Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehet baja a muskátlimnak így? fórum

Lehet baja a muskátlimnak így? (tudásbázis kérdés)


5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2022. ápr. 27. 09:55
Szerintem már nem lesz baj, nagyon szépek. De talán tényleg még egy plusz hetet várok az újabb tápoldattal.
4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 27. 09:42
Ha még vannak félelmeid, mielőbb öntözd meg őket tiszta vízzel úgy, hogy alul folyjon ki. Ezzel hígul az ott lévő tápoldat. Esetleg ne 1 hét múlva tápozd újra hanem később.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. ápr. 27. 09:10
Aha most nagyon szépen kilombosodott. Jövő héten tervezek minimális tápoldatot még adni nekik, de nem viszem túlzásba.
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 27. 06:32
Szerintem már mutatkozott volna rajta. Ha eddig szép, akkor már oké. Max. a következő locsolásnál csak síma vizet használj.
2022. ápr. 26. 19:11

Sziasztok.

Harmadik éve lesz idén,hogy balkonládába ültettem muskàtlikat. Tavaly már gyönyörűek voltak, 4 ablakba kitéve fél futó muskátlik. Tavaly is kaptak tápoldatot az öntöző vizükbe heti egyszer, most viszont picit a nagy lelkesedésben, hogy végre kitehettem őket az ablakokba nem néztem adagolást és jó sok tápoldatot öntöttem mindegyik öntöző vizébe. igazából ez egy hete történt és mintha jobban megindultak volna a növésben,de mondták nekem , hogy a sok tápoldatot ki is égetheti a virágokat. Szerintetek lesz bajuk? Tök úgy néz ki mintha most jobban nőnének és nem látom eddig (lekopogom),hogy sárgulnànak a levelek.

Köszi a választ ha tapasztaltabb vagy a virágok terén,mint én.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook