Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lányok/nők barátsága. Ez barátság, több lehet barátságnál (de nem romantikus), vagy valójában romantikus kapcsolatban vannak? fórum

Lányok/nők barátsága. Ez barátság, több lehet barátságnál (de nem romantikus), vagy valójában romantikus kapcsolatban vannak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
70. Utolsó betyár (válaszként erre: 68. - Smaragdzöld 🐉)
2023. szept. 20. 12:15

,,,Egyébként pedig tényleg utoljára mondom, hogy senki nem állított itt senkiről semmit, ami a leszbikusságot illeti. A feltételezés még nem állítás."


Egyszerűsítsünk!


Van egy kedves férfi kollégád, aki iránt bár nem érzel semmit, de együtt ebédeltek, egy irodába dolgoztok, néha, ha úgy alakul, mert közös a hobbitok ( legyen az képzőművészet) eljártok kiállításokra.

A kollégáitokban -mivel látják mennyire jóban vagytok- felmerül az, hogy esetleg ti közelebb kerültetek egymáshoz, egymásba szerettetek.

Ha ez valahogy a füledbe jutna, számodra nem lenne kellemetlen vagy sértő?

A két nő esetében is erről van szó. Lehet semmi közük nincs egymáshoz szexuálisan, de valaki azt állítja róluk és ez elterjed a városban, hogy leszbikusok. Nem lehet kellemetlen nekik?

Mert szerintem igen.

69. Utolsó betyár (válaszként erre: 67. - Betsy78)
2023. szept. 20. 12:08
Ebbe, hol van az, hogy nincs elfogadás? Amiről írtam, hogy valakiről azt feltételezik, ami nem valós. Természetes, hogy rosszul esik neki.
68. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 66. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 12:04

Na ide figyelj betyár!

Nem akarok én itt Betsy mellett kiállni, meg senkiért sem. De azért álljon már meg a menet! Szerintem egyáltalán nem játssza el a hattyú halálát. Amiért szót emelt, jogos.


Egyébként pedig tényleg utoljára mondom, hogy senki nem állított itt senkiről semmit, ami a leszbikusságot illeti. A feltételezés még nem állítás. A fórum témája pedig kezd görcsössé válni az egymásnak passzolgatás miatt.

Nem feltételezésekről van szó. Nem arról, hogy te vagy én, Seg Becur vagy Leszboszi örülne-e neki, ha valaki azt állítaná, hogy más.


Nem rágom tovább azt a bizonyos csontot.

67. Betsy78 (válaszként erre: 66. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 11:59
Nem játszok el semmit. Szomorú hogy ennyire nem elfogadóak az emberek, de ez nem az én hibám. Ettől nem én leszek a rosszindulatú. (am felfogtam hogy nem vagy meleg, nem kell minden 2.kommentben hangsúlyoznod)
66. Utolsó betyár (válaszként erre: 65. - Betsy78)
2023. szept. 20. 11:40

Pedig felmerülhetett volna. Talán, most akkor nem kellene ilyen látványosan eljátszanod a hattyú halálát.

Én nem örülnék neki, ha valaki azt állítaná rólam, hogy homoszexuális vagyok, ha kicsit közvetlenebb lennék a férfitársaimmal.

65. Betsy78 (válaszként erre: 60. - Betsy78)
2023. szept. 20. 11:33

Akkor nem indulok ki. Nem is nézek rá senkire, az a biztos!

Elég szomorú hogy bántónak számít az a kifejezés vagy a feltételezés (bennem fel sem merült az elején hogy bántó lenne), ami meg tényleg bántó, az el van nézve, meg van tapsolva.

Az én 45 évnyi tapasztalatom az ami, ezzel nem tudok mit csinálni. Ez van.

64. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 40. - Channa*)
2023. szept. 20. 11:26

Basszus, már megint te jössz a pofonért, miért nem tudsz csendben maradni?

Számold már össze, hány hozzászólásod volt!

Amikor összefoglaltam miért vagy ilyen, amilyen, halálosan megsértődtél, hogy merek beleszólni az életedbe. Pedig, csak azt írtam le amit, mint a csiga a nyálkát húzza, húzol az életeddel kapcsolatban.

Tudnék írni az ellentmondásaidról, de minek?

A régiek ismernek nagyon is jól.

63. Utolsó betyár (válaszként erre: 60. - Betsy78)
2023. szept. 20. 11:09

Azt szoktam mondani, melyik ruhájában megsértődött, majd abban ki is engesztelődik.

Ki, hogyan viselkedik az egyéntől függ.

Ahogy írtam én utálom a testi kontaktust, más férfi pedig a falu bikája, mégis, ha találkozik a cimborájával, egymás nyakába borulnak és három csattanós puszit adnak egymás arcára.

Nem lehet kiindulni csupán a testi kontaktusokból.

62. 3066f49f9a (válaszként erre: 47. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 11:06
Igen.
61. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 59. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 11:03
Jó.
60. Betsy78 (válaszként erre: 57. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 10:59

Hát, engem munkámból adódóan sok nő vesz körül, meg a házunkban, baráti társaságban is vannak bőven. A köszönés-puszin kívül még nem nagyon láttam testi kontaktust, akiknél láttam, ők együtt vannak (nem bántom meg vele, mert nyíltan vállalják). Az együtt pisilést ált.iskolában műveltük utoljára. Nem is tudnék ha ott sasolna valaki.

Am vigyázz ezzel, mert ha heterónak nézel véletlenül egy leszbikust, az rosszul esik neki!

59. Utolsó betyár (válaszként erre: 58. - Smaragdzöld 🐉)
2023. szept. 20. 10:57
Itt arról volt szó, hogy a leszbikus kifejezés lehet-e bántó. Erre reagáltam, hogy igen lehet, ki nem az és annak titulálják őket, csak azért, mert szabadosabb a viselkedésük, mint mint az átlagos nőknek.
58. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 53. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 10:52

Amiről írsz, teljesen más szitu, mint a fórum témája.


Erről a két huszonéves nőről, akikről az 1. hsz szól, senki nem állította egyértelműen, hogy leszbikus. Viszont mint írtam is a legelső hsz-emben, joggal gondolhatja róluk valaki. Már kifejtettem, hogy miért.

Arról, hogy a való életben bántotta-e őket valaki, tett-e rájuk sértő megjegyzést, arról nem szól a fáma.

57. Utolsó betyár (válaszként erre: 56. - Betsy78)
2023. szept. 20. 10:39

Én biztos nem, mert nőkkel sem igazán szeretek puszilkodni, ölelkezni. Van 3-4 ilyen nő, ezek egykori osztálytársak, vagy nagyon közeli ismerősök, de rajtuk kívül senkitől nem szeretem, ha hozzám ér.

Férfiakkal ez hatványozottan igaz. Gyakori mostanában a férfiaknál is, hogy puszival üdvözlik egymást. Felém, ha hajol egy férfi, csak annyit mondok számára, hogy ne ízetlenkedjünk!

De vannak olyan nők, akiknél ez természetes, mégsem leszbikusok. Férfiaknál az sem igazán játszik, hogy közösen mennek pisilni, a nőknél pedig alapvető dolog. :))

56. Betsy78 (válaszként erre: 53. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 10:29

Gondolom nem sétálnál vele kézenfogva Bizgentyű utcáin, nem ölelkeznél vele (max gólöröm), meg boltba csak le mernél menni egyedül is... nem ugyanarról a szituról beszélünk, na mindegy.

Válaszoltam egy fórum kérdésre, nem volt odaírva hogy csak az 'A' válszt lehet behúzni.

Én sem örülök hidd el, hogy a torkomnak ugrott az a nő, és szidalmazott.

55. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 54. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 10:14

Igen. Vannak olyan férfiak, akik hanghordozása, gesztikulációja olyan, ami egyértelműen arra utal, hogy saját kapura játszik. De van olyan is bőven, aki nem hordoz ilyen tulajdonságokat. Meg nem mondanád róla, hogy meleg.

Nők százezreiben omlik össze egy világ időnként.🙂

54. Utolsó betyár (válaszként erre: 52. - Smaragdzöld 🐉)
2023. szept. 20. 10:10
Én valahogy a férfiakról, mindig kiszúrom azt, hogy ki az aki a saját térfelén pattogtatja a labdát. A hanghordozásuk a gesztikulációjuk bizonyos mozdulataik rengeteg esetben elárulják őket.
53. Utolsó betyár (válaszként erre: 51. - Betsy78)
2023. szept. 20. 09:58

Nem tudom mi rosszat mondtam, hogy ennyire fel kellett háborodnod. Ez csak az én véleményem, amit közkinccsé tettem.

Nekem nem tetszene, ha együtt élnék egy sráccal, mert mondjuk Bizgentyűfüttyösiről munkavégzés céljából felköltöztünk együtt, és a munka mellé lakhatást is kapnánk. Lehet mi is együtt járnánk boltba, meccsre, egyéb helyre szórakozni, mivel senki más ismerősünk nem lenne a városban.

Nem örülnék neki, ha ez alapján visszahallanám bárkitől, hogy mi biztos melegek vagyunk, mint a homokos tengerpart.

52. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 50. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 09:53

Idegen embernek eszem ágában sem lenne azt mondani, figyelj, szerintem te leszbikus vagy.

Hozzám nagyon közel állótól simán megkérdezném, ha felmerülne bennem a gondolat. Lehet, hogy még segítenék is neki ezzel.

Sokszor nem is feltételezed emberekről, hogy melegek, leszbikusak vagy biszexuálisak. Aztán egyszer csak kiderül. Amíg számodra idegen emberről derül ki, akkor csak elcsodálkozol, mert álmodban sem gondoltad volna. Ha hozzád közel álló emberről derül ki bármelyik, az már nem ilyen egyszerű.

51. Betsy78 (válaszként erre: 50. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 09:50

Megnyugtatlak, nem kerestem fel azt a két nőt, és nem mondtam az arcukba. Nem is igazán konkrét személyekről beszélünk, inkább szituációról. De nem lesz akkor véleményem innentől semmiről.

Az hogy az én arcomba vágnak, tényleges sértést, az nem baj ezek szerint. Gratulálok.

50. Utolsó betyár (válaszként erre: 48. - Smaragdzöld 🐉)
2023. szept. 20. 09:36
Csak maga a gondolat nem. Hacsak nem gondolatolvasó az illető. De, ha esetleg kimondja, az már eshet rosszul annak, aki nem leszbikus.
49. Betsy78 (válaszként erre: 47. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 09:22

Viszont akinek rosszul esik, az nem viselkedik nyilvánosság előtt félreérthetően, hogy véletlenül se nézzék annak. Azt ne mondd hogy mindennapos, hogy két felnőtt nő (nem kisiskolás, felnőtt), kézenfogva sétál, mindenhova együtt megy, ölelkezik. Ergo sejthetik hogy minimum a kétség felmerül az emberekben.

Én pl hetero vagyok, de mivel nem sminkelek, farmer-póló szettben járok stb, néztek már leszbinek. Nem esett rosszul, miért kellett volna?

De az hogy rosszindulatúnak nevez, mert valamit máshogy látok mint ahogy neki tetszik, az igenis rosszul esik. Vagy az nem baj hogy engem sértegetnek?

48. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 47. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 09:15

Elolvastam, mire reagáltál. Nekem teljesen egyértelmű volt, amit Betsy írt.

Attól, hogy én leszbikusnak gondolok valakit, őt nem fogja rosszul érinteni. Miért esne rosszul neki? Ha felvállalja, ha nem - leszbikus. Akkor miért fájna neki az igazság?

Egyébként itt szó sincs arról, hogy szemtől szembe leszbikusozott volna valaki. Én sem tennék soha senkire sértő megjegyzést azért, más más. Ha a viselkedése felháborító, mert direkt, nyilvánosan megbotránkoztató a viselkedése, még akkor sem. Hogy magamban mit gondolnék az ilyen viselkedésről, az más. De direkt provokációnak nem ugrok be. Aki nyilvánosan viselkedik felháborítóan, az direkt teszi. Várva a reakciókat. Az más.

47. Utolsó betyár (válaszként erre: 9. - Betsy78)
2023. szept. 20. 09:07
Aki nem leszbikus és annak nézik, úgy gondolom azok számára rosszul esik.
2023. szept. 20. 09:03

Azért válaszolok, és mondok véleményt, mert azt írod, hogy nem konkrétan ők ketten érdekelnek, nincs benned ítélkezés, nem turkálni akarsz az életükben, csak maga a kapcsolat érdekes számodra.


Látatlanban, az eddig leírtak alapján lehet ez egy sima barátság is. Nálam mégis a másik oldalra húz a mérleg. Minden ítélkezés nélkül sokkal inkább gondolok arra, hogy ez a két huszonéves nő leszbikus.

Lehet, hogy csak azért, mert én soha nem ölelkeztem ilyen szinten a barátnőmmel, és senkivel. Barátnőm kezét legfeljebb kislány koromban fogtam. (Fiúét is).

Felnőttként nem ölelkezem napi szinten a barátnőmmel, kolléganőmmel. Kézen fogva sem járnék nővel.


Sokan vannak mai napig, akik nyilvánosan nem vállalják fel a másságukat. Lehet, hogy ez a két nő is ilyen. Lehet. Nem biztos, de ahogy írod, mindent együtt csinálnak, együtt vásárolnak, mindig együtt látni őket.

Engem gyakran látni a férjemtől külön. Szerintem ez így van jól. Nem vagyunk összenőve. Mindegyikünknek van élete egymástól függetlenül is.


Végül, olvasva az eddigi összes hsz-t, nem értem, hogy miért kell kiakadni azon, ha valaki azt feltételezi, hogy a két nő leszbikus. Én is azt feltételezem. És akkor mi van? Ez nem ítélkezés.

45. Betsy78 (válaszként erre: 44. - Channa*)
2023. szept. 20. 08:54

1. Semmi közöd hozzá hogy mikor mi a dolgom.

2. Majd talán szó nélkül hagyom hogy itt sározz (meg nemtudom még hány embert) mert nem tetszik a véleményem, amit a fórum témához írtam. Csoportosan lerosszindulatúztál több embert, milyen jogon is?

3. Leszbikusnak te neveztél, mert ostoba módon azt hitted, ezzel odaszúrsz. Téged azért sem hívnálak így, mert nem akarom megbántani őket, bár mindenáron bele akarod hallani.

4. Ha az idiótaságot büntetnék, már az FBI is téged üldözne.

5. Keress valakit, mindegy hogy férfit nőt aki megölel, hátha elmúlik a frusztrációd.

44. Channa* (válaszként erre: 43. - Betsy78)
2023. szept. 20. 07:06

Mi ez, ha nem rosszindulat? Itt ugrálsz ezen a témán (nem a fórum témán!) és egy telefon felhívásból már feljelentést kreáltál.


Persze, írhattam volna azt, hogy túl élénk a fantáziád, de a sokadik hozzászólásod után amibe már nem csak leszbikus vagyok, hanem körözött bűnöző is, így inkább másra gondolok. Én is gondolhatok bármire, ugye?


Hajnali fél ötkor nincs más dolgod?

43. Betsy78 (válaszként erre: 38. - Utolsó betyár)
2023. szept. 20. 04:27
Én ezt elhiszem, az én gyerekkoromban is furcsán néztek rájuk. De akkor se álljon belém, és ne nevezzen rosszindulatúnak, csak mert leírom a véleményem egy feltett kérdésre. Annyit írtam hogy szerintem (!) nem kíván senki ennyi érintést, a másik nonstop társaságát, ha nincs vonzalom. Ebben mégis mi a rosszindulat??? Arról nem én tehetek hogy őt feljelentették anno, ezt ne rajtam próbálja leverni, és ne keverjen össze olyan emberekkel!
42. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 20. 00:07
Így hogy együtt is élnek szerintem nagy az esély rá hogy több ez mint barátság csak nem akarjàk, vagy egyikük nem akarja felvàllalni valami oknál fogva.
41. kalmanka511 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 20. 00:05
Szerintem ez tényleg lehet sima barátság.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook