Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lakcímkártya fórum

Lakcímkártya (beszélgetős fórum)

2014. febr. 4. 20:02
csak a szállásadó által aláírt jelentőlap kell, személyi ig. lakcímkártya. Az ügyintéző nem kérhet mást, nincs rá jogszabály. Ha esetleg kérne, meg kell kérni, mutassa be a jogszabályt. Nem tudja megmutatni.
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - 97aef87694)
2014. febr. 3. 22:21
Az elköltözés nem zavar senkit, ellenben egy lakásba való bejelentkezés teljesen más! Én is úgy tudom, hogy mostanában a főbérlő is szükséges a bejelentkezéshez. Igen, régen csak bejelentőlapot kellett aláíratni, csk aztán utólag kiderült, hogy egy-két helyre csak úgy bejelentkeztek a főbérlő tudta nélkül.
2014. febr. 3. 08:46
amikor elkőltőztem akkor nekem sem kellett a főbérlőt magammal cipelni.nagyon kőszőnőm a válaszokat,sokat segítettetek!
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Pemete)
2014. febr. 3. 08:32
Hát, ez így biztos nem feltétel, én egyedül mentem, nem volt velem az a személy, akihez bejelentkeztem.
2014. febr. 3. 08:29
Pont a múlt héten voltam az okmányirodában és intéztem ugyanezt. Kell a személyid, lakcímkártyád, a bejelentő lap, a szüleid ingatlanáról adás-vételi, vagy tulajdoni lap, és az egyik szülő, aki tulajdonos is egyben, és nála is kell legyen személyi, lakcímkártya, neki is alá kell írnia ott a helyszínen, és megnézi az ügyintéző, hogy tényleg ő az.
2014. febr. 3. 08:17
Úgy tudom, azon kívűl nem kell semmi!
2014. febr. 3. 07:47
Visszaköltöznék a szüleimhez,nyilvánvalóan megváltozna a lakcímem.Kell vmi papír az intézéséhez a bejelentő lapon kívűl?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook