lávli*)
2021. márc. 12. 13:42
Ja és még egy icike-picike dolog, aki itt sértegeti a másikat az nem én vagyok hanem te, te sértegettél végig úgy hogy tényleg nézz magadba mert az eszed megvan hozzá, már csak egy nagy tükör kellene.
65. Pasionella (válaszként erre: 64. - Lávli*)
2021. márc. 12. 13:37
Szerintem neked kellene mélyen magadba nézned és rájönnöd miért bántott az amit ide leírtam rólad vagy rólatok :-) még szerencse, hogy én "egyszerűbb" vagyok nálad :-D, nem is szeretnék ilyen bonyolult lenni mint te :-) köszi, hogy ennyi karaktert rám áldoztál.
64. Lávli* (válaszként erre: 60. - Pasionella)
2021. márc. 12. 13:32

Figyelj.

Kutyatartásról beszéltünk a fórumban.

Mint bárhol máshol a világban, az emberek véleménye nem ugyan az. Szerencsére.

Egyszercsak te gondoltál egyet, és drámai hangsúllyal, elkezdted sértegetni azokat, akiknek nem egyezett a véleménye a tiéddel.

Hogy támadás, okoskodás, belerúgás, alázás (!?), ez az örömök, stb.

Én, mint akinek nem egyezett a véleménye a tiéddel, lehettem volna bunkó.

Megkérdezhettem volna, mire föl játszod az agyad, hogy jön ez a témához, hogy mersz sértegetni, csak mert máshogy gondolok valamit a fórum témájáról, mint te, és egyébként tisztelettel beszéltem a kiíróval.

Nem voltam bunkó, udvariasan írtam neked mindezekre, hogy önvizsgálatot kellene tartanod, miért van benned ellenszenv és rosszindulat mások felé, miért "okoskodás" és "támadás" az, ami csak más vélemény.

Erre te igen bölcsen azt felelted, hogy ez hülyeség, nincs mit rá mondani.

A fenti hsz-edet meg inkább nem is minősítem, mindent elmond rólad, az egyszerűségedről.

Nincs miért sajnálnod,

ahhoz meg nincs közöd, hogy mire van időm. 😘

63. andi6020 (válaszként erre: 62. - Reverie)
2021. márc. 12. 13:30
Miért lenne az? Egy jó kennelből venni kutyát, mi abban a baj? Mondjuk gondolom nem ez történt. Többi mondandómra nem reagálsz?
62. Reverie (válaszként erre: 61. - Andi6020)
2021. márc. 12. 13:27
Akkor elnézést, hogy nem fogalmaztam egyértelműen. Ha azt mondom, hogy vettem, akkor meg gondolom az lett volna a vélemény, hogy szívtelen vagyok és tárgyként kezelem.
61. andi6020 (válaszként erre: 59. - Reverie)
2021. márc. 12. 13:26

Továbbadás esetén számít.

Meg azért, hogy ne kerülj ellentmondásba önmagaddal.

60. Pasionella (válaszként erre: 54. - Lávli*)
2021. márc. 12. 13:19

Esetleg pszichológus vagy, hogy ennyire okos vagy és így tudsz másnak görbe tükröt tartani? :-D (legalábbis azt hiszed) mert ha az vagy akkor nem mehet annyira jól a biznisz ha ilyen sok időd van itt okoskodni és megfejteni másokat :-)

Te pocsékolod az én időm nem én a tiédet, te nem tudsz leállni úgy látom, tényleg nincs jobb dolgod? Azért csak csak addig erősködsz míg csak eléred, hogy valamennyire felhúzd a másikat, gratulálok ha ez a célod akkor jól csinálod, büszke lehetsz magadra de közben meg végtelenül sajnállak, hogy ennyire de ennyire unatkozol :-)

2021. márc. 12. 13:18
Számít, hogy vettem vagy menhelyről hoztam abból a szempontból, hogy befogadtuk? Szerintem nem.
58. andi6020 (válaszként erre: 56. - Reverie)
2021. márc. 12. 13:13

Úgy kezdted, hogy "Örökbefogadtunk egy kilenc hetes kölyökkutyát."

Bár utána meg azt írtad, hogy 9 hetes, és 2 hete van nálatok.

Amúgy talán jó lett volna, ha a törvénynek, meg az észszerűségnek megfelelően nem lett volna 7 hetesen leválasztva a kölyökkutya. Főleg, hogy kistestű. Ráért volna elhozni 10 hetesen (lelkiismeretes tenyésztő oda sem adja hamarabb). Akkor még most is a mamakutya tanítaná, rendesen szocializálódna, és szokná, hogy hol a helye a falkában.

Mondjuk egy szapinak nem érdeke hetekig etetni, gondozni a kölyköket.

57. Amaunet (válaszként erre: 1. - Reverie)
2021. márc. 12. 13:11

Szerintem tartsatok még ki egy kis ideig.

Ő még egy "baba". Türelmesnek kell lenni vele - és tudtátok mit vállaltok.


Ha otthon vagy vele (szerintem) próbáljatok kialakítani valamilyen napirendet. Ha van hely a lakásban kerítsetek le neki egy sarkot és csak etetés, játék, séta idejére hagyja el. Ne szokjon hozzá, hogy övé a lakás egésze és ti is a nap 24 órájában. Persze, beszélni mindig kell hozzá.:)


Kitartás!🐶🐕

56. Reverie (válaszként erre: 55. - Andi6020)
2021. márc. 12. 13:05
Nem. Vettem.
55. andi6020 (válaszként erre: 53. - Reverie)
2021. márc. 12. 12:58
Menhelyről fogadtad örökbe?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook