Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kislányom 5 éves, most megy először szülinapi zsúrra egy ovistársához. Mennyiért és milyen ajándékot szokás vinni ilyenkor? fórum

Kislányom 5 éves, most megy először szülinapi zsúrra egy ovistársához. Mennyiért és milyen ajándékot szokás vinni ilyenkor? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 6. 16:54
elég valami apróság..nekem mindig plussoket csokikat hoztak és én is azt vittem amikor ilyen korban voltam
2011. jan. 4. 22:25

kérdezd meg az ovistársát mit szeret otthon játszani csinálni az már irányadó lehet..

vagy kérdezd meg az anyukáját, hogy mi náluk a szokás ilyenkor...mit vihettek, mondjon minden félét hogy könnyebben tudj dönteni

vagy figyeld meg az oviban mivel játszik kérdezd meg erről a gyermeked is az rengeteget segíthet.


Én mindig elmondom, hogy a lényeg, hogy itt legyen az a legnagyobb ajándék, mert a kicsimnek ez volt a kérése.

5. misz
2011. jan. 4. 21:32

Mi is meg szoktuk kérdezni az ünnepelt anyukáját első körben. Aztán van, hogy egyeztetünk a meghívottak anyukái, hogy nehogy ugyanazt vegyük, és így már eléggé körvonalazott az ár is.


Nálunk népszerűek a könyvek, a kreatív dolgok (vasalós gyöngy, üvegmatrica készítő szett), vagy a legkisebb Lego. Árban olyan 1000-2000 Ft között szoktak lenni az ajándékok.

Az ünnepelt pedig jelképes ajándékkal köszöni meg, hogy eljöttek a barátok. Ez egy trombita, vagy figurás ceruza, ilyesmi.

2011. jan. 4. 17:14

Mikor meg nekem volt zsurom, akkor plussfigurakat, aprosagokat adtak\adtunk ajandekba. Nem maga az ajandek volt a fontos, hanem a buli. Gondolom ez most is igy van.

De azert kerdezd meg szerintem is az anyukat, ugy az igazi. Tudd meg, hogy miket szeret a gyerek, had oruljon az ajandeknak is.

2011. jan. 4. 16:43

Nagyban függ a többiektől.

Nálunk is 5 évesen kezdődtek a bulik, most 8 éveske és már nagyon elszálltak az ajándékok, de vissza is hozzák. Próbálj beszélni a többi meghívott anyukájával.

2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Brigy)
2011. jan. 4. 16:38
Kérdezd meg az ünnepelt anyukáját;)Ne az összegről, hanem hogy mit szeret;)Az már irányadó
2011. jan. 4. 16:33
Kislányom 5 éves most megy először szülinapi zsúrra egy ovistársához .Mennyiér és milyen ajándékot szokás .vinni ilyenkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook