Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldi kiküldetés, külszolgálat! Hogyan kell kezelni munkáltatói oldalról? fórum

Külföldi kiküldetés, külszolgálat! Hogyan kell kezelni munkáltatói oldalról? (tudásbázis kérdés)

2011. nov. 11. 16:34
Úgy tudom, az Mt-ben szabályozva van.
2011. nov. 11. 16:33
ha nincs jobb otleted jogpont.hu. Nem biztos hogy ok lesznek a megoldas, de ok jutottak eloszor eszembe, nekunk sokat segitettek!
6. Bobett (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2011. nov. 11. 16:27
Nem lesz tartós, mert váltogatják egymást a csapatok!
2011. nov. 11. 16:27
Én vagyok a bérszámfejtő a cégnél, annak ellenére, hogy nincs ilyen végzettségem! :((((((( Szóval nekem mit kell tennem és mondanom válaszként a "kedves" főnökömnek????
2011. nov. 11. 16:25

Sziasztok!

Segítséget kérnék! A cégünk 15 embert ki akar küldeni Olaszországba dolgozni, mert ott nyertünk meg egy projektet! Kell e és ha igen, akkor mennyi napidíjat adjunk a dolgozóknak? Ma már annyi mindent olvastam, hogy teljesen összezavarodtam! Napi díj jár vagy külszolgálatért kell jövedelmet adnunk nekik? Hogyan kell ezek után adózni? Szállás, étkezés, utazás? Aki tud segítsen légyszike! Totál hülye vagyok ehhez!

2011. nov. 11. 16:25
Tartós kiküldetés esetén még különélési díj is jár/t.
2011. nov. 11. 16:24

Ezt a munkáltató szokta tudni...

napidíj, kiküldetési díj, biztosítás, stb.

2011. nov. 11. 16:22
Külföldi kiküldetés, külszolgálat! Hogyan kell kezelni munkáltatói oldalról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook