Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lányom lelkibeteg lett az iskolától, vagy a tanárnőjétől. Mit tegyek? Szüksége van pszichológusra? fórum

Lányom lelkibeteg lett az iskolától, vagy a tanárnőjétől. Mit tegyek? Szüksége van pszichológusra? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. k.tünde78 (válaszként erre: 5. - Andrea anya)
2009. febr. 12. 09:31
Elsősorban mindenképp a tanrnénivel kell beszélned.Jelezd neki,hogy érzékeny időszakában van a gyerek,sírva indul a suliba.Kérd meg,hogy kicsit próbáljon elnézőbb-gyengédebb lenni vele,hisz mindkettőtök célja,hogy nyogodtan szeretettel járjon a suliba.
2009. febr. 12. 09:27
Most első osztályos a pici??
6. Andrea anya (válaszként erre: 4. - Kiszta:))
2009. febr. 12. 09:24
Köszike.
5. Andrea anya (válaszként erre: 2. - Moncsi720404)
2009. febr. 12. 09:23
Sziasztok.a lányom minden reggel sír és azt is elárulta hogy a tanárnője egy kicsit szigorú vele.egyébként 8éves lesz az idén.és kb.egy hónapja megy ez,és kezdek félni egy kicsit.
2009. febr. 12. 09:23

Szia Kedves Andrea! Nem ismerem a körülményeket, de mikor ezt a kérdést megláttam, rögtön ezt a választ adtam magamban:

Egy gyereknek, akinek van/nak szerető szülei, nincs szüksége egy idegenre, aki úgy kezeli őt, mint "egyet a sok közül". Énis jártam agyturkászhoz, de hidd el, rájöttünk a szüleimmel, hogy jobb, ha nekik beszélek, otthon, szeretetben, teljes bizalommal...


Minden jót nektek!

2009. febr. 12. 09:19
Mit tapasztalsz kislányodon?
2009. febr. 12. 09:18
Szia! Mennyi idős a lányod és miben nyilvánul ez meg?
2009. febr. 12. 09:16
Sziasztok!Lányom lelkibeteg lett az iskolától, vagy a tanárnőjétől.Mit tegyek?segítsetek.szüksége van pszihológusra?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook