Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol lehet espiro vector 4air babakocsit kapni? fórum

Hol lehet espiro vector 4air babakocsit kapni? (tudásbázis kérdés)


26. bowie (válaszként erre: 25. - Youlcsi)
2012. aug. 24. 15:11
Bizony, az eladók között már általában odaírják a használtakhoz, hogy 2009,2010,2012-es típus...Bár nem láttam nagy különbséget köztük.:)
25. youlcsi (válaszként erre: 24. - Bluemoon1978)
2012. aug. 24. 14:14

furcsa, hogy még nincs 2 éves a verda és már van új konstrukció :o


mondjuk nem mindenkinek szimpatikus, hogy a támla önmagában nem dönthető, csak az egész ülés egyben. minket nem zavart.

24. bluemoon1978 (válaszként erre: 21. - Youlcsi)
2012. aug. 24. 14:11
Az új már nem ilyen, külön állítható a háttámla!
23. bowie (válaszként erre: 22. - Youlcsi)
2012. aug. 24. 06:39

Akkor majd téged kereslek elsőnek.:))

Árában simán elmenne igen.:)

22. youlcsi (válaszként erre: 19. - Bowie)
2012. aug. 23. 21:37
addigra lehet, majd eladom ;)
21. youlcsi (válaszként erre: 18. - Bluemoon1978)
2012. aug. 23. 21:36

ezért nem vennék pumpálható kerekes verdát semmifélét :)


sport háttámla instabil?

de hát olyan, mint egy szék. nem dönthető külön, csak fenékrésszel együtt... max együtt tud mozogni az egész. a kisfiam órákat tudott benne aludni, pedig nem tudott ülni.

20. youlcsi (válaszként erre: 17. - Bowie)
2012. aug. 23. 21:34
óóó. akkor ezek szerint árában el tudnám adni :D
19. bowie
2012. aug. 23. 09:18

No hát végül az airről letettem, nem tudom miért..helyette belegabalyodtam egy lite-be. Aztán legvégül az Abc Design 4 Tec-et vettem meg, bízom benne, hogy nem fogok csalódni. Azon gondolkodtam csak, hogy a kerekeit majd lehet kicseréltetem tömör gumira, de ez majd még kiderül később. (januárban fogok szülni, szóval van idő).

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

HA nem válna be, biztos, hogy lite-re cserélem..akkor legalább már nem kell majd hezitálni és vacillálni.:)))

2012. aug. 23. 07:52
Nem akarlak még jobban bezavarni, de én ha tehetném nem vennék már ilyen babakocsit :( (espiro vector air) A mienk pl. most éppen szervízben van (sport rész), mert amivel a vázhoz kapcsolódik egy mozdulattal elállítódik, de vissza már nem lehet állítani (a szervízben sem tudják) így megy ki a gyártóhoz és addig csak a hordozó feltéttel tudom használni a kocsit. A kereke már volt defektes (pedig én szinte csak aszfalton használom) és nem volt egyszerű hozzá belsőt kapni, a mózes rész nagyon kicsi, a sportrész háttámlája pedig instabil, ami nem jó akkor, ha egy olyan babát szeretnél berakni, aki még nem tud ülni :( az én kislányom elmúlt fél éves, a mózest már kinőttük, ebben meg mindig elcsúszik...szóval én tényleg nem vennék ilyet, ha tehetném!
17. bowie (válaszként erre: 15. - Youlcsi)
2012. aug. 22. 22:38

Hát én 153 centi vagyok.:)) A párom meg 183..dirrekt megnéztem a kisfiam naplóját, ő anno 8-9 hósan volt 73 centi..szóval elvileg simán jó nekünk..ráadásul az abc-nek is ekkora a mózese..épp ez tetszik nekem bennük.:))


De még lehet kapni lite-t is, csak most olyan 84 ezer akciósan, ha jól emlékszem. Most a lite-ket hirdetik használtan 55-65-ért már...


Hát..tényleg hülyét kapok mostmár.:))) Alszom rá talán, és holnap reggelre kitisztul a kép.:)) vagy csak még jobban bele gabalyodok.

16. youlcsi (válaszként erre: 14. - Bowie)
2012. aug. 22. 21:46

127???


mi 2 éve 60ért vettük a lite-ot. nem akciósan volt 69.


most nézem... azt tán már nem is forgalmazzák???

15. youlcsi (válaszként erre: 13. - Bowie)
2012. aug. 22. 21:44

mienk piros-fekete-szürke, és totál pasis :D

de nem akarlak rábeszélni ;)


viszont az tény, hogy a mózes nagyon kicsike. ha magasak vagytok, ez nem nektek való...

14. bowie
2012. aug. 22. 21:40

Jah, és még a gombok, pattintók, amikkel lehet állítani a dolgokat, azok is ugyanott vannak mindkét kocsinál. Újonnan az áruk is teljesen egyforma most, ott ahol mi voltunk. 127 az espiro is (persze volt pro 150ért is), és annyi az abc is. Hát ennyit elvből se adnék értük, de annyira jó, hogy végre láthattam őket rendesen.:))

És nyilván újként netről rendelve 90 körül van mindkettő, de én annyit sem szánok rá.

13. bowie (válaszként erre: 12. - Youlcsi)
2012. aug. 22. 21:34

Most értünk haza nemrég. Nagy nehezen és véletlenül találtunk egy helyet Debrecenben, ahol árulnak espirot.:))))

Szóval tényleg szuper, de mellé tettem az abc design-t, és nem találtam különbséget. Mármint a mózes mérete ugyanakkora (párom hozott mérőszalagot:DD), egyetlen különbség annyi, hogy az abc-nek az ülés alatt van a rugó, míg az espironak a kerekeknél. Mindkettő szinte magától gurul. Összecsukva is csak néhány miliméter a különbség, de ennyi. A belseje látványosabban van kidolgozva az espironak ez tény. Tehát az már eleve olyan lefekvésre hívogató, pihe puha..:)))

A bevásárló rekesze alul mindkettőnek nagyon pici, de az abc-nek könnyebben hozzáférhető és jobban pakolható.


A két kocsi közül így végül a szín fog dönteni. Az espiro 50ért piros-narancs és sötétkék.

Az abc szürke-narancs. Ez fiúsabbnak tűnik élőben, és mivel fiam lesz megint, erre hajlik a bili füle. Az espiroból én a zöldbe vagyok belezúgva, de eszeveszetten, viszont azt 75ért kapnék használtan. Szóval éjjel megálmodom azért még...

12. youlcsi (válaszként erre: 11. - Bowie)
2012. aug. 22. 21:22

hordozónk nekünk sem volt hozzá, lévén nincs kocsink, így nem volt fontos, hogy kompatibilis legyen vele... így a mocsokdrága espiro hordozó helyett 5ezerért vettünk egy akciósat.


most rákerestem... nekem ez az abc design nem jön be. igaz, nálunk az espiro szerelem volt első látásra kb 10hetes babásan :D

11. bowie (válaszként erre: 9. - Youlcsi)
2012. aug. 22. 15:27

Akkor most dilemma előtt állok. Abc design 4 tec-et tudnék venni nagyon szép állapotút 40 ezerért, mózes és sportrész, ami van hozzá.

Vagy pedig szintén egy nagyon jó állapotban lévő espiro vector 4air-t, 50ért. De hordozó ehhez sincs, csak mózes és sportrész.

10. falcsy
2012. aug. 22. 14:33
Nekünk is Espiro Vector van, a tömör kerekes,nagyon bírja a strapát. A 2. gyerekemet szolgálja ki. Imádjuk, én is és Ők is.:) Újra ezt választanám. Jó az ár-érték arány. A neten rendeltük....
9. youlcsi (válaszként erre: 8. - Bowie)
2012. aug. 22. 13:53

a lite és az air között annyi csak a különbség, hogy az air felfújható kerekes, a lite pedig tömör gumi.


baja is elég vidék, sok helyen 20-30éves járdákkal, macskakővel, esetleg kertek-alatt lerövidített úttal :) szóval bírja a terepet.


abc-ről rosszat még nem hallottam, viszont ha jól rémlik, anno lényegesen drágább volt, mint az espiro.

8. bowie (válaszként erre: 7. - Youlcsi)
2012. aug. 22. 07:38

Hát itt meg sem rendelik, próbálkoztam. Képzeld, a brendonban szabályosan hülyének néztek. Nem hallottak a márkáról, és hajtogatták, hogy biztos, hogy nem az esprit-et olvastam félre?


Nekem kifejezetten rossz terepre kellene, tehát nem buszoznék vele, meg semmi. Vidéken lakom, rossz járdákkal, oda is jó a lite? Mert az air-nek mintha a nagy kerekei nem teljesen egyenesen állnának, hanem kicsit befelé, vagy nem?


Láttunk egyébként egy ABC babakocsit, ami ott élőben hasonlított az espiro fotóihoz, arról viszont nem nagyon hallottam még semmit, és nem is láttam neten sem. Se jót, se rosszat. Arról esetleg tudsz vagy tud valaki valamit?

7. youlcsi (válaszként erre: 1. - Bowie)
2012. aug. 21. 21:40

baján mindegyik bababoltban volt, illetve ahol nem, azt mondták, meg tudják rendelni.


kérdezz rá a boltokban. attól még, hogy nincs, lehet rendelnek belőle. legfeljebb azt mondod, hogy nem kell...

de ha vkinél megnézed, aki használja, már biztosra tudsz menni, hogy tetszik-e vagy sem.


(nekünk lite van, nem érzem hátrányát, hogy nem air sokkal drágábbért)

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Bowie)
2012. aug. 21. 15:09
Lehet a forgalmazó kizárólagos jogot kért, hogy csupán ő árulhassa.
2012. aug. 21. 15:01
Köszi!! Megnéztem! Nekem olyan hihetetlen, hogy nem árulják boltokban.:(
2012. aug. 21. 14:56
Küldtem Neked egy privát levelet
2012. aug. 21. 14:54
Most beütöttem a keresőbe, úgy látom ezt csak neten lehet rendelni, vedd fel velük a kapcsolatot, lehet személyesen is ,megnézheted.
2012. aug. 21. 14:50
Olvastam róla csomó jót, szeretném élőben megnézni, de egész Debrecent bejártam ma és sehol nincs. A brendonban pl még csak nem is hallottak erről a márkáról.
2012. aug. 21. 14:50
Hol lehet espiro vector 4air babakocsit kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook