Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kúpvas használata fórum

Kúpvas használata (beszélgetős fórum)


3. 824b9e39d8 (válaszként erre: 2. - Gabbbicica)
2022. dec. 27. 12:57

Mindenképp :)

Eddig vasalóval hullámosítottam a “csavarós” technikával, de az nekem macerás és délutánra kilógja magát. Azért ajánlották a kúpvasat, hogy az majd tovább megtartja a hullámokat.

Csak félek, nehogy sokáig égessem a vason a hajamat, ezért nem tudom, mennyit kéne rajta hagynom.

2022. dec. 27. 11:13

En nem szerettem, de hővédő sprayt hasznalj hozza szerintem. Van a DMben is balea; a rossmanban is sajat markas; vagy az avon katalogusban is viszonylag olcson.


Amugy meg ki kell tapasztalni, pl ugyanolyan kupvasunk volt tesommal, es az o hajában tök tartos es szep volt a hullám, az enyem meg 1 ora mulva mar "kilogta" magát.

2022. dec. 27. 09:45

Sziasztok!

Ha van köztetek valaki, aki kúpvassal szokta hullámosítani a haját.... ti egy tincset hány másodpercig hagytok a vasra tekerve? Hány másodperc kell, hogy szép, tartós hullámok legyenek, de ne is roncsoljam túlzottan a hajamat?

Tudom, hogy a hő valamennyit mindenképp roncsol, de most csak a kúpvasas alternatíva érdekelne, mert nem használnám napi szinten.

Egyenes, átlagos mennyiségű, se nem dús, se nem kimondottan vékonyszálú hajam van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook