Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lányom hányás közben majdnem elájult, ilyenkor mit lehet tenni? fórum

Lányom hányás közben majdnem elájult, ilyenkor mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 5. 16:45

szerintem is orvos ..

kicsi még!!

8. ipi (válaszként erre: 6. - Ekka)
2009. jún. 5. 15:56

Azt hiszem félre értettem valamit, most, hogy a válaszodat olvastam: Én úgy gondoltam, hogy attól lett rosszul a hányás közben, hogy elgyengült, vagy annyira megterhelte fizikailag, hogy kevesebb oxigént kapott. Te úgy érted, hogy az undor váltja ki, amit lát?

Akkor ezt a kérdezőtől kell megtudnunk mi is történt pontosan!

7. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2009. jún. 5. 12:02

Ja, értem! Szegényke! :((((


Velem annyi volt kiskoromban, hogy nagyon elkapott az influenza és az orvosi rendelőben hányás közben estem össze. De az ugye más volt...

6. Ekka (válaszként erre: 5. - Ipi)
2009. jún. 5. 11:49
Az én lányom is rosszul van mindentől.. pl. a levágott hajától, a kakijától a biliben, és a hányásától is.. az első kettőtől nem ájult el vagy ilyenek,(:D) csupán kétségbeesik és kiabálja, hogy: haj, haj v. kaki, kaki.. Hányásnál nekünk is voltak majdnem ájulások, de lehet, hogy csak azért rogyott össze, mert ugye mi felnőttek sem állva, magunkat kihúzva hányunk.. Én pl. hiába akartam megtámasztani a fejét, szegénykém nem tudta, hogy mit akarok vele. Így jobb híjján felkaptam, ettől megnyugodott, bár tény, hogy minden úszott a hányásban...:((((((( (lényeg, elterelni a figyelmét-- tudom, hogy egy kicsit agyrém ez az ötlet, de én pl. elfordítottam, hogy ne lássa amit kihányt, így nem rémüldözött annyira..
5. ipi
2009. jún. 5. 11:41

Hát ez jó kérdés... SZegény kislányod biztosan érzékenyebb erre. Én is voltam felnőttként hasonló helyzetben, de az vírus volt.Szóval lényegtelen.

Talán próbáld meg elmagyarázni neki, hogy a hányás nem rossz dolog, bár nagyon kellemetlen, de ami nem belülre való, az alul vagy felül ki kell jöjjön és erősnek kell lennie, mert ilyenkor meg is fulladhat, ha összesik. Na bocs, hogy így írtam, de valami ügyeset biztosan ki tudsz találni. Ha valami orvosságra, vagy homeopátiásra gondolsz, nekem nincs ötletem. sztem ez tanulás kérdése, mert lehet ez a fóbiás tünetek közé tartozik inkább... az pedig a gondolkodás megváltoztatásán alapul, vagy mi. :)

4. Jéghegy (válaszként erre: 2. - 52d3e0b8a8)
2009. jún. 5. 11:34
Nem volt semmi különös... egy hajszál öklendeztette, majd hányatta meg..
2009. jún. 5. 11:34

Kislányom 2 éves, és annyira megijed amikor hány, hogy ettől majdnem elájul.. Pedig hányás közben igazán nem kellene...

Tapasztalt már más ehhez hasonlót?

2009. jún. 5. 11:33
Irány az orvos!!!!!
2009. jún. 5. 11:33
Lányom hányás közben majdnem elájult, ilyenkor mit lehet tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook