Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lefújta az esküvőt, mert meghíztam fórum

Lefújta az esküvőt, mert meghíztam (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
496. f3000dc5ef (válaszként erre: 495. - B4c1ab2cbf)
2012. aug. 8. 13:00
Nekem nagyon gyanús, hogy lehet itt már egészségügyi gond is, és nem csak a fejében....ilyen gyorsan ennyit hízni, szinte képtelenség....akkor is ha egész nap édességet eszik.....pajzsmirigy gondok, vagy nem is tudom, de valami biztos van....pár hónap alatt harminc kilót hízni...nagyon sok....másra évek alatt jön fel ennyi kiló....
2012. aug. 8. 12:48

Csak azért is? Daccból? Hát meglett az eredménye :S Ő figyelmeztette, hogy ez nem tetszik neki, szólt neki!

Nem láttam a régi képeit, írták hogy milyen szép és csinos volt!

Nem volt rossz a szekrény mélyére süllyeszteni a szép ruháit? Helyette most járhatja az XXL boltokba! Hogy lehet így boldog? Nem fér a fejembe... :(

494. 2a69f78972 (válaszként erre: 491. - B4c1ab2cbf)
2012. aug. 8. 12:36

Ráadásul, az előző fórumában, (amit töröltek), még azt is közölte, hogy, csak AZÉRT SEM fog fogyózni, mert a pasi azt szeretné, és ő erőszakosan ragaszkodik ahhoz, hogy a jövőben is ő hozza döntéseket. Mivel a bevezetéstől függnek dolgok, ő így vezeti be, hogy a pasinak kuss, mert ha most kívánsága szerint cselekszik, mi lesz később?


...ÉS EZT TÖBB HÜLYE LIBA HELYESELTE, USZÍTOTTA (Jól teszed ! Ne hagyd ! stb.)...hiszen a kibicnek semmi sem drága !


Bár tökmindegy, mert RENGETEGEN tanácsoltunk mást és ő mégis ment a saját feje után, ellenségnek tekintve azokat, akik nem voltak vele egy véleményen.

Ilyenkor nem értem, minek indít valaki fórumot ?

2012. aug. 8. 12:33

Ne haragudj kedves fórumindító ha túl erősen fogalmaztam...

Még egy kérdés: Kinek csinosítjuk magunkat minden nap, veszünk olyan ruhát ami neki is tetszik, ha nem a párunknak? Persze fontos az hogy magunknak is, de megütötte a fülem, vagyis a szemem :) hogy írtad ez elején, hogy nem érdekel az ő véleménye, az a fontos hogy saját magadnak tetszél... ez milyen hozzáálás?


Írtad azt is hogy a pasid mondta hogy nem szereti a vékony nőket, azt szereti akin van mit fogni! Könyörgöm, minden pasi ezt mondja...

Nagyon átestél a ló túloldalára, nem is tudom mit kívánjak!

Hogy remélem sikerül lefogynod? De azt írtad hogy te így boldog vagy...

Vagy tartsd meg a súlyod? az sem jó, hiszen ki vagy borulva hogy így nem vesz el a pasid feleségül...


Kívánom azt hogy ennél nagyobb ne légy... :(

2012. aug. 8. 12:13
az elején a férj helyett férfit akartam írni :)
2012. aug. 8. 12:12

Sziasztok!


Végig olvastam az elejétől a fórumot, csak fogtam a fejem... 107 kiló, jesszusom! "Ha szerelmes lenne a férj, elfogadna amilyen vagy"-hagyjuk már ezt... ez a mondás igaz lenne, de nem ekkora súlynál! 50 kilósan ismerte meg, őszintén megmondta már kb 80 kilónál (ez csak körülbelüli érték, már kicsit elvesztem a kilók között) :D , hogy ez NEM tetszik neki! Őszinte volt, nem kertelt a pasi (ami nagyon ritka manapság). Fontos hogy őszintén megmondjuk a véleményünket a kapcsolatban! Ennek ellenére csak evett tovább! Könyörgöm, akaraterő... nem tudnék ennyit enni azok után, ha tudnám hogy a pasimnak már nem tetszem...


Amúgy kíváncsi lennék hogy ekkorra súllyal milyen a szex így? Mert igenis valljuk be őszintén, ez fontos része a kapcsolatnak... Mielőtt támadnának a "ducibbak", más az ha 100 kilósan ismersz meg valakit, vagy rövid időn belülsz nősz meg ekkorára...

490. 2a69f78972 (válaszként erre: 487. - 2caf8744b6)
2012. aug. 8. 11:29

Drága "lonci1" !


Olvassatok már vissza !!! Megérné !!!:):):)

489. f3000dc5ef (válaszként erre: 488. - Orsibigyu)
2012. aug. 8. 09:06
XD
488. orsibigyu (válaszként erre: 487. - 2caf8744b6)
2012. aug. 7. 18:47
Na megegy felrevezetett ! Ugye milyen sajnalatramelto ez a Zora:-D meg vegul o is elhiszi:-D
2012. aug. 7. 11:29

ha az esküvöt ez miatt fujta le??????

Nem nem!!! Ha szeret észre sem veszi, hogy kicsit híztál, mert annyira szeret.

Ott más a hiba, vagy más valaki van a képben, valószinű egy egy szál belü aki nagyon jól tud riszálni.

Indoknak meg jó azt mondani kövér vagy még talán lelkiismeret furdalást is okoz neked.

Ez nem indok!!!! Ő nem szeret téged!!!

De tudod mit meg sem érdemel, és hidd el jobb most mint később.

Vigyázz magadra és ne hagyd, hogy a külsöd után itéljenek nem könnyü ez de ha sikerül boldogabb leszel mint bármelyik karcsu csuda nő.

486. f3000dc5ef (válaszként erre: 475. - 173c31dcdf)
2012. aug. 2. 12:43
Látod, hogy más volt a helyzet nálatok?
485. Kukacc (válaszként erre: 484. - 173c31dcdf)
2012. aug. 1. 14:52

Szia :)

Abszolút ugyanúgy gondolom, mint Te.

Nem hiszem, hogy az ilyen felfogású hölgynek egy férfi Társként, Partnerként kellene. Sokkal inkább "kiegészítésként". Sajnos.

És nem hiszem, hogy a fórumindító bármit hozzáadott, beletett volna ebbe a kapcsolatba, vagy akár próbált volna magán változtatni... Sajnos.

484. 173c31dcdf (válaszként erre: 477. - Kukacc)
2012. aug. 1. 12:53

Most,hogy sok hozzászólást végig olvastam

én is átértékelem a véleményem és egytértek

veled.Ez távol áll a szerelemtől,leginkább egóizmus,elsősorban én és csak én aztán panaszkodom egy kicsit.Ha eléggé sajnálnak ,méginkább én.Az ilyen ne akarjon férjhez menni,mert hamar kiderűl a valódi énje és rövid úton megszabadulnak tőle,de az ilyen képes arra is hogy abban is a saját igazát képes belelátni.

2012. aug. 1. 07:44

Én biztos vagyok benne, hogy Zóra beteg.


Március óta 20 kg? Az 4 hónap! Ez nem egészséges és enni sem lehet ennyit. És kitudja mikorra érte el azt a 107 kg-ot.



ZÓRA, menj orvoshoz!!!!!!

Gyönyörű voltál 54 kg-san, miért nem akarsz újra olyan lenni? Mi történt akkor, amikor úgy néztél ki? Miért takarozol egy kövér nővel?

Molesztáltak? És így érzed magad biztonságba?

Valami biztos, hogy történt...

482. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - Zóra_)
2012. júl. 31. 19:43

Márppedig igaza van.Olyat szeret,amilyet megismert! Te akkor is hozzámennél,ha közben alkoholista lenne?

Akaraterő...

2012. júl. 31. 18:01
Na ezt olvasnom kell. Ezt én is meg kaptam. Fogyjak le.
480. pandoracic (válaszként erre: 472. - Orsibigyu)
2012. júl. 31. 17:30
Kíváncsi vagyok,mi lesz a vége.Remélem ír majd róla a fórumnyitó.Hogy sikerü le megállapodásra jutniuk.
479. syria (válaszként erre: 324. - Zóra_)
2012. júl. 31. 16:26

Itt nem másról van szó, hanem rólad!


Husika! (Vagy inkább: Zsíroska, vagy Hájaska?)


Még véletlenül se mondj le a kilóidról, ha te így érzed jól magad. Akkor se, ha kórusban írjuk, hogy a vesztedbe rohansz mindenféle módon!


Lehet, hogy az egód a kilóid arányában növekszik?

478. syria (válaszként erre: 209. - 04d410066e)
2012. júl. 31. 16:11

Szerintem kizárt. Menthetetlen.

Talán egy jó pszich...

Szándékosan nem fejeztem be. De lehet, hogy a két szakma tudására együtt lenne szüksége. :(

477. Kukacc (válaszként erre: 475. - 173c31dcdf)
2012. júl. 31. 14:59

Gyönyörű házasság lehetett a Tietek, ami keveseknek adatott meg!

De a Ti kapcsolatotokban egyetlen egy dolgon van a hangsúly, ami Zóráéknál nincs meg!

Mégpedig, hogy ti MINDKETTEN változtatok, MINDKETTEN lejjebb adtatok, ha a MÁSIK FÉLNEK úgy jobb volt.

Zóránál ez az, ami nincs meg. Abban a kapcsolatban, amelyben Zóra van, ott van Ő és kész. Hogy a férfi mit mond, nem lényeges. Nem számít. A férfi kérte, fogyjon 5 kilót, Ő inkább hízott. A férfi márciusban kérte, szedje össze magát a szeptemberi esküvőre, ő csak úgy lazán magára kapott hamargyorsan még 20 kilót.

Akkor ebben a kapcsolatban hol van a "MI" ?

Ti mindketten változtatok, csiszolódtatok, illetve elfogadtátok egymást. Náluk ellenben Zóra csak saját magával foglalkozik, le se sz*rta, amit a férje kért, amit szeretett volna, sőt, semmibe vette a férfi kérését. Akkor itt nem párkapcsolatról, hanem önzőségről, a saját maga érdekeiről beszélgethetünk, de nem párkapcsolatról.

2012. júl. 31. 14:39
En 2szer szultem. 10 kilot hiztam mind2 gyermekemmel 70 kilom helyett 80 voltam.Nalam ez nem sok erdemes megnezni a kepeket. Szerintem em vagyok duci mami. De mind2 utan sokat valtozott a testem. Soha nem leszek a regi. Zora sokmindent megbeszelhet tisztazhat a fiuval, le is fogyhat, de a bore soha nem lesz olyan feszes, a cicije sem. Az enyem sem, de a ferjem azt mondja, ne aggodj 2 4,5 kilos gyonyoru fiucskaval ajandekoztal meg. Mikor a csikos pocidra nezek ez jut eszembe es dragak lesznek a csikocskak.
475. 173c31dcdf (válaszként erre: 465. - F3000dc5ef)
2012. júl. 31. 14:32

Valóban változott,igaz,de mindketten változtunk

összecsiszolódtunk.Két gyermeket felneveltünk

és toleráltuk egymás hibáját olykor ostobaságát

Mindketten lejjebb adtuk ha a másiknak úgy volt jobb,vagy a gyerekek érdeke úgy kivánta.Egy

bizonyos idő után olyannak fogadtuk el ugy szerettük egymást amilyen(fentartás nélkül)

474. Kukacc
2012. júl. 31. 14:14

Én nem értem, hogyan lehet azzal takarózni, hogy nem önszántából hízott és hogy csak 5 kilót akart HÍZNI, miközben a vőlegénye éppen FOGYÁSRA szerette volna sarkallni! Ki érti ezt?

Aláírom, hogy vannak napok, mikor az ember "elszáll" a kajával, de a rengeteg fánk, csoki, forró csoki és társai azért amúgy is egészségtelen ételek hosszútávon, nem csak hízni lehet tőlük...


A husis nőkkel nincs baj, akik cicisek-farosak, még lehetnek vonzóak, de aki a duplájára hízik, az 100% tutifix, hogy nem csak husis, hanem zsíros, kövér is.

Én nem akarok senkit bántani, jogom sincsen hozzá, csak nem értem, hogyhogy nem zavarja, hogy egy egész embernyi súlytöbblete van? Én az én 6 kilómtól rosszul vagyok, pedig ha azt a 6 kilót sikerül leadnom sem leszek vékony, inkább husis :)


Másik: terhesség alatt 26 kiló "szaladt fel" rám és emlékszem, mennyit ZABÁLTAM ahhoz, hogy ennyi kiló rámszaladjon.


Azt pedig a fórumindító se felejtse el, hogy ha majd egyszercsak szülni akar, stb. , akkor nem biztos, hogy előnyös lesz ez a felesleg, sőt.


Emellett azért egy ekkora súlyfelesleggel eléggé izzadékony lehet nyáron, a narancsbőrről, stb. nem is beszélve. Nekem nincs ehhez közöm, de a kövérség nem csak összképében nem szép esztétikailag, hanem társul mellé a narancsbőr, a Be-kipállás, izzadékonyság, szuszogás, lihegés, stb. És azért ez nem túl nőies....

473. Eliana.
2012. júl. 31. 13:32

Bele-bele olvasgattam a hozzászólásokba és teljesen megértem a vőlegényedet ha nem akar így elvenni téged.Nekem sem tetszene túlságosan ha a párom hirtelen 57 kilóból (ami a magasságához ugyan nagyon kevés)önszántából 114 kilóra váltana..


Amikor híztam 5 kilót (50-ről 55-re) baromi rosszul éreztem magam, belegondoltam, hogy mi lesz később ha már az elején elkezdtem hízni.. Alapból hízékony alkattal. Ha nem figyelek pár hét alatt szinte bármennyi felszaladhat rám, ezért igyekszem figyelni. :)


Ha bármennyire is fontos neked a párod, üljetek le megbeszélni ezt az egészet. Próbáljatok rájönni miért kellett neked ennyit híznod, hogy boldog legyél, egy őszinte mély beszélgetés sokat segít..

Ne hízz tovább. Próbálj meg változtatni. Ha valóban nem szeretsz nagyon vékony lenni, hanem egy KICSIT husibb legyél olyan, biztos értékelni fogja, hogy megteszed ezt a kapcsolatotokért. Az én párom pl nagyon sokat segített nekem, eljárt velem futni, biztatott amikor épp mérgesen haza akartam sétálni. Sőt még a Rubint Réka DVDket is szívesen megcsinálja velem :DD


De ha ez a dolog fontosabb a párodnál, akkor gondolkozz el. Keress magadnak olyan férfit aki a kövér nőket szereti. De akkor számolnod kell a jövőben pár betegséggel, ha a hízást direkt folytatod..

472. orsibigyu (válaszként erre: 458. - Pandoracic)
2012. júl. 31. 12:45

Te, ide jon Zora sirankozni marciusban, hogy a parja, hogy megsertette, mert o mutogatta neki almai ruhajat ami 45 kilos nokre volt szabva a fiu meg megjegyezte, hogy szep a ruha, es ha fogyna 5 kilot jol is allna neki. Halalra sertodott a csaj es varta, hogy azt mondjuk micsoda szemet alak. Es kitalalta, o azert sem fogy sot hizik, akkor kb 80 kg volt. Most azt mondja ot nem erdekli annak a velemenye akivel egy eletet leelni keszult, mert a lenyeg, hogy o Zora boldog legyen.

Nem kell itelkezni. Nem vagyok az az angolosan tavozos fajta. Nezd meg a hsz-aimat, hogy nekem is van egy 130 kilos ferjem, aki mellett kiallok, es akit mindenben tamogatok. Nem akar fogyni, mert ejjel nappal dolgozik a csaladjaert es legkisebb gondja a fogyas, mikor van 2 gyermeke egy felepitendo haza, egy 7 alkalmazottat dolgoztato cegje ahol a termelesen kivul minden feladat ra harul. De legalabb nem akar hizni sem. Plusz, Isten hazaban fogadtam orok huseget neki, ehhez tartom magam. De ez a pasi meg idejeben felismerte, hogy nem ilyen anyat szan a gyermekeinek. Vagy lehet csak utolso megoldaskent valasztotta ezt, mert latta,hogyha elfogadja igy, a csaj halalraeszi magat, mig ha elhagyja lehet eszhez ter es nem fullad bele a kajaba.

471. 9ec59d8582 (válaszként erre: 470. - Spinneli)
2012. júl. 31. 12:39
Nem bizony :)
470. spinneli (válaszként erre: 468. - 9ec59d8582)
2012. júl. 31. 12:37

Ha jól emlékszem, nem is volt az annyira burkolt.

:)

469. 9ec59d8582 (válaszként erre: 468. - 9ec59d8582)
2012. júl. 31. 12:27
A megbeszélés nem egyenlő a kegyes hazugságok kimondásával.
468. 9ec59d8582 (válaszként erre: 467. - Pici Manócska)
2012. júl. 31. 12:27
Burkoltan azért kimondta, hogy nem tetszik neki. Nálunk is ez történt, most már nyugodt szívvel húzza a száját a 80 kilósokra is nemhogy a 100ra.
467. Pici Manócska (válaszként erre: 460. - 9ec59d8582)
2012. júl. 31. 12:25

a normális harmonikus kapcsolatba mindent meg lehet beszélni szerintem...

Én mikor meghíztam, kérdeztem párom, hogy nem-e zavarja, ő azt mondta nem, mert így is szép vagyok,

de megkérdeztem azt is tőle mi lenne ha megpróbálkoznék 15kiló leadásával, azt se ellenezte.

Mindig azt mondta, és mondja is, legyek olyan amilyen én szeretnék de az egészségemre figyeljek...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook