Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lapacho tea tényleg jó? fórum

Lapacho tea tényleg jó? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 2. 11:04

Igen, nálunk taheebo néven kapható. Az egész család issza kúraszerűen,lányom jobban szereti,mint a kamillateát:)

És ha igaz,mi mindenre jó!

6. Havran (válaszként erre: 5. - Jéghegy)
2010. nov. 2. 10:24

Szia!

Én ismerem,és néha iszom iszom.Apukám is itta egy természetgyógyász ajánlotta.Apu sajnos rákos volt,és ő azért ajánlotta neki.

2010. nov. 2. 10:05
Lapacho tea! Ismered?
4. genlips (válaszként erre: 3. - Dominojoci)
2009. nov. 18. 10:08

szia, küldöm mindjárt a privit

a fémkivezetés miatt kezdtem el inni candida-kúra alatt.

de pl. párom külföldre költözött és ezt a teát küldtem vele, mert annyi mindenre jó, közte immunerősítésre is.

ő ilyen szempontból finnyás és meglepően jó íze van! de ha töményen csinálod (én úgy szoktam), akkor már érzed rajta a fa ízét, próbáld ki, nekem az is tetszik. ha neked nem tetszik, természetesen készítheted az eredeti javasolt adaggal és van vaníliás íze, ami kissé füstös. de tényleg, párom issza (nem mindent fogad ám el az új ízekből). ki kell próbálni, de biztos nem fogod azt mondani rá, hogy milyen rossz ;)

3. Dominojoci (válaszként erre: 2. - Genlips)
2009. nov. 17. 16:57
ha megtennéd,megköszönöm,tényleg vaníliás íze van,vagy ezt csak úgy mondják?te miért kezdted el inni,ha megkérdezhetem?
2009. nov. 17. 16:36

szia!

én ittam mostanában, sőt a héten akarok újra venni!

most ittam először, ezért még nem volt nagyon időm tesztelni, de finom, végre valami, amit nem szájhúzással eszem iszom :)

van egy oldal, ahol nagyon részletesen írnak róla.

elküldjem priviben?

2009. nov. 17. 16:28
sziasztok,én szeretném megkérdezni hogy valaki ivott-e már kúraszerűen Lapacho-teát,és hogy mire volt jó neki,vagy hogy erősödött-e az immunrendszere a fertőzésekkel szemben.Szeretném kipróbálni nem tudom érdemes-e?Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook