Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok/nők barátsága. Ez barátság, több lehet barátságnál (de nem romantikus), vagy valójában romantikus kapcsolatban vannak? fórum

Lányok/nők barátsága. Ez barátság, több lehet barátságnál (de nem romantikus), vagy valójában romantikus kapcsolatban vannak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
40. Channa* (válaszként erre: 35. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 19. 23:18

Senki nem kérte, hogy kommentálj.


Tisztában vagyok azzal, hogy könnyen meglehet, hogy én megyek előbb, de ha csak a születési sorrendet nézzük, akkor nem.


Mindig van mibe belekötni, mindig lehet piszkálódni.


Miért nem a FI-vel beszélgetsz? A témához még semmit nem szóltál hozzá.

39. Utolsó betyár (válaszként erre: 39. - Enissa)
2023. szept. 19. 22:13

Azt hiszem egyértelműen leírtam, hogy mi nem tetszik. Most te voltál, aki belekötöttél. Ha ezt ő tette volna veled, akkor neki írom ezeket a sorokat, mert már olyan unalmasak vagytok, mint egy fekete-fehér, feliratos, szélesvásznú üzbég gyurmafilm.

Privátot pedig annak írok, akit érdemesnek találok arra.

38. Utolsó betyár (válaszként erre: 17. - Betsy78)
2023. szept. 19. 22:07

Anno, mikor ő volt gyerek, úgy gondolom a 70-es évek végén, 80-as évek elején, még igen furcsán néztek egy leszbikus, vagy egy homoszexuális párra. Elképzelhető, hogy volt olyan, aki még akkor jelentett ezt az iskolába, vagy a bizonyos munkahelyekre, mert ez abban az időben finoman fogalmazva sem volt természetes. ( Nekem most sem, de ez már az én magánügyem. Persze senkit nem jelentenék emiatt.)

De az is minimum füllent, aki, ha most lát ilyent, az nem nem skubizza meg jobban őket, mint egy heteroszexuális párt.

37. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 19. 22:05

Részemről el tudok képzelni felnőttek közt ilyen mély barátságot. Lehet, hogy az egyik egyke, nincs testvére és azt a közelséget a másikban találta meg?


Csak a testvéremmel jártam kézenfogva, ölelkezve kisiskolás koromig.

Ma is vannak barátnőim óvodás koromtól, de soha nem jártunk ölelkezve, kézenfogva.


Furcsa lehet ez, de ha ők azt mondják, hogy "csak" barátnők miért ne fogadhatnánk ezt el?

2023. szept. 19. 21:53
Úgy látom ezt a fórum sikerült a témájától eltéríteni. Gondolom az időjárás negatív hatása és az értő olvasás hiánya lehet az oka.
35. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 32. - Channa*)
2023. szept. 19. 21:38

"Igen, sokszor kézenfogva sétálgattunk, a mai napig megölelgetjük egymást"


Mindegy kusza mondat.


A férjedről meg nem logikázom, mert te sem tudod a tutit, ki megy és ki marad? Ehhez még példát sem kommentálok, mert nagyon gusztustalan.

34. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - 3066f49f9a)
2023. szept. 19. 21:29

El,és te?

Azt írta most is.

Írt a tiniről is de olvass vissza, most is.....

Jézusom, milyen gusztustalan már, hogy korábban halnak, mert????? Kőbe van vésve, időrendben megyünk el?

33. Channa* (válaszként erre: 28. - 3066f49f9a)
2023. szept. 19. 21:14
Igen, te teljesen jól olvastad!
32. Channa* (válaszként erre: 27. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 19. 21:13

"Igen, sokszor kézenfogva sétálgattunk"


Múlt idő! 2 db t betű!


Mivel barátnőről volt szó, így a férjemet nem említem.

És ha már logika.

11 évvel idősebb a férjem. Logikázd ki...

31. PöttyösPanka (válaszként erre: 22. - Channa*)
2023. szept. 19. 21:09
Te aztán sok emberrel vagy kézen fogós, ölelgetős kapcsolatban. Te ilyen tapizós típus vagy?
30. 3066f49f9a (válaszként erre: 29. - Utolsó betyár)
2023. szept. 19. 21:08
Én is ismertem ilyen lányokat. Most családanyák.
29. Utolsó betyár (válaszként erre: 28. - 3066f49f9a)
2023. szept. 19. 21:06

Nono! A mosónők halnak korán. :))


Annak idején volt nekem is pár olyan lány osztálytársam még a gimiben, akik kézenfogva jártak a suli folyosóján. Sőt, osztálykiránduláson a 4 ágyas szobákban úgy aludtak, hogy ketten egy ágyban. Most mindegyiküknek, családja és gyereke van, bár továbbra is jóban vannak, ha az információim jók.

28. 3066f49f9a (válaszként erre: 27. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 19. 21:02
Mindent elolvastál? Tinikorukban sétálgattak kézenfogva. A férje pedig sokkal idősebb, tudtommal. A férfiak korábban halnak. Feltételezem, hogy ezért nem vele tervezi. Remélem, nem bántom meg ezzel... Miért provokáljátok, miért forgatjátok ki minden szavát?
27. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. szept. 19. 20:54

"Igen, sokszor kézenfogva sétálgattunk"


Jót nevettem. Annyira életszerű, hogy Magyarországon, két ötvenes nő, kézen fogva sétál. Még talán szökdécseltek is.

'A jövőbeni terveink között szerepel az, hogy együtt megyünk idősek otthonába is:DDD"


Ez is tök cuki, nem a férjeddel tervezel az idősek otthonába vonulni, hanem a barátnőddel. Ühüm, logikus. :)

26. Betsy78 (válaszként erre: 25. - Channa*)
2023. szept. 19. 18:27
Itt csak te vagy az egész fórumon aki megbélyegez másokat :) Na én léptem, további szép álmokat.
25. Channa* (válaszként erre: 23. - Betsy78)
2023. szept. 19. 18:10

Ne is arra hegyezd ki, hogy leszbikus.

Nem ez a lényege, hanem az, hogy mivel valaki nem tud elképzelni egy ilyen barátságot, addig teljesen mást gondol bele az egészbe. Nincs joga ahhoz, hogy másokat figyeljen, és másokat megbélyegezzen.

24. Betsy78 (válaszként erre: 22. - Channa*)
2023. szept. 19. 17:57
És ezt gyakran álmodod? Kezd az az érzésem lenni, hogy ez a sok kebelbarátod/barátnőd csak a fantáziádban létezik. A szűklátókörűségeddel meg a vagdalkozós természeteddel nem férne össze...
23. Betsy78 (válaszként erre: 20. - Channa*)
2023. szept. 19. 17:50
Nem vagyok, de ÉN nem tartom őket semmivel kevesebbre magamnál. Az háborít fel hogy rosszindulatúnak neveztél, miközben a saját rosszindulatodat láttad bele az én kommentembe. Ha leszbikus lennék, minden további nélkül vállalnám, mégegyszer mondom nálam nem szitokszó. Amúgy az előbb írtad hogy ne foglalkozzon senki a másik hovatartozásával, ez rád nem vonatkozik? Vagy mi ez a nagy érdeklődés? :D
22. Channa* (válaszként erre: 9. - Betsy78)
2023. szept. 19. 17:49

"De megfordítom a kérdést, ha egy férfi és egy nő lenne ilyen közel egymáshoz, felmerülne a kérdés hogy csak barátok?"


Ja, erre nem válaszoltam, de írtam egy hozzászólásban, hogy van ilyen férfi barátom is, több is. Ráadásul ők a legjobb barátnőm barátai is.

Akivel szintén gyerekkorom óta vagyunk barátok és a mai napig azok vagyunk. A férjemet sem zavarja és az ő feleségüket sem, hogy ilyen a kapcsolatunk.

21. 3066f49f9a (válaszként erre: 9. - Betsy78)
2023. szept. 19. 17:43
Férfiakkal szóba sem állhatsz, mert rögtön elindul a pletyka...
20. Channa* (válaszként erre: 17. - Betsy78)
2023. szept. 19. 17:41

Nyugodtan kérd ki magadnak.

Leszbikus vagy? Elnézést!

Nem akartalak megbántani!

19. Channa* (válaszként erre: 16. - Channa*)
2023. szept. 19. 17:38
És még annyit ehhez, hogy tinik voltunk, amikor ezeket terjesztették rólunk. Az első munkahelyünkön hívta fel az egyik a főnökünket, ekkor még mindig csak 18 évesek voltunk.
18. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 19. 17:38
Szerintem az ritka hogy két nő csak barátként legyen ilyen kapcsolatban. Főleg ha nincs férfi az életükben. Lehetnek leszbikusok is, csak ezt titkolják. Nekem van ilyen "páros" ismerősöm. Másként viselkednek mint egy férfi-nő pár. Olyanok is akadnak, akik együtt férj nélkül mennek nyaralni. Ezek közt van olyan akiből kinézem hogy biszex. Semmi sem lehetetlen.
17. Betsy78 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2023. szept. 19. 17:37
Kikérem magamnak!!! Te vagy rosszindúlatú, mert ezek szerint te lenézed a leszbikusokat! Szerinted van bármi rossz abban ha 2 nő vonzódik egymáshoz, az én szavaimba ne merészeld ezt belelátni!!! Lehet magaddal kéne először kibékülni hogy ne láss mindenhol ellenséget.
16. Channa* (válaszként erre: 13. - Betsy78)
2023. szept. 19. 17:36
Nem, nem érint érzékenyen, bár nem volt kellemes, amikor a pötty agyúak, ezt terjesztették rólunk. Igaz, ezek után még szórakoztunk is velük, hogy legyen min csámcsogniuk;)
15. Channa* (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 19. 17:35

Igen, közben rájöttem:DDDD

Fi sincs benne!

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Channa*)
2023. szept. 19. 17:31

Az első hatban te is benne vagy. :)

FI. feltett egy kérdést, ami foglalkoztatja, Titkos meg leírta van, tud leszbi kapcsolatról, ezekben , mi a rosszindulat?

13. Betsy78 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2023. szept. 19. 17:29
Rosszfele támadsz, engem legkevésbé sem érdekel vagy zavar. Kivéve persze, ha a párommal ölelkezne valaki túl sokat :D De téged valamiért nagyon érzékenyen érint a téma...
12. Channa* (válaszként erre: 8. - Titkoskert)
2023. szept. 19. 17:25

Próbáltam finoman fogalmazni!

Senkit nem akartam megbántani, de az első 6 hozzászólás egyértelműen rosszindulatú.

11. Channa* (válaszként erre: 9. - Betsy78)
2023. szept. 19. 17:24

Soha nem érdekelt, hogy mások mit tesznek, de nekem férfi barátom is van, akivel ugyan ilyen a kapcsolatom. Őket is gyerekkorom óta ismerem, sosem volt köztünk semmi, simán kézen fogva járkálunk, megölelnek. És mindenkinek párja van. Mi meg barátok vagyunk ezer éve.


Nem tudom, hogy miért kell egyeseknek azon gondolkodniuk, ha látnak embereket, hogy milyen kapcsolatuk van egymással. Nem mindegy az másoknak? Mi köze van hozzá? Mi fog változni, ha valakiről azt gondolja valaki, hogy meleg? Az változtat az életén?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook