Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Férjhez mentem - meghíztam fórum

Férjhez mentem - meghíztam (beszélgetős fórum)


1 2 3
71. Bözsi néni (válaszként erre: 69. - 654268ce3d)
2019. ápr. 20. 21:06
Akkor te nem is szeretnél gyereket, csak a férjed? Megszülöd neki, odaadod és kész?
70. Piroska52 (válaszként erre: 69. - 654268ce3d)
2019. ápr. 20. 19:23
szegény gyerek,
2019. ápr. 20. 18:29
én csak 6-7 kilót híztam mióta házas vagyok, jó sokat súlyzóztam, hogy feneket is növesszek a férjem kedvéért. Most is rengeteg vitamint szedek, hogy egészséges babát tudjak szülni a férjemnek.
2013. nov. 19. 09:31
Nálam 33 kiló a különbség, de nem gondolom, hogy a házasság lenne az oka. Leszoktam a cigiről, szültem egy gyereket. Inkább ez.
67. Zselka (válaszként erre: 66. - Michelle.r)
2012. febr. 6. 18:17
én nem is koplalni akarok, mert azt úgyse bírnám. nem erről van szó. fogyni szeretnék, mert azért van most rossz alakom, mert meghíztam. azt akarom leadni.
66. michelle.r (válaszként erre: 64. - Zselka)
2012. febr. 6. 18:10

Tudod az a baj ezekkel a vackokkal, hogy nem a táplálkozási szokásaidat változtatod meg. Ergo, amint abbahagyod, tuti visszajön minden.


És neked tényleg nem fogyókúra kéne, csak ésszel visszafogott ch fogyasztás, cukor, fehér liszt kiiktatva, némi edzés és szuper alakod lenne.


Mert ha csak nem eszel ezektől az éhséget elvevő vackoktól, távozik a víz, majd elkezd az izom csoffadni, de nem a zsír ég el.

65. Pici Manócska (válaszként erre: 64. - Zselka)
2012. febr. 6. 18:05

te tudod....

de bogyók nélkül is lehet fogyni, csak megfelő módszert kell találni..

64. Zselka (válaszként erre: 63. - Pici Manócska)
2012. febr. 6. 18:04
már megvettem, sok jót olvastam/hallottam róla és nagyon le akarok fogyni, úgyhogy veszíteni valóm nincs.
63. Pici Manócska (válaszként erre: 62. - Zselka)
2012. febr. 6. 18:02
én nem adnák annyi pénzt érte...(de sok sikert hozzá)
62. Zselka (válaszként erre: 61. - Pici Manócska)
2012. febr. 6. 17:57
egy próbát megér
61. Pici Manócska (válaszként erre: 57. - Zselka)
2012. febr. 6. 17:53
ilyen csodaszerekben kár hinni... :(
60. Pici Manócska (válaszként erre: 59. - Vircsa)
2012. febr. 6. 17:52
pedig le akar 15kg-t....
59. Vircsa (válaszként erre: 58. - Zselka)
2012. febr. 6. 13:54
Ne haragudj, de te hova akarsz fogyni? Vékony vagy és csinos, egy pici husi meg mindenkire kell.:) Eszedbe ne jusson tizenakárhány kilót fogyni!!!
58. Zselka
2012. febr. 6. 11:57
Basszus, egyre csak nő a hátsóm, nem hiszem el. Lement 2 és fél kiló, amiből visszajött másfél, és most már ott tartok, hogy 3at híztam vissza. Allit még nem kezdtem el szedni csak megvettem, vaciláltam, hogy szedjem e, de ebből már biztos az lesz...
57. Zselka (válaszként erre: 56. - Timycat)
2012. jan. 30. 21:25

Fogyást kicsit elősegítő bogyó. Bioboltokban van gyógyszertárban lehet kapni, meglehetősen borsos áron.


Megfogadom.:)

56. timycat (válaszként erre: 55. - Zselka)
2012. jan. 30. 21:24

Alli? Az mi?


Csak így tovább! (A szénhidrátot azért ne száműzd teljesen, az agynak is kell táplálék)

55. Zselka
2012. jan. 30. 21:21
Megvettem az Allit, ma Zumba is volt, kaja is jól ment, sok zöldség és gyümi. Innentől már senki nem állíthat meg!:))
54. Pici Manócska (válaszként erre: 52. - Michelle.r)
2012. jan. 30. 15:52

nem én a túlzott alakvigyázást tartottam és tartom is nevetségesnek...

mikor 50kg-ok sírnak, hogy kövérek...

mert nem veszik észre magukon, hogy tanulságosan lefogytak...


és nem szeretnék ezen vitázni bocsánatot kértem aki elfogadta annak köszönöm, aki nem akkor így jártam...

2012. jan. 30. 14:02

Visszatérve az alapkérdéshez, szerintem nem egyenes következménye a házasságnak /összeköltözésnek/ az elhízás.

Viszont, egy jó feleség, háziasszony szeretne minél finomabb kajával kedveskedni az urának, és nem biztos, hogy az egyben a legegészségesebb is. És ha már apa eszik, anya is. :)


Az pedig, hogy "a férjem azt mondja, hogy neki így is tetszem", nem biztos, hogy mindig igaz is. Melyik férfi az, aki felvállalja, és belemondja a felesége szemébe, hogy meghíztál, kövér vagy, fogyj le stb. Micsoda sértődés lenne. (Nekem sem esett volna anno jól)

Mikor kövérebb voltam, nekem is azt mondta a férjem, hogy így is szeret. Viszont most - 15 kilóval kevesebb lévén - így is szeret, és ha választani lehetne a kettő közül, az utóbbit választaná (utólagos bevallása szerint).


Arról nem is beszélve, hogy a nő is jobban "nőnek" érzi magát, ha csinos(abb). Ja, és így a férj sem érzi magát annyira biztonságban, mert bármikor szemet vethet más is a csini feleségére :)


Remélem nem zagyváltam túl sok baromságot össze, bocs érte :)

52. michelle.r (válaszként erre: 50. - Pici Manócska)
2012. jan. 30. 12:16

Nahát. Amíg te nem érezted magad érintve, addig nevetséges, hogy mások vigyáznak az alakjukra, törekednek az egészséges életre.


Most, hogy az orvos szólt, hogy fogyni kéne, már nem is olyan nevetséges?


Minden bántás nélkül, remélem érted a tanulságot?

51. Pici Manócska (válaszként erre: 43. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 29. 20:26

nem sikítok érte amúgy is itt van...

nem írom le még egyszer mi történt de tőled is elnézést...

50. Pici Manócska (válaszként erre: 43. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 29. 20:23

már leírtam egy hozászolásba mi történt meg már egy személynek is...

és most nyíltan elnézést kérek...


próbáltam elhitetni magammal hogy minden rendben de történt azóta egy két dolog...ami sajna meghozta a döntést...le kell adnom 15kg....

nekiálltam már egy hete...


és bocsánat mindenkitől

49. Zselka (válaszként erre: 48. - Timycat)
2012. jan. 29. 20:03

Nagyon egyetértek ezzel.:)


Köszi, aranyos vagy, de én mindenképpen szeretnék ennyit. Ennyit híztam, ennyit is szeretnék leadni. Akarom az 55 kilómat! :D:D Én szerettem amilyen voltam, vékony, és úgy éreztem jól magam.

48. timycat (válaszként erre: 45. - Zselka)
2012. jan. 29. 19:57

Az embernek csak maga miatt érdemes fogyózni; csak úgy fog menni és nem fogja szenvedésként megélni.


Rákuksiztam a fotóidra :) amennyit láttam belőle, szerintem ne akarj 15 kilót fogyni, ennél kevesebb is bőven elég. A pasik szeretik a kerek formákat fenékben, ciciben és egy szigorú fogyókúra először a ciciket "támadja" (a cudar). Egy pici kaja visszafogással és kardio edzéssel, valamint hasra célzott erősítéssel jól formába hozhatod magad. A lényeg, hogy ne legyen drasztikus a módszer

47. szurkekiseger (válaszként erre: 45. - Zselka)
2012. jan. 29. 19:55

Nem a párom miatt szeretnék fogyni.

Ő nem szekál inkább segít. Szól, hogy ne egyek annyit mint ő, mert férfi létére ő sokat eszik, ha ugyanazt a mennyiséget felfalom mint ő akkor kipukkadok.

Mindig túleszem magam, mert egész nap meló meg rohanás közben nem eszem semmit estére meg korgó gyomorral esek haza , akkor vannak a nagy közös zabálások. Amióta "beültem" az első munkahelyemre és ülök öt éve azóta ez a menetrend 8 óra ülés + otthon 4 óra ülés a saját gépem előtt , esti nagy zabálás és 8 óra alvás... plusz 17 kg .

46. badonyimariaeva (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. jan. 29. 19:49

Ez jóóó...és milyen igaz!

Van benne valami!

45. Zselka (válaszként erre: 44. - Szurkekiseger)
2012. jan. 29. 19:46
Szia! Én nem tudom eldönteni néha,hogy piszkál e valójában vagy nem, mert azt mondja, hogy szereti, hogy most vannak rajtam kerekebb formák, néha viszont meg beszól, hogy "milyen szép szerelempocakot növesztettél", ez pedig nem esik jól. Én valójában magam miatt akarok visszafogyni, mert zavar a súlyom, szerintem te is azt döntsd el, hogy neked jó e így, te tudod e szeretni így magadat vagy sem.
2012. jan. 29. 19:44

sziasztok,

én is elhíztam, amint egy nyugodt kapcsolatba kerültem. Ő nem cikizett a túlsúlyom miatt (mivel nem is volt, de az előző párom folyton szekált pedig nem is volt rá oka...).

azóta elhanyagoltam magam, érezvén hogy a párom szeret elfogad és nem noszogat és most megtudtam milyen az igazi túlsúly...

Mi együtt küzdünk de az én akaraterőm a gyenge pont, túl akarok lendülni ezen az akadályon hiszen vannak ennél bonyolultabb dolgok is mégsem tudom ezt 3 éve leküzdeni.

43. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 42. - Timycat)
2012. jan. 29. 19:42

Te is megkaptad ezt?Én is!Kart karba öltve magyarázták nekem a halacskával,hogy milyen gáz,hogy nem fogadom el magam és ciki,hogy próbálok nem zabálni,hanem egészségesen élni!!Napokat szentelt nekem manóka!Most meg mi történt????


Jaj manó,most sikíts a haladért!!!

42. timycat (válaszként erre: 33. - Pici Manócska)
2012. jan. 29. 19:34

2 héttel ezelőtt még teljesen másként nyilatkoztál (konkrétan kicikiztél mindenkit aki figyel a súlyára), sőt az ebihaladdal hormonzavarosnak tituláltatok pusztán azért, mert egészségesen étkezem, sportolok, valamint 12 év párkapcsolat és egy gyerek után sem híztam el


érdekes Pál-fordulás

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook