Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kuponkódok, ingyen, cserélni fórum

Kuponkódok, ingyen, cserélni (beszélgetős fórum)


2022. okt. 24. 22:18
Európa Könyvkiadó. 5 könyv 50% engedmény bizonyos könyvekre. Ingyen szallitas 10 ezer ft felett. Zafon, Stephen King. Asszem megtaláltam a célállomast. :D Nem is kell kód. Itt a legolcsóbbak a könyvek. És jó a kínálatuk is. Nem ócska könyveket adnak ilyen feleáron.
6. Mimóza07 (válaszként erre: 4. - 0b970a67a0)
2022. okt. 24. 22:15

Nem, hanem rendeltem egy par dolgot most így a glamour-napok alatt. A legutolsó nap, szerintem én lehettem a legutolsó mert azóta se kaptam meg a csomagom. :D De cserébe küldtek tegnapelőtt egy kódot, meg értesítettek hogy most már nem kell sokat várni. :D :D

Nem is kötötték semmihez a kódot, se időhöz, se értékhatárhoz, de ha tényleg kell vkinek szóljon nyugodtan, mert én most kiköltekeztem alaposan, nem nagyon akarok mar ilyen drogériás cuccot venni idén. ;)

5. 0b970a67a0 (válaszként erre: 3. - Mimóza07)
2022. okt. 24. 21:26
A Líra ad 20 százalék kupont :(
2022. okt. 24. 21:23

A Rossmann kuponod nem a kártyához kapcsolódó negyed éves 4 db 10 százalékos végösszeg kedvezményból van?

Mert azt dec 31.-ig levásárolhatod.

3. Mimóza07 (válaszként erre: 2. - Charlize)
2022. okt. 24. 13:45
Na, az baj. Mert itt nincs a kozelben Líra. Csak Libri, asszem. Hátha majd most a Joy-napok alatt adnak rá vmi kupont.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Mimóza07)
2022. okt. 24. 13:40

Telekom kapcsolat kártyával állandó 10% kedvezmény van a Líra könyvesboltokban személyes vásárlás esetén.

Viszont online olcsóbbak a könyvek, de úgy nem lehet használni a kártyát.

2022. okt. 24. 11:27

Sziasztok! Nem tudom lehet-e ilyet, de hátha. Van egy - 10%-os végösszegi kuponkódom Rossmann rendeléshez, online csak. Nincs értékhatarhoz kötve asszem. Szívesen odaadom ha kell vkinek, én nem akarom most felhasznalni.

Ingyen adom, nem kell semmi cserébe, esetleg vmi könyves kuponkódnak örülnék ha van. Welcome! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook