Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Különc emberek fóruma fórum

Különc emberek fóruma (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
62. gkreka (válaszként erre: 55. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 12:23
Ez szuper! Nem kellenek feltétlen nagyratörő tervek, elég, ha élhetőbbé teszed a világot.
2013. márc. 28. 12:23

Rántott hús, olvastad Szerb Antal Utas és holdvilág című regényét? Ha nem és szeretsz olvasni, nem hagyd ki.

Igen vannak ezek a fránya átlagos dolgok, amikkel valamilyen szinten mindenkinek foglalkoznia kell. Régebben én sem gondoltam volna, hogy egyszer receptek után fogok kutatni a neten és azon töröm az agyam, hogy mit főzzek hétvégén, de csak eljött ennek is az ideje. Persze nem viszem túlzásba a dolgokat :). Férjem van, gyereket szeretnénk (majd), de egy lüke, idióta, örökké álmodozó liba vagyok,akit ezek az "átlagos dolgok" nem igazán tudnak hosszú ideig lekötni. De lehet, hogy ezzel sokan vagyunk így :)

2013. márc. 28. 12:22
Hhihi rántott hús, sok embert magadra haragítottál most:) De oda se !
59. bd55e3f068 (válaszként erre: 41. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 12:21
Tényleg nem ártana, ha ismerkednél, mert akkor rájönnél talán, hogy azok, amiket írtál magadról, egyálalán nem tesznek különlegessé.
58. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 53. - 325d3a7c83)
2013. márc. 28. 12:21
Akkor,én megmagyarázom,hogy a jelet azért kaptad tőlem,mert r.mánoztál itt valakit!Nem tudom,mióta vagy itt(nem is érdekel)de itt ez nem divat,és még arra se vetted a fáradságot,hogy elnézést kérj!Érdekes.Bocs,az offért.
57. c6973617d3 (válaszként erre: 52. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 12:21
Van bemutatkozós topik is ;)Oda is írj, szerintem :)
56. 7f68e43584 (válaszként erre: 55. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 12:21
Csak azt mondd meg,miért ilyen nevet választottál? :DDD
55. rántott hús (válaszként erre: 51. - Gkreka)
2013. márc. 28. 12:19
Önkénteskedem, állatokat fogadok be az utcáról, segítek gazdit találni nekik. Egyenlőre ennyit teszem, mert az időmből jelenleg ennyire tellik. De azt hiszem az is jó, ha az embernek ugyan nincsenek nagyratörő álmai ezen a téren, mégis kicsit jobban odafigyel az emberekre, állatokra, nem hunyja be a szemét, ha olyan valakivel találkozik, akinek segítségre van szüksége.
54. 325d3a7c83 (válaszként erre: 37. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 12:18
Egyébként ebben én nagyon igazat adok.
53. 325d3a7c83 (válaszként erre: 50. - 4fbd4b2862)
2013. márc. 28. 12:17
Na, ezt pont te mondod,aki már nyomta is rám a negatív jelet amikor leírtam,hogy tanultam pszichológiát.Érdekes.
52. rántott hús (válaszként erre: 43. - Pasionella)
2013. márc. 28. 12:15
Nem érzem magam fontosabbnak, csak egyszerűen úgy érzem más vagyok, mint az átlag. Természtesen biztosan van nagyon sok hozzám hasonló, de a többség, mégsem ilyen, mint én. A fórumom céja csak ennyi lett volna, hogy rátaláljak a hozzám hasonlókra, akik NEM KÜLÖNBEK, MINT A TÖBBIEK, csak mások. Célokat, érdeklődési területet nézve mások. Egyébként természetesen én is csak egy hétköznapi nő vagyok, semmi különös. A különc az én szótáramban nem azonos a különlegessel, vagy különbbel, egyszerűen azt akartam kifejezni, hogy egy picit más mint, az átlag.
51. gkreka (válaszként erre: 49. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 12:15

Nem a munkád kérdeztem, arról már az első hsz-edben kiderült, hogy nem köt le.


Az ember/állatbarát terveidről akartam többet megtudni. Pontosabban azt, hogy teszel-e valamit konkrétan emberért/állatért, aki rászorul. Vagy inkább leköt az, hogy különc vagy.

2013. márc. 28. 12:15
Az ember,sokféleképpen lehet különc,öltözék,gondolkodásmód..A tapasztalatom az,hogy az emberek elég nehezen fogadják el,ha"nem állsz be a sorba".
49. rántott hús (válaszként erre: 47. - Gkreka)
2013. márc. 28. 12:12
Természetesen nem csak ülök és álmodozok, van munkám. Egy irodbában dolgozom, de nem szeretem. Viszont sok mindent szeretnék megvalósítani az életben, sok helyre eljutni. Egyébként nem vagyok álmodozó, vagyis ezt nem így hívnám, mert én inkább megvalósító típus vagyok, tehát, amit szetetnék azt megvalósítom.
48. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 12:06
Te abba a nagy halmazba tartozol, akik ki akarnak lógni.
47. gkreka (válaszként erre: 41. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 12:06
Pedig beszélgetni akkor lehetne, ha konkrétumokat írnál. Miért is nem mesélsz arról, hogy mik a terveid, hogyan akarsz segíteni embereken, állatokon? Ha pedig ezek csak tervek és most éppen csak ülsz a fenekeden és álmodozol, arról, hogyan fogod "jobbá tenni" a világot, annak egy csepp haszna sincs a rászorulók tekintetében.
46. Pasionella (válaszként erre: 45. - Mese)
2013. márc. 28. 12:01
Ez a szép a fórumozásba :-D
45. mese (válaszként erre: 37. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 12:00

Nem a témával van baj. Csak nem úgy sikerült kifejezned magad, ahogy szeretted volna, és ez egy-két forumozó számára lehet, nem szimpatikus. Talán túl nagy hévvel indítottad. Elhiszem, hogy kedves vagy, nem kételkedem azokban amiket leírtál magadról.

Rám is támadtak már csapatostul, mikor fórumot indítottam. Ez van...

44. Z.Era (válaszként erre: 37. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 11:59

Nem nevezném feltétlenül támadásnak a hozzászólásokat, inkább szabad véleményezésnek. Mind különbözőek (különcök) vagyunk a magunk módján, és természetesen gyakran nem értünk egyet. :) Úgy szép az élet ha zajlik!

Inkább azt keresd miben értesz egyet másokkal, vagy mi érdekel. Sokkal kellemesebb beszélgetésekben lesz így részed. :)

43. Pasionella (válaszként erre: 41. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 11:59

Az átlagos dolgok mellett hidd el minket is érdekel az amit téged, csak az "átlagos" dolgoknak több jelentőséget adunk...

Az a baj, hogy úgy írsz, olyan stílusban mintha magadat fontosabbnak éreznéd nálunk csak mert mi olyan átlagos dolgokra vágyunk mint karrier vagy család, vagy mindkettő...

42. b486c9cf7d (válaszként erre: 37. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 11:57
Eszre se akarod venni, ha valaki nen tamad :)
41. rántott hús (válaszként erre: 36. - Pasionella)
2013. márc. 28. 11:57
Természetesen vannak céljaim. Nem írtam, hogy csak úgy lebegek a világban. Szeretnék segíteni embereken, állatokon (hogy milyen formában azt nem részletezem, de ezen munkálkodom, hogy ezt megvalósítsam), utazgatni szeretnék, sok-sok érdekes emberrel megismerkedni, akiktől tanulhatok, akikkel megértjük egymást. Nagyon sok minden érdekel, csak nem olyan átlagos dolgok, mint az emberek többségét.
40. Pasionella (válaszként erre: 37. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 11:57
Próbáltunk ám veled beszélgetni, megérteni, megkérdezni mit miért? mit vársz az élettől stb... de egyből támadásnak vetted.
39. c6973617d3 (válaszként erre: 37. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 11:56

[link]


Ide is írhatsz, de rosszul gondolod, hogy itt a háttérben is olyan pletyizés megy, mint a melóhelyen, ez nem igaz.

38. 7f68e43584 (válaszként erre: 37. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 11:56
Mondjuk az utolsó bekezdésben majdnem igazad is van.
37. rántott hús (válaszként erre: 30. - Mese)
2013. márc. 28. 11:54

Lehet, hogy nem jól nyitottam. De az igaz, hogy nekem ilyen tapasztalataim vannak, akárhol dolgoztam, ahol egynél több nő volt, ott ment a pletykálkodás, rosszindulat, gyűlölködés. Mire jó ez? Még mielőtt azt írnátok, hogy biztosan velem van a baj, elmondhatom magamról, hogy egy kedves ember vagyok, aki igyekszik mindenkivel kijönni.


Itt a hoxán is ez megy. Mindjárt csapatostul támadtok az emberekre, ha valaki kicsit máshogy gondolkodik. Miért nem lehet inkább kicsit megértőbben viselkedni és nem egyből elítélni? Ezt nem elsősorban erre a fórumra értettem, hanem nagyon sok másra is. Egy ideje olvaslak titeket. Ha a téma valami más, mint a fogyókúra, gyerekek stb. és ha a fórumozó, kicsit más, mint ti, akkor egyből támadjátok. Nekem ez az észrevételem.

2013. márc. 28. 11:53
Vannak céljaid? Bármilyen céljaid?
35. mese (válaszként erre: 29. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 11:53
Talán azért, mert ahogy reagálsz a hozzászólásokra, az egy lázadó, bakfis színvonalán van.Szimplán első "ránézésre" ezért. Ha az idegroham számodra kellemes élmény, akkor tedd azt.
34. c6973617d3 (válaszként erre: 25. - Rántott hús)
2013. márc. 28. 11:52

Dehogyis, itt mindenkinek át kell esnie a beavatási szertartáson, majd megszokod ;)


És megtalálod a helyed is, ne izgulj, még csak most regisztráltál, keresgess a fórumok között, és meglátod, nem is vagy annyira különc.

2013. márc. 28. 11:51
Jaj de jó !Hazataláltam!!!:)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook