Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Légyszi segítsetek!!! fórum

Légyszi segítsetek!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. márc. 22. 11:14

Mellesleg én úgy tudom, hogy be lehet jelenteni, mint segítő családtag...és akkor te is dolgozhatsz és kisebb a fizetnivaló utánad.

De ennek nézz utána.

2010. márc. 22. 11:14
Tényleg furcsa gondolkodás van a férjednek. Úgy kezel téged, mintha idegen ember lennél számára. És hogy-hogy csak a férjedé a bolt? Azt hittem egy házasságban minden közös.
2010. márc. 22. 11:12

Ne erőltesd a boltot szerintem, mert ha ennyire nem akarja akkor sajnos nincs mit tenni. Mondjuk utánajárnék, hogy miért ennyire elutasító.

Senki sem gyakorlattal kezdte. van olyan könyvelő ismerősöm, aki otthonról segít ilyen bedolgozásos munkákkal. Nem sok pénz, de mégis valami.

vagy gyorsan bevállalni még egy babát vagy azt nem akarjátok? De mondjuk utána meg 3 gyerekkel leszel ugyan ebben a helyzetben.

A 12 éves gyermekedre rátérve, ha mindig fogod a kezét nehét lesz megtanulnia az élet viszontagságait. Egy kicsit magától is alakulnia kellene....szerintem.

2010. márc. 22. 11:12
Szia! fontos info lenne hogy a gyes alatt mondta fel a munkád a munkahely? mert ugye azt nem teheti meg. különben a gatyájukat leperelheted róluk...
2010. márc. 22. 11:10

Hát az tényleg furcsa, ha Valaki a saját családtagját, uram bocsá' házastársát nem akarja bevenni az üzletbe, pláne, ha még mérlegképes könyvelő is...


Hisz csinálhatnád Te a könyvelést...

3. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - 33aa509d53)
2010. márc. 22. 11:09

A férjed felvehetne, mint alkalmazottat, nem hiszem, hogy nem lenne neki jó. Ráadásul nem kellene egetverően nagy összeget fizetni utánad, és a gyerekeknek is jobb lenne.


Hasonló cipőben járok én is, a fiam 14 éves, a lányom 5 és a saját vállalkozásomat kezdtem én is gyes után.

Ha akarod, többet priviben beszélhetünk.

2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - 33aa509d53)
2010. márc. 22. 11:09
Elég érdekes felfogása van a férjednek...nagyon semmit sem akar....
2010. márc. 22. 11:05

Sajnos novemberben le fog járni a gyes-em.

A munkahelyem felmondott, és két "kisgyerekkel" vagyok itthon.

Az egyik 2 éves, a másik 12.

Amiről végzettségem van, abban sajnos nincs gyakorlatom: különben mérlegképes könyvelői a végzettségem.

A férjemnek van egy boltja, azt mondta nem fog bevenni, mert alig megy.....de ha ketten csinálnánk,akkor talán jobban menne, nem???

Itthon szerettem volna maradni addig, amíg a fiam be nem fejezi az általánost. Nélkülem elveszik ez a gyerek....erre az apja azt mondta, hogy majd elmegy asztalosnak. De én többet szeretnék, hogy inkább tanuljon ez a gyerek...

És ki venne fel engem gyakorlat nélkül, két gyerekkel.

Amikor még egy gyerek volt, akkor azért nem alkalmaztak... és most?

Tudnátok valami tanácsot adni?

Már arra is gondoltam, hogy Bt-t kellene alapítani---a boltra.

De a férjem hallani sem akar arról, hogy együtt csináljuk, mindenféle kifogásokat talál.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook