Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Különleges nevű babák/gyerekek fórum

Különleges nevű babák/gyerekek (beszélgetős fórum)


8. 5bb89d4b1c (válaszként erre: 5. - Medoxmama)
2012. aug. 16. 23:48
Nekünk a fiú Noel :)
2012. aug. 16. 23:46
De nekem meg tetszik a Bentley is csak az meg nem anyakonyvezheto itthon
2012. aug. 16. 23:45
Nektek?
5. Medoxmama (válaszként erre: 4. - 5bb89d4b1c)
2012. aug. 16. 23:45
Ha a második is fiú akkor Joel
2012. aug. 16. 23:43

A Kírán mi is sokat gondolkoztunk, de nem tudom már miért tettünk le róla... talán ha a 2. is lány lesz :)


A Zoé sajnos csak nekem tetszik, férjemnek nem, pedig szerintem nagyon aranyos név.

És ha terveztek még gyerkőcöt, és fiú lesz milyen nevet adtok neki? Mert gondolom ha lány, akkor Zoé lesz vagy Kíra :P

2012. aug. 16. 23:39
Szerintem szép a Loretta, nekem ha lányom lett volna akkor Zoé vagy Kira
2012. aug. 16. 23:30

A sógornőm neve Tirza... nekem ez elég különleges, mert nem is hallottam még róla, mikor megismertem. Csak néztem nagyokat... Ha lányom lesz, Loretta lesz a neve... sokan nem szeretik, de nekünk nagyon tetszik :P


A Medox nevet sem hallottam, de tetszik, szép, különleges :)

2012. aug. 16. 23:22

Sziasztok!

Én az első gyermekemnek a Medox Martin nevet adtam. Medox onnan jött hogy a picurka aki mar 4.5 hónapos Amerikában fogant de haza jöttünk, hogy bárhol tudja majd használni ezt a nevet külföldön. Martin az nem különleges de szerettük volna neki megadni azt a lehetőséget hogy melyiket szereti jobban és azt használja. Osszatok meg ti is minél több nevet meg hogy honnan jött a név?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook