Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet ez véletlen? fórum

Lehet ez véletlen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
109. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 108. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 15. 10:27
Na ezt tényleg nem gondolnàm róla..
108. 37e1ff8723 (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 09:26
Unokatestvérrel is kavarhat... Volt már ilyen sztori a Hoxán.
2022. ápr. 15. 09:15

Sziasztok!

Hát megvolt a nagy találkozás.

Én úgy mentem oda, hogy ez lesz az utolsó, míg vártam, minden kavargott bennem, hogy lehet többet erre a helyre nem jövök,nincs tovább stb.

Felöltöztem még csinosabban, mint szoktam, es vártam.

Megjött, és én úgy szerettem, kètsègbeesve, finoman,tele voltam érzelmekkel, különleges volt ez most vele. Minden porcikajat, az illatát meg akartam őrizni.

Aztán elkezdtünk beszélgetni, mesélte vele mi van, en meg csak hallgattam, közben a fejemben az jatszódott le,h meg sem kérdezem, mit csinaljak, nem lesz már idő, mindjárt indulunk stb.

Aztán csak kiböktem. Hogy akarja e ezt, és hogy bennem mi zajlott le, nem ismétlem meg nektek, aki olvasta tudja.

Elmondta, h nagyon sokszor szexelnek otthon a baba miatt, mert nekik még nincs, így hiába nem olyan otthon, de hát ugye nincs akkora kívànalma a rendszeres fèlreszexre se.

Nekem kell eldöntenem ez így jó e nekem.

Hogy ő ma mekkora nagy kívànalommal érkezett.

Ha valami gondja van,pedig most sok minden foglalkoztatja őt, az lefoglalja teljesen, csak arra koncentràl.

Ugye mondtam neki, h én összekötöttem vkivel, és elmondtam mit láttam, csak kiszedte belőlem, hogy kire gondolok. Na mikor kimondtam a nevét, azt vártam, hogy egy lebukott arcot fogok látni, zavarba jön stb. Erre kedvesebben, nem csúnya stílusban ezt mondta: normális vagy, ő a másodunokatesóm.

Mondta, h volt, h ő is összekombinalt már ilyet. Újra hangsúlyozta, h ő mondta korábban is, ha változik valami, nem egy utolsó szex után fogja közölni, h vége,hanem előtte, tisztessèggel lezárja.

Én elhittem neki. Ekkorat nem nézek ki belőle, h hazudik, ilyen faarccal.

Nem feszült be, teljesen normálisan kezelte az egészet. Mondtam, h kötődöm hozzá, es nem akartam féltékenységi jelenetet rendezni stb.

Amúgy majdnem elkezdtem sírni, mikor nekifogtam, de összeszedtem magam, és csak a szemeim pàràsodtak be.

Hát nem tudom, ti most mit gondoltok, elhinnètek e.

Este bennem volt a reflex,hirtelen belèmnyílalt megint, h talán mègse igaz, amit mondott, h megint latom őket együtt fent, de nem tudom kitörölni a messengerből a csajszit.

Amúgy, ha hazudna, tudhatja, h megkerdezhetem a csajszit, lebukna.

Én elhittem,olyan jó volt minden.

Úgyhogy ezt elfelejtem, és ha néha lesz alkalom találkozom vele.

Koncentràlok én is a saját dolgaimra, nem a hülyeségeimre.

106. krisztikrisz (válaszként erre: 105. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 14. 22:41
Kíváncsian várjuk!
2022. ápr. 13. 23:33

Holnap minden kiderül, remélem. Az én részemről biztos tisztázni fogom a dolgokat.

Leírom majd mi történt.

Köszönöm mindenkinek 😊

104. krisztikrisz (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 22:42
Hogy akarod folytatni vele ezek után? 😳
103. krisztikrisz (válaszként erre: 97. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 22:40
Ez nagyon rosszul hangzik. 🤦‍♀️🤦‍♀️
102. krisztikrisz (válaszként erre: 93. - Ágio8405)
2022. ápr. 13. 22:38
Ebben az esetben jobb, ha tisztán lát.
101. krisztikrisz (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 22:37
Mindent hozzál szóba. Lehet hogy egy alkalmad lesz rá. Ha most nem mondja el, akkor semmikor.
100. krisztikrisz (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 22:36
Ha ott van a felesége és melletted más nőt is tart, akkor talonba vagy neki. Kérdés, hogy bevallja -e?
99. krisztikrisz (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 22:29
Csakis magad miatt! Ebben az esetben nagyon is számítasz!
98. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 95. - Ágio8405)
2022. ápr. 13. 19:40
Ja értem. A férjemre gondoltál
97. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 94. - Ágio8405)
2022. ápr. 13. 19:39
Ezt nem értem mire írtad. Rà? Nős, nem akar válni. Akivel elvileg kavar szerintem , férjes asszony.
96. c85d1d200b (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 19:32
Ha o is nyitott ra, swingerezzetek! En csak egyedulallokent voltam ott.
95. Ágio8405 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 19:18
Önző vagy.
94. Ágio8405 (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 19:17
Tehát nehogy ismerkedni merjen hogy esetleg legyen egy normális kapcsolata ahol nem csak szeretői státuszban lehet..??? Van bőr a kèpeden, nem mondom…
93. Ágio8405 (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 19:15
Marhára semmi jogod számon kérni.
92. c85d1d200b (válaszként erre: 85. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 13. 19:14
Teged ki bantott?
91. c85d1d200b (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 19:12

En nem itelek el senkit, en csaltam, csalva voltam.

Hazudok szemrebbenes nelkul, azert vagyok jo vendeglatos.


Magaddal kell elszamolni, senki massal.

90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 13. 17:36
Szerinted akkor a csajt ne hozzam szóba? Ez a legnagyobb sèrelmem igazaból, nem az, hogy ritkán találkozunk, hanem a hozzààllàsa, és h nem tudom elindult e masik irányba?
89. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Amaunet)
2022. ápr. 13. 17:21

Totál igazad van, mindegyik variáció eszembe jutott már nekem is.

Nem akarok a második felesége lenni, csak szeretnèm tudni, h folytatjuk vagy sem.

De a szeretői sorába se akarok beállni.

Hát lesz ami lesz, várom, hogy ott legyünk már. Én szeretném vele ezt folytatni, de csak úgy, ha nincsenek kètsègek bennem. Elfogadom a ritkább talit is, csak ne érezzem azt, h már csak én akarom, és azért szexel már velem, h tallonba tartson, látja h bepalizhat. Túl sokat vittem ebbe, meg képzeltem, tudom. De nem szerelmet akartam, csak kicsit kiszakadni, gyengèdsèget, újat kapni.

88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 13. 17:12
Köszönöm. Azt eldöntöttem nem fogok tényleg hisztis lenni, jelenetet lecsapni. Csak tényleg elmondom mit érzek. Bármi is lesz, én ezt magam miatt vállalom, hogy nekem legyen jó, hogy ne feszítsen már belül
87. Amaunet (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 00:16

És hogy fog ez neki hízelegni!:) A másik oldalról meg el fog ő is gondolkodni, hogy ezzel a szónoklattal, számonkéréssel te valami kötelezettséget vársz el tőle. Nem neked esküdött örök hűséget. A felesége joggal kérhetné számon, de te?

Szépen meghallgat, esetleg felsorolja újra az elfoglaltságait és kivárja, hogy a végén te mondd ki, hogy vége.


Vagy másik kifejet lehet az, hogy mindent elfogadsz magyarázatnak, elfogadod az ígéreteket amit kapni fogsz és minden folytatódik tovább.


Arra hivatkozol, hogy vele olyan sok élményed volt, azért ragaszkodsz hozzá. De az a VOLT. Nem akarsz újabb élményeket? Akarsz továbbra is ragaszkodni hozzá? Nem unod?

86. krisztikrisz (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 00:03
A férjeddel is foglalkoznod kéne, lehet hogy még össze tudjátok csiszolni a dolgokat, akkor nincs szüksége ilyenekre. Csak tapasztalat.
85. krisztikrisz (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 00:01
Mindenre kérdezzél rá, mindenről kapjál választ! Ha ezt nem képes megtenni, akkor ajtó ki!
84. krisztikrisz (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 13. 00:00
Na, akkor sok sikert! Legyél kíméletlenül őszinte! Csak arról beszélj, mit okozott neked, mennyire érzed magad átverve! Kérd őt számot! Azt azért döntsd el, hogy mennyire leszel kemény vele, de az őszinteséget ne hanyagold el, különben a tulok agyával nem érti meg!
83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 12. 23:47
Nem akarok kilèpni a hàzassàgomból. Nincsenek úgy gondok, csak ez a kalandozàs hiányzott, a vàgyaim megèlèse.
82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 12. 23:45

Elviekben holnapután találkozunk, ma ő írt.

Azt hiszem jó ideges leszek. De tisztán kell látnom, mégha ez lesz az utolsó találkozás is.

Meg fogom ezt a messengert is kérdezni, és megkérem legyen őszinte. Én mindent el fogok neki mondani, mi zajlott le bennem. Így lesz tiszta a lelkem.

2022. ápr. 12. 22:59
Férjeddel szándékozol még együtt lenni, megbeszélni a dolgokat? Ezt is el kéne döntened!
80. krisztikrisz (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 12. 22:57
Kíváncsi vagyok, mi lesz a reakciója, ha mégis megléped! 🙂
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook