Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kurt Tepperwein könyvei menyire hasznosak? fórum

Kurt Tepperwein könyvei menyire hasznosak? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 20. 21:38

Sziasztok!

Keresem a K.T.: Ha nem boldogít, engedd el c. könyvét elektronikusan!

Esetleg tud nekem segíteni valaki????

7. Agi03 (válaszként erre: 6. - Korteforma)
2011. dec. 3. 22:20

Szia!


Nekem is ez a tapasztalatom, hogy nagyon tömény, ahogy ír. A gyakorlatok miatt is ki tudja, mennyi idő alatt lehet majd egyetlen könyvének a végére jutni. :) Mert ugye a gyakorlatokat nem véletlen írja le. Ha azokat nem visszük át a gyakorlatba is, amennyire lehet, akkor nem sok értelme van az olvasásának...


Éppen az ilyenek miatt írtam ki ezt a kérdésemet.

6. korteforma (válaszként erre: 1. - Agi03)
2011. dec. 3. 22:01

Szia!

Nekem megvan a "Kapcsolataink". Elkezdtem egyszer olvasni, de annyira tömény, annyira oda kellett figyelni, hogy megértse, mit ír (nem vagyok gyengeelméjű :D), hogy azóta se folytattam...


Mindenkinek más és más könyv válik be, nyugodtan kísérletezz! :)

5. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Agi03)
2011. dec. 3. 15:56
Attól függ, mihez kezdesz a könyvekben olvasott információkkal ..... :o))
4. Agi03 (válaszként erre: 3. - Noarashi)
2011. dec. 3. 15:54
Nem, persze, hogy nem a mások véleménye lesz az én véleményem is... csak érdekel, hogy kinek hogy tetszik. :)
3. Noarashi (válaszként erre: 1. - Agi03)
2011. dec. 3. 15:29

Hogy egy könyv mennyire hasznos.....

Nemcsak az életvezetési könyvek lehetnek hasznosak. Bármilyen könyv, ha megfog egy gondolat benne.

Olvasd el, és döntsd el te. Lehet neked fog vmit mondani, másnak meg semmit.

Én nem olvastam tőle még semmit. Szóval passz.

De ne mások véleménye határozza már meg, hogy egy könyv számodra mennyire hasznos.

Jó olvasást! :)

2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Agi03)
2011. dec. 3. 15:25

Mind a két véleményt nagyon sokan fogják alátámasztani. Neked kell eldöntened, hogy számodra hasznosak-e?

Nekem az egyik kedvencem.


Egyébként ha jól érzed magad, tényleg minden oké, ez nem ámítás. Az viszont, hogy mindig jól érezd magad, nagyon komoly meló :)

2011. dec. 3. 14:25

Tegnap jutottam hozzá két könyvéhez a könyvtárból:

Az élet mint mestermű

Életcélok



Ti olvastaok már valamit Tepperwein-tól? Mit gondoltok róla, hasznosak a könyvei? Vagy csak egy a sok "érezd jól magad, és minden oké lesz" ámítással?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook