Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet ez véletlen? fórum

Lehet ez véletlen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - Ágio8405)
2022. ápr. 12. 06:51
Ezt fogom csinálni. Sarkamra állok.
78. Ágio8405 (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 06:31
Közöld vele hogy ekkor és ekkor itt találkozunk vagy felejtsen el örökre. Ennyi
77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - C85d1d200b)
2022. ápr. 12. 06:08

Tudom, hogy ez nem szép dolog, de tényleg nem én vagyok az egyetlen a világon, aki kicsit máshol is keresi a boldogságot. Ha olvastad, évekig küzdöttem a meg nem élt vágyaim ellen.

Hiába magyaràzkodom, nehéz ezt röviden leírni, megtörtént, felvállalom.

76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 12. 06:06
Ezt akarom, csak én személyesen szeretném megbeszélni vele. Minden mindegy már, meg fogom kérdezni, inkább, mint ez a bizonytalan helyzet. Addig próbálom csavarni, míg találkozik majd velem.
75. c85d1d200b (válaszként erre: 68. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 12. 01:13

"Már eleve az hogy családos és kikezd veled, ott kellett volna először kapcsolni."

Egy hijan husz. A FI egy fikarcnyit sem jobb.

74. krisztikrisz (válaszként erre: 69. - Tádámmm)
2022. ápr. 12. 00:21
Az a baj, hogy szerintem a férje nem is érdekli őt igazán, mert nem beszél róla. Vajon mit érezne szegény ember? Ennél már csak az a durvább, ha a férje hűséges. ☹️
73. krisztikrisz (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 00:06
Hogy oldod meg, ha kerülgeti a forró kását? Itt neked kéne a sarkadra állnod! Átbeszélni a dolgokat és ha csak köntörfalaz, hülyének néz, akkor lezárni vele ezt az amúgy sem tisztességes viszonyt.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 11. 23:49
Neki csak felesége van, règről ismertük egymást, csak most lett belőle egy éve ilyen viszony.
2022. ápr. 11. 23:48
Igazatok van. Rövid időn belül ezt meg kell oldanom. Mindenfèle èrzès átment már rajtam. Sírtam, kétségbe voltam esve, aztán haragszom rá, de közben bízom hàtha ez egy fèlreèrtès. Csalódtam. Most azt érzem, hogy szembesíteni akarom ezzel a feltètelezésemmel, és derüljön ki végre mi a fene van.
70. Ágio8405 (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 09:27
Na akkor legalább könnyebb lesz túllépni rajta és koncentrálj inkább a családodra. Elég szánalmas hogy meg futsz utána.
69. tádámmm (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 04:29

Tudod, az szép nagyon, hogy más, szintén félrelépő feleségek miatt érzed azt, hogy ez neked is jár..

De ha a férjed lépne félre, gondolom ugyanezek a feleségek segítenének szidni a mocskos disznót.

Ej, de szép ez a kettős mérce....

68. krisztikrisz (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 00:59
Én is ismertem régről egy ilyen srácot. Láttam, hogy hogy beszélt a nőkkel. Fűzte őket minden széppel-jóval, persze az ágy volt a lényeg. Nőknél, férfiaknál is van ilyen. Hosszútávon cseppet sem megbízhatóak. Már eleve az hogy családos és kikezd veled, ott kellett volna először kapcsolni.
67. krisztikrisz (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 11. 00:53
Továbbra is azt mondom, hogy egy gerinctelen, gyáva alak. Két dolgot feltételezek. Az egyik, hogy nem meri elmondani az igazat, a másik hogy megvezet téged. A tapasztalat azt bizonyítja, hogy félrerakott téged és majd elővesz ha nem lesz más, addig te vársz és kikészülsz ebben. Valóban az lenne a legjobb, ha le tudnátok zárni ezt a viszonyt, de még erre sem ad esélyt. Legalább annyit tegyél meg, hogy elgondolkozol azon, vajon megéri -e neked fenntartani ezt a megalázó viszonyt? Ebbe te fogsz sérülni, már most látjuk.
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 11. 00:06

Telefonon beszéltünk, mondtam, hogy milyen rossz ez így, hogy nem talizunk, és hogy megfordult a fejemben, hogy esetleg jár kel, talált valakit. Azt mondta ettől ne féljek, neki elég egy is, és hogy legyek türelmes, lesz tali.

Es sorolta a gondjait, bajait.

Aztán leírtam neki múlt héten, hogy attól tartok vége lesz ennek köztünk, és hogy ràgörcsöltem erre, es hogy tudom nem tart örökké, de ha egyikünk másikunk is úgy gondolja, hogy vége, akkor mondja ki.

Szintén azt irta, hogy köszöni, hogy megosztottam vele ezt, es megint írt egy kifogást, es hogy nincs vége!.

Szóval megy a hitegetès vagy várja, hogy leessen, vagy tényleg türelmesnek kell lennem. Döntsem el.

Azt tudom, hogy ez nekem most nagyon rossz, és eddig nem is merült fel az bennem, hogy lehet valakije,vagyis néha futólag már igen, csak miután telnek a hetek, megjelent ez a gyanús messengerezès. Na azóta bekattantam.

Hogy megérdemelnék annyit, hogyha nem akar, tisztességgel lezárja. Értelmes vagyok én is, elfogadom, de ez a leràzàs ez nekem nem kóser.

65. krisztikrisz (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 18:01
Telefonon is lehet, de ha személyesen össze tudod hozni, úgyis jó, csak akkor a testbeszédére is figyelj. Az is árulkodó, ha valaki fogékony rá.
64. krisztikrisz (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 10. 17:58
De látod hogy nem megbízható és te is mondod, hogy már érezhetően nem vágyik rád. Ha csak hitegetett és ideig-óráig kellettél, akkor használt. Valahogy le kell zárni, ha más nem magadban. Ha nem zárod le valahogy, ki fogsz ebben készülni, ő meg ugyanúgy játssza majd a kisded játékait. Ez, hogy összeszaladt minden satöbbi, csak kifogások. Akit érdekelsz, az úgyis keres.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Ágio8405)
2022. ápr. 9. 21:46
Hát még megpróbálom a talit, ha nem jön össze, akkor nem keresem ezután. Jobban szeretném személyesen, úgy jobban le tudnám zárni. Telefonban nem látni az arcát, a reakciójàt.
62. Ágio8405 (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 9. 14:26
Telefonon is meg lehet beszélni ha személyesen nincs mód. Valószínűleg egy gyáva pacák így inkább húzza az időt és hiteget és az várja hogy le essen neked végre hogy vége.
61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Ágio8405)
2022. ápr. 9. 14:23
Telefonon beszéltünk, személyesen meg nem taliztunk, ez lenne a fontos.
60. Ágio8405 (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 9. 12:58
Akkor zàrd le te. Kezdeményezd te a megbeszèlést.
2022. ápr. 9. 01:53

Azért ragaszkodom hozzá, mert vele éltem meg azokat a dolgokat, amire mindig is vàgytam, most kezdett igazán jó lenni, erre jött ez a fordulat ebben az évben, hogy nála elmondása szerint összeszaladt minden, jó oké, van ilyen. Viszont ez ami most van, a messengeres -szerintem üzengetèse- tette fel az i-re a pontot. Az, hogy van, hogy nem válaszol, már nem olyanok a reakciói, ha ír is.Az össze nem jött talik. Érezhetően már nem vágyik úgy ràm.

Csak ha fájdalmas is számomra, elvàrnàm, hogy elmondja. Nem hiteget, hogy türelem, lesz tali.

Akkor mondja, hogy találkozzunk, beszéljük meg.

Ezt várnàm, és akkor lezàrom én is, de így nem tudom, és belül ott a szorongàs, a félelem, a görcs, hogy hogy lehet ő is ilyen, egy évig egy ilyen ember használt. 😕

Nem tarthat örökké,csak zárja le tisztessèggel.

Ezzel, hogy nem teszi, mègjobban azt váltja ki belőlem, hogy görcsösen kapaszkodok belè, hogy hè itt vagyok, figyelj, szólj ám, hogy találkozzunk, na mikor találkozunk, és lehet neki ez volt a sok, de nekem meg kell szerveznem előre, ha el akarok szökni.

Nehéz ez, szeretném ha elmúlna ez az egész hajcihő és az lenne, mint régen.

58. krisztikrisz (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 8. 23:49
Látod, hogy mennyire szava hihetetlen, persze bizakodni mindig lehet. Valóban korrektebbnek kellett volna lennie, csak ez a helyzet alapból nem az. Nem tudom miért ragaszkodsz egy olyan emberhez, aki semmibe se vesz.
57. krisztikrisz (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 8. 23:45
A boldogsághoz felelősség is társul. Csak olyan dologba szabad belemenned, ami jó érzéssel tölt de, de mellette tudod vállalni a következményeket. Az ilyen két vagy többlaki élet hosszútávon soha nem kifizetődő.
56. krisztikrisz (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 8. 23:38
Kipróbáltad magad, csak rosszul sült el. Van ilyen. Magaddal kell szembenézned. Talán meg tudjátok beszélni, de az is lehet, hogy nem. Félő, hogy az ilyen ember továbbra sem fog komolyan venni, ha eddig nem tette.
2022. ápr. 8. 20:01

Igazad van. Csak én azt szeretném, ha olyan lenne vele, mint régen. Nem lenne ez a kétség bennem, hogy van más is neki.

Régen azért több volt a beszélgetés, a talik 2,3, 4 hetente.

Nekem ez jó lenne most is. Es nem lenne semmi bajom. De ez miatt görcsölök, hogy nem mondja ki, ha vége is van, hanem azt mondja, ő is szeretnè. Bíztam eddig benne.

2022. ápr. 8. 09:57
Szeretnélek bíztatni, de ha ő menni akar, akkor menni fog. Főleg mivel eleve elköteleződésmentes "kapcsolatban" vagytok. Ő valószínűleg könnyű, szórakoztató pluszt vár a szeretőjétől. A kötődésre és elköteleződésre ott a felesége. Nem akar több béklyót. Te meg kezded nagyon elvárni a hagyományos kapcsolatokra jellemző kizárólagosságot.
2022. ápr. 8. 07:42

Sziasztok! Köszönöm a véleményeket, azokat is, amikben oltottatok, hogy milyen nő is vagyok.

Csak szeretnék boldogabb lenni. Nem csak én vagyok így, számtalan nő megy félre a házasságàban. Nem gondoltam ezt én sem magamról, de már nem tudom meg nem törtèntè tenni.

Hibáztam ebben is, hogy érzelmeket kezdtem táplálni a szerető irányába, de hát nő vagyok, nem meglepő.

Tudom megérdemlem, úgyis ezt mondjátok, de ez miatt a messengeres dolog miatt nagyon felborult bennem minden.

Nem kérhetem számon, ez igaz, de én mégis megteszem, ha lesz alkalmunk találkozni, mert így tudom csak ezt lezárni.

Nagyot csalódtam, mert megbeszeltuk, hogy jelzünk, ha egyikünk lépni akar.

Nekem ez a bizonytalanság a lelkem teszi tönkre.

En úgy érzem ez a messenger nem véletlen, ilyen nincs, h millioszor egyutt vannak fent, en meg hanyagolva vagyok meg jobban.

Nagy csalódás ez nekem, de tudom azt írjátok megerdemlem. Egy személyes talit legalább szeretnék még.

Varom azok tanácsát is, akik esetleg biztatni tudnanak, h mit csinalnanak a helyemben.

52. krisztikrisz (válaszként erre: 48. - Ágio8405)
2022. ápr. 5. 22:15
Inkorrekt az egész helyzet, úgy ahogy van.
51. krisztikrisz (válaszként erre: 47. - PöttyösPanka)
2022. ápr. 5. 22:14
A férje foglalkozzon a lelkével, de a szeretője foglalkozzon a testével, lelkével is egyszerre! Itt valami nagyon nagy gond van. A férjét nagyon durván megalázza.
50. krisztikrisz (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 5. 22:07

De ő a férjed, valamiért csak összejöttél vele.

Holtomiglan megcsalással?

Nem a szexuális élettel együtt választod?

Vagy az vakfolt?

Nem kéne egymással egy kicsit többet törődni, úgy szexuálisan, lelkileg, mindenhogy?

Ez így nagyon zavaros és ferde.

Szegény férfi!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook