Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Leg Magic-el eltűnhet a narancsbőröm? fórum

Leg Magic-el eltűnhet a narancsbőröm? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 9. 19:16
nem mert k....a fárasztó csinálni.
2013. jan. 9. 18:13

Sziasztok Lányok,

Nekem van egy eladó eredeti párszor használt legmagicem a XI. kerületben. 8000 Ft-ért elvihető.

11. Mari20
2012. dec. 13. 07:59

szia drága

igen az életmód váltás, a minnél több nyers zödség gyümölcs, mozgás, viz,

a lelki béke.....


javaslom dr Bakanek György videóit a youtobe-n

segit....

10. f64f0d9a69 (válaszként erre: 9. - SzánI.)
2012. dec. 12. 15:28

Életmódot váltottam.

A vércsoport szerinti étrendet használom.

Van akinek jó a paleo - szerintem ez nem mindenkinek való pl. "A"vércsoport, én "AB" vagyok de nem eszem sok húst, főleg nem vöröset.

9. SzánI. (válaszként erre: 8. - F64f0d9a69)
2012. dec. 12. 14:39
Milyen ételeket hagytál el?
8. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - Baboca94)
2012. dec. 12. 13:49

Nekem a jóga és bizonyos ételek elhagyása tüntette el a narancsbőrt.


"Mit kell tudni a cellulitról?

A cellulit jellegzetes narancshéjhoz hasonló tünetei elsősorban a nőket érintik. A női nemi jelleget kialakító női hormon, az ösztrogén hatására a bőraljában lévő zsírszövetben fokozódik a zsírsejtek lerakódása.

A cellulit fő tömegét a bőr kötőszöveti rétegében felhalmozódott és lerakódott salakanyagok képezik, melyek a környező szövetekből további nagy mennyiségű vizet vonnak magukhoz. Ez a felgyülemlett anyag ödémát okoz, és a megduzzadt csomók bőr felületét narancshéjszerűen egyenetlenné teszik. A megnagyobbodott csomók emellett nyomást gyakorolnak a vér- és nyirokerekre is, ezért romlik a keringés, és az anyagcsere is lassul. A cellulites bőr emiatt általában tapintásra is hidegebb.


A cellulit külsőleges kezelése során nagy hangsúlyt kell fektetni az olyan módszerekre, melyeknek anyagcsere és keringésfokozó, salakanyagokat elszállító hatása van."

2012. dec. 12. 12:36

Relax and Tone masszírozó.

Nagyon ütős :D

Jól masszíroz, mert vibrál + golyók masszíroznak + fel-le irányba is mozog (többi masszírozós készülék nem)

Lehet állítani rajta a fokozatokat. Ha a legerősebbre rakod, és azzal masszírozod a feneked és a combod .... Csak kitartás kérdése + alá egy krém.

2012. dec. 12. 12:11
Szerintem a jó masszázs sokkal többet használ mint bármi más. Nem kell drága kence sem, legalábbis az én tapasztalatom az, hogy teljesen mindegy, hogy milyen krémet kenek egy durva masszirozó alá, csak az a lényeg, hogy masszirozzam.
5. baboca94 (válaszként erre: 3. - Skuolfii)
2012. dec. 12. 12:00
Köszi, am van Leg Magic-em :)
2012. dec. 12. 11:59
a anrancsbőrt legjobban étkezéssel lehet eltüntetni. Mivel a méreganyagok rostok közé lerakódása miatt alakul ki. Persze hajlam kérdése is. Teljesen eltüntetni nem lehet, de ha el is tünik a szigorú diétától és testmozgástól akkor is amint alább hagysz vele azonnal elő jön megint. :( Nagoyn jók a midnneféle kezelések is rá de sajnos azok is csak addig ameddik jársz gyakran rájuk ha abba ahgyod újra vissza jön.
2012. dec. 12. 11:56
A narancsbőr nem háj, mozgással semmit nem változtatsz rajta. A méregtelenítés segíthet, a tekercselés, szűztea krém, paprikakrém szintén, a fólia alá. Masszázs, vibrálós masszírozó használata, köpölyözés. Ezek használnak. A leg magic formásítja a lábat, de szerintem sima mezei alakformáló tornával olcsóbban megúszod, és hamarabb látszik a hosszabban tartó eredmény.
2012. dec. 12. 11:53
Igazából arról van szó hogy eléggé narancsbőrös a combom és a fenekem. 58 kg vagyok, ez álom számomra mivel mindig is vékony voltam, nem akarok fogyni, inkább izmosodni. De a hirtelen hízástól narancsbőröm lett :( Valakinek tapasztalat? Mennyi idő után látszott az eredmény? Ja és mennyit edzett?
2012. dec. 12. 11:51
Leg Magic-el eltűnhet a narancsbőröm?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook