Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ladypower terápia fórum

Ladypower terápia (beszélgetős fórum)


2021. okt. 28. 10:25
Eperke szia! A LadyPower komplex terápiával Budapesten csak a Gubás Péter adjunktus doktor úr foglalkozik,más nem, ő adja a programokat a vizsgálaton azonnal. Most 2 hónapja használom a programokat az elektro stimuláló gátizom tréneren,kb napi fél óráig dolgoztatja az izomzatomat.Én is dolgoztatom közben.😁 Kis javulast már érzek.😃
2021. okt. 27. 14:05
Helló!Kkérdezném, hogy a Szikszay doki foglalkozik e még Ladypowerrel? a honlapon nem látom. És még érdekelne, hogy a ladypower rendelésen, ha hólyagsérvem van, adnak e nekem programokat azonnal?
11. Preda (válaszként erre: 10. - Petrap)
2020. aug. 9. 22:06

Szia!

Milyen igazad van! Mindenféle neten hirdetett eszközt képesek vagyunk megvenni, ha kell, ha nem, még jó, ha nem árt...csak, hogy ne kelljen orvoshoz menni. Pedig nagyon is el kell mennünk a szakemberhez. Évekig halogattam, hogy kezdjek valamit a gátizom problémámmal, már vagy nyolc éve nézegettem a Ladypower honlapját...de most végre elmentem és sokat segített!

10. Petrap
2017. okt. 27. 22:31

Szia Chety!


Hát én a súlyzót nem vettem meg, nem mertem a speckó vizsgálat nélkül , csak, mikor a ladypower rendelőben azt mondták, hogy jöhet és elmondták, hogyan. Mert nem azzal kellett kezdenem, itt derült ki, vagyis felesleges lett volna megvennem. Tudom, sokan veszik a netről, webshop ból és nem tudják használni, mert nem tudják, hogy nekik hogyan jó, kell. A ladypower fórumban sok mindent írtak erről a hölgyek. Érdemes olvasgatni.

2017. okt. 26. 19:27
van akinek nem jott be a hasznalata?
2017. okt. 7. 21:14
Még annyit,említetted a gépet, azt azért kaptad ugye, mert nem vagy nem nagyon mozgott az gátizomzat? Nos ilyenkor amíg nem hat a gép, kell neki idő azért, szóval addig vigyázz a gátizomtornával,vagy legalább a súlyzóval csináld, mert, ha az ujjadat a hüvelybe teszed ellenőrizve, hogy mozog e a gátizom, lehet rossz következtetés lehet a vége, mert a has mozgatja- ez így volt nálam is...és lett még nagyobb süllyedésem.
2017. okt. 7. 21:07
Igen, igen, a gátizomtorna jó annak, akinek mozog a gátizom, ügyesedik tőle, de tömegesebb a súlyzótol lesz. És, akinek nem mozog a gát,az hiába gátizomtornázik, na oda lehet jó az el stim. Érdekes, hogy gyakran nagy bőszen csináljuk a gátizomtornát úgy, hogy nem mozog a gátizom, hanem a has és a fenék helyette, hát az nem túl jó! Egyébként szerintem minden jó, csak az a kérés kinek, mi alkalmas a javulásra.
6. Caprica76 (válaszként erre: 5. - Petrap)
2017. szept. 26. 22:15

Szia, köszönöm, hogy megírtad. A topik indítása òta èn is jártam náluk. Használtam a gépet is és a sùlyokkal is pròbálkoztam, de bevallom, nem tudtam igazán 'ráèrezni'.

Most terhes vagyok, így nem is használhatom, talán majd szülés után...

De amùgy az intimtornât is megtanultam dvd-rôl és ùgy vettem észre az többet segített.

2017. szept. 22. 19:50
Szia!A ladypower terápia rajtam segített. Kellett a vizsgálat a rendelőjükben és ott kiírták a programokat az elektro gépre a vizsgálat szerint, amit kb 3 vagy 4 hónapot használtam, nem tdom pontosan és a kockát, majd kisebbet, azt már csak futáshoz teszem be. Ja, a súlyzó, azt nem azonnal vettem meg, csak később, mikor már mozgott az izom, akkor hívtam a rendelőt és elmagyarázták a diagnózisom szerint melyik kell, hogyan.sokat összeolvastam a témában előtte. jó lesz, rendesek!
4. Caprica76 (válaszként erre: 3. - Csipkerózsika)
2016. jan. 28. 23:23

Az egy másik téma:)


Engem kimondottan a hűvelysúly, ill az El Stim használata érdekelne. Nagyon jó lenne személyes tapasztalatokat olvasni.

Ki mennyit használta?

Mikor érzett változast?

stb...

2016. jan. 28. 15:06
Intimtorna inkább?
2016. jan. 26. 18:59
2 gyerekem miután megszültem (1 órán belül meglett) vannak tüneteim, amire jó lenne a hüvelysúly. Valószínű alkalmazni fogom, mert elég kellemetlen lehet egy ártatlan tranbulinozás vagy itthoni edzés.
2016. jan. 26. 17:04

Van aki részt vett benne? Használt?


Nem találtam a témában fórumot, de talán többeket érint, és jó lenne tapasztalatokat cserélni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook